Piłka nożna

Mógłby próbować konkurować, dobrze powiedziane Hubi :)

Real nie ma światowej klasy napastnika i to jest największy problem od już kilku sezonów. Cristiano nigdy nie był i nie będzie typową 9-tką, a takiej Real baardzo potrzebuje.
Higuain jest dobry na drużyny pokroju Getafe, Levante czy Saragossy nic więcej, a Benzema ma 2 na 10 meczy udanych...

W meczu z MUTD może zdarzyć się wszystko i tych spotkań lepiej nie typować bo skończy się jak z dzisiejszą galą UFC xD
 
Mobius, śpieszę z wyjaśnieniem, napisałeś w mniej lub bardziej bezpośredni sposób, że Real ma słaby skład, stąd też moje pytanie do Ciebie kto w takim razie ma lepszych grajków gdybyśmy przeanalizowali "pierwsze" 11-ki. Nie chodzi mi o zbieranie obrony z poszczególnych piłkarzy np. PL tylko podanie jednego klubu, nic więcej, nic mniej. Piszę to, bo już drugi raz zarzucasz mi, że nie czytam Twoich postów ze zrozumieniem, a sam nie starasz się być lepszy :]

Np. na papierze potencjał ludzki piłkarzy Chelsea zjada ten z ManUtd, a jaka jest pozycja tych drużyn w PL wszyscy wiemy.
Najlepszym przykładem na to jak dobrzy są pomocnicy BVB jest Sahin i jego "podbijanie zachodu", BVB Kloppa to świetny kolektyw, ale gdyby wyjąć stamtąd jakiegoś piłkarza to chyba tylko Goetze i Reus mieliby by szanse zwojować coś w "klubach z topu".

A Wy Panowie zluzujcie trochę z tym Ronaldo, bo albo ja mam klapki na oczach albo odwrotnie. Wg mnie CR niekiedy cieka jak głupi od obrońcy do obrońcy i nie wie zbytnio na czym polega pressing lub kiedy trzeba go stosować jak na wcześniej wspomnianym gifie, ale w takim Realu to samo robi Di Maria ... dużo wiatru i tyle. O sławnych skądinąd wypadach CR7 do obrony już nie wspomnę bo to mit tak odległy, że widzę go przez mgłę. Ja mu nie odbieram serducha, ale pisanie, ze tylko jemu sie chce a innym nie jest trochę krzywdzące.

Hubi noszę okulary, ale masz rację, w najbliższym czasie mam zamiar odwiedzić optyka bo trochę szkiełka zaszły :]

Ja uważam, że Real potrzebuje prawego obrońcy, skrzydłowego i napastnika i spokojnie można będzie stwierdzić, że maja drużynę kompletną, ale to jest wyłącznie moje zdanie.

BTW, wszyscy narzekają na sędziowanie w Hiszpanii czy Anglii, a we Francji liniowy napierdala zawodników chorągiewką po łbie :-)
 
Bardzo ciekawy mecz Man City - Liverpool. Polecam wszystkim. I znowu Liverpool sprawia druzyny lepszej. Ten Rogers jest naprawde dobry. Jesli mialby material, to moglby ulepic z niego zajebista druzyne.
 
Dokładnie, brakuje trochę skuteczności. Widac pomysł i czasem nawet finezję w wykonaniu graczy ofensywnych. Szkoda, że bramka dla City padła po błędzie Aggera, który zamiast skupić się na piłce wolał sygnalizować rzekomy spalony...
 
Mieli nosa szefowie Liverpoolu do Rogersa, to, że zrobił świetną robotę w Swansea przecież nie dawało gwarancji, że wypali w Lpoolu, nosa i cierpliwość bo początek sezonu The Reds nie należał do najlepszych. Widać jednak, że trener ma konkretny pomysł na grę zespołu i sami zawodnicy zaczynają łapać o co mu chodzi. Walka o pierwszą czwórkę będzie pasjonująca do samego końca.
 
Pięknie to zajebał Gerrard. a Reina jest debilem roku, gość zawalił 3 punkty po wyjściu w narożnik pola karnego do niegroźnej akvji. No poprostu czub:-) Ale oby więcej takich meczy, a świat bedzie piękniejszy.
 
Pepe niech wraca do Barcy :-)



Przez pierwsze 10 minut drugiej połowy gracze City mieli pełne portki i aż cud, że nie stracili co najmniej jednej bramki. Posypuje głowę popiołem, Sturridge dzisiaj był przechujem, grał chyba lepiej od Suareza :-)
 
Smuda dobrze zaczyna prace w Jahn Regensburg :-)



W debiucie jego drużyna przegrała 1:5 z Herthą Berlin



Wiem, że nie można sie spodziewać cudów z jego strony ale coś czuję, że za długo tam nie poszaleje
 
No fakt, ale jak to powiedział Zarzeczny za coś musi dom wykończyć, a tam ponoć ładną kasę zbierze.
 
A Milik siedzi i czeka na swoją okazję... Śmieszna akcja z rzutem karnym. Boenish fauluje Lewandowskiego, sędzia dyktuje 11 i strzela Błaszczykowskiego tak słabo, że bramkarz to broni.



Sturridge - świetny transfer. W ostatnich meczach wyróżniający się zawodnik.



Barca w formie tak samo jak Real. Valencia prowadzi 1-0.
 
Chelsea ostatnio robi 'zajebiste' interesy, oddaja Sturridge - ten zaczyna napierdalac jak glupi. :)



Milik debiutuje, fajny mecz BVB z Bayerem, jesli Boenisch nie bedzie w podstawie kadry to Waldek chyba oczu nie ma. :-)







btw kurwa, BoenisCH, nie -nish, to niemieckie nazwisko.
 
Milik wszedł w końcówce, nawet z dwa razy dotknął piłkę, z czego raz ręką :) Boenish zagrał świetny mecz, asysta, mnóstwo świetnych wrzutek, defensywnie też nieźle, no poza tym karnym.
 
MUvCHE_TorresFail.gif
 
ja mialem przez chwilke. :)



torres-miss-edited.gif




'super' Mario juz zapakowal dla Milanu, haha, co za czlowiek. :-)
 
O ja pierdole co ja napisałem, jaki błąd... W tym liceum całkiem sie odmóżdżyłem, bez kitu, wcześniej się nie kontrolowałem i nie pisałem błędów, a teraz zerkam co chwile a i tak jakiś robię.. Jak jakiś admin to czyta to niech to poprawi,błagam :D



A Barca akurat musiała dzisiaj nawalić i 1-1 jak postawiłem,że będzie ponad 2.5 bramek.
 
o kurwa czarny potwor :D



barcelonie zawsze nie idzie z valencia, dobrze, ze chociaz remis wylapali
 
Dzisiaj o 18:30 na Orange Sport na żywo sparing pomiędzy Lechem a Dinamo Bukareszt.



Tak jak by ktoś się nudził ;)
 
380 spotkań, 425 podejrzanych, 15 krajów, azjatycka mafia i Liga Mistrzów.



http://pilka-nozna.przegladsportowy.pl/Pilka-nozna-Korupcja-w-Lidze-Mistrzow,artykul,157869,1,293.html
 
[strike]Se obejrzałem... Ciekawe do czego służy te orange sport na necie jak tam nic nie puszczają. Nawet w opcji Telewizja Tu i Tam wyłączyli transmisję. Chuj, że puszczaja na tym nawet gale UFC ale sparingowy mecz pilkarski to za dużo. Ehh.[/strike]



No to jestem w szoku. Jednak właczyli transmisję na stronie orange.
 
Back
Top