Piłka nożna

ja mam do was o jedno zal, kibicujecie takim wielkim klubom, a tak tutaj płaczecie na wszystko, mieszacie się błotem i wgl.
 
Dobra skończcie wylewać te swoje żale.Casemiro w Realu Madryt Castilla, narazie wypożyczony z opcją kupna.To jest jeden z tych wielkich brazylijskich talentów aż dziwne, że zgodził się grać w drugiej lidze.
 
1 % dyskusji o meczy 99 % o pierdołach potem się dziwić, że dziennikarze szukają tanich sensacji.







Co do kibicowania klubom zagranicznym, to tak jak dziwienie się jak można oglądać UFC ( bo to przecież nie Polskie). Pomijając, że w polskiej lidze nie grają polacy tylko murzyni.
 
55ae8c316ab8260ee736eda065ab1f5d_original.gif
 
Po cholere on gra, jak ma kontuzje kostki i widać po nim,że ma z nią problemy. Jak piźnie kostka to nie ma go na mecze z Utd.. Tak warto ryzykować z Granadą?
 
haha, kto tu trollowal United za mecz ze swietymi? Real daje czad narazie, oby powstali, bo szkoda mi Cris'a, ze musi grac w takim zespole. ten gif pokazuje idealnie jak wyglada gra Realu - CR gra za 10.
 
baju, chce Ci powiedziec, ze ogladalem dzis mecz z Fulham i znowu Manchester mnie nijak nie przekonal. Byl to mecz dwoch srednich druzyn, a jednej wyszla kontra i Rooney blysnal. Naprawde no nie porwali po raz kolejny. Czy oni maja taki styl, czy to ja mam jakas zboczona wizje Manchesteru.
 
Dlatego nie płakałem, gdy TVP ogłosiło, że będzie transmitować BVB - Shakhtar, bo Real gra w tym sezonie słabo ze zrywami, a ManU gra po prostu nuudną piłkę, najnudniejszą chyba odkąd pamiętam.
 
raczej taki styl, Fergie stara sie wygrywac jak najmniejszym nakladem sil mecze, na druzyny z czolowki zawsze jest mobilizacja. mam nadzieje, ze na Real forma blysna Robin i Roo, od nich zalezy najwiecej. najwazniejsze jest, ze 3 punkty caly czas dochodza na konto United i maja najlepsze statystyki w historii (co bede powtarzal caly czas, bo w EPL jest troche ciezej o wygrywanie seriami, srsly).



wg mnie w tym sezonie Real sie sypie i jesli CR zostanie to mega szkoda, bo marnuje najwiekszy potencjal na swiecie wg mnie w druzynie ktora wyglada jakby im w ogole nie zalezalo.
 
przeciez Benzema to taki talenciak!!!



powtarzam to od 2 sezonow, Real nie ma napastnika na jakiego 'zasluguje', Adebayor chyba tam najbardziej mi pasowal. :-)



gdyby grali pilke jak fcb, spoko, nie potrzebuja typowego napadziora, ale grajac tak jak graja i liczac, ze CR bedzie czarowal przez caly czas - troche naiwne. :)
 
Pisalem juz jakis czas temu, ze gdyby zestawic sklad Realu z poczatku poprzedniej dekady z dzisiejszym, to w sumie nie wiadomo czy lepiej plakac czy sie smiac. :D I bez kitu, CR jest mi calkowicie obojetny, ale szkoda mi go za to, ze zapierdala jak dziki, prowadzi te korespondencyjna batalie z Messim, ktory moze sobie napierdzielac tiki-take nawet z lewym rezerwowym obronca Barcy praktycznie :D i jeszcze do tego tyle ludzi go hejtuje. Najgorsze jest to, ze hejtuja go nawet za zachowania, ktore u innych by chwalili.
 
Będzie trzeba kupić Falcao, bo w tym sezonie Real nie ma napastnika w formie, jakis przebłysk miał Benzema i tyle..
 
kiedy Benzema mial ten przeblysk, bo chyba przegapilem? o Gonzalo juz nie wspomne.



z CR'em wlasnie tak jest, zalezy mu bardziej, zapierdala wiecej, ale 'malo' z tego wychodzi, a hejters gonna hejt. do zachowan po prostu lubia sie ludzie przypierdalac, ale on chyba tego nie umie powstrzymac, taki charakter. mam mega w sumie podobnie w sportach, nienawidze przegrywac i 'ksiezniczkuje' gestykulujac czy napierdalajac miny, ale to czysty instynkt, nawet sie nie zastanawiam, po prostu zapierdalam dalej.



Cristiano, come back! :-)



Guardiola ma mocna chrapke na Falcao, z takim hajsem jaki FCB mu daje na transfery nie powinno byc ciezko. kwestia jest tylko taka czy Falcao chce isc do Bundesligi.
 
kiedy Benzema mial ten przeblysk, bo chyba przegapilem? o Gonzalo juz nie wspomne.


W meczu z Athleticiem Bilbao.



Gdyby ktoś pytał to ten kiks Ropy:



http://www.dailymotion.com/video/xx8ivz_benzema-fail-vs-granada_sport#.UQ2hHqUb7l9
 
jeden mecz to troche malo jak na gre w jednym z najwiekszych klubow swiata. dla mnie napastnicy Realu nie maja tego 'czegos', zupelnie jakby nie czuli cisnienia, a ich klub zajmuje 3 miejsce w PD, totalny wstyd.
 
baju Ty tak poważnie z tym hajsem Bayernu i zakupami? przecież nie kupi 5-6 zawodników, żeby rozbić zajebistą drużynę :] media piszą pierdy, a co niektórzy lykają je bez popity :-)



CR gra za 10? no comment, gif wyjęty z szamba i służy za postawienie tezy :-)



Mobius, nie chce mi się szukać Twojej poprzedniej wypowiedzi do której się tutaj odnosisz, ale na spokojnie zastanów się kto na tą chwilę ma skład mocniejszy od Realu? Ja nie mówię, że Real ma samych zajebistych piłkarzy, ale gdybyśmy mieli porównywać piłkarzy z każdej pozycji no to sorki, ale tylko Barca jest szczebel wyżej.
 
liczę, że Milan i United wyeliminują Barcelone i Real z Ligi Mistrzów.



Jeśli chodzi o ManU daje im 45% szans, zalezy od Realu i od RVP ; ]



Jeśli chodzi o Milan to daje im 5% szans, chyba ze Salamon dojebie Barce ;d, rok temu po tym golu Nocerino było ciekawie.
 
"zestawic sklad Realu z poczatku poprzedniej dekady z dzisiejszym"
"kto na tą chwilę ma skład mocniejszy od Realu"

Pomijając fakt, że napisałeś o zupełnie innej rzeczy niż ja, :) to chyba raczysz żartować z tym składem. Casillas to akurat czołówka, ale on grał w obu składach o których wspominałem akurat. Obrona - niby wysoki poziom, ale spokojnie można znaleźć lepszych zawodników, którzy nie grają w Barcelonie. Pewnie w samym Premiership dałoby się uzbierać lepszą obronę. Pomoc - też w sumie chyba każdego poza Ozilem dałoby się zastąpić. Razem z nim najwięcej asyst ma... Benzema. Reszta pomocników ma góra 2-3 asysty i tyleż bramek strzelonych. Przy Macie, Hazardzie, pomocnikach Bayernu czy BVB blado wypadają. Atak - no tu to już w ogóle żal mi się nad nimi pastwić. Higuain z Benzemą to bardziej taki żart można powiedzieć. :D Gdyby CR odszedł z Realu to podejrzewam, że ciężko byłoby im utrzymać nawet tą trzecią pozycję w lidze. O mało którym zawodniku z obecnego składu można powiedzieć, że to absolutna czołówka na swojej pozycji. Wszyscy są dosyć wysoko, ale to za mało jak na Real. A już jeśli porównać ich ze "starym" Realem, czyli to o czym pisałem, to już w ogóle nie ma o czym mówić. Raul-Morientes vs Benzema-Higuain, Zidane-Makelele vs Ozil-X. Alonso, itd. itp.
 
Gambit ogladasz mecze Realu? naprawde uwazasz, ze CR nie zapierdala wiecej od wszystkich, stara sie, wraca do obrony, wykonuje sprinty przez cale boisko czego nie mozna zauwazyc u zadnego innego pilkarzyny z Madrytu? moze Pepe.



FCB ma wchuj hajsu i Pep bedzie mial jedynie MOZLIWOSC kupienia zawodnikow. gdzie ja napisalem, ze kupi jakichs 5-6 kozakow? byla mowa jedynie o Falcao. nie dopisuj sobie. Bayern juz teraz ma zajebista druzyne.
 
Niestety muszę się zgodzić z Mobiusem, z tej dzisiejszej "11" w składzie utrzymałby się może tylko Ramos i Cristiano. Ewentualnie Khedira w dyspozycji ze stycznia mógłby próbować konkurować z Makalele. Bo gdzie Benzemie do Raula, Ozilowi do Zidane, Di Marii(póki co)do Figo,czy Pepe do Hierro. Bramkarz jak wiadomo ten sam, no może Iker teraz jest lepszy bo bardziej doświadczony.



I jeżeli ktoś nie widzi jak CR zapierdala, to calkiem poważnie polecam wizytę u okulisty.



@down



W Chelsea też był świetny,ale w styczniu Khedira był równie świetny. Ale jeżeli chodzi o ogólny rozrachunek to wiadomo,że Cloude był lepszym graczem.
 
Back
Top