Piłka nożna

Wygląda na to, że zakup Polonii przez Króla to tylko przedłużenie agonii celem zarobienia na transferach nowego właściciela. Szkoda, że najstarszy klub stolicy zapewne przestanie niedługo istnieć
 
Wszołek to jest mistrz. Wiedząc o problemach finansowych klubu, mógł podpisać kontrakt z Hannoverem, ale jednak woli grać za darmo. Atmosfera w klubie musi być fantastyczna. Ciekawe czy oni na wiosne wygrają chociaż z 1 mecz.
 
No to licze, że Lech się ogarnie i wezmie jeszcze Dwiaszwiliego plus za jakies grosze teraz łyknie juz Teodorczyka. Sądze, ze Wszolek w "gigantach" naszej ligi nie zagra i pojedzie na zachod. Jak tak ogladalem ze dwa mecze Polonii, to wpadli mi w oko Cotra i Pazio. Przyzwoici ligowi kopacze. Jesli do wziecia za darmo to jak najbardziej.
 
Wszolek dobrze zrobil ze sie na transfer nie zgodzil, nie dosc ze klub go potraktowal jak niewolnika za ktore wpadnie troche grosza na pokrycie zadluzenia (chyba nawet Wojciechowski mial zapewniony pewien procent z transferu bo byl wspolwlascicielem karty zawodnika), to jeszcze zapewnili mu tak beznadziejne warunki kontraktowe ze mial zarabiac mniej niz np Dwaliszwili w Polonii. Do tego dochodzi fakt ze nie zdolalby sie odpowiednio przygotowac do sezonu (w Niemczech rozpoczyna sie on wczesniej). Natomiast teraz jak nie bedzie otrzymywal pensji przez najblizsze pol roku to w nastepnym okienku transferowym prawdopodobnei bedzie wolnym zawodnikiem co zapewni mu o wiele lepszy kontrakt, jedyne wazne zeby sobie dobrego menadzera zalatwil ;).
 
serio? dobrze, ze nie odszedl z tonacego statku jakim jest Polonia za 3.5mln euro+dobry kontrakt (jak na takiego grajka, wiadomo, ze na poczatku nie dostanie milionow) w Hannoverze? dla mnie Hannover to jeden z najlepiej prowadzonych klubow w Niemczech i na pewno dostalby szanse gry. Slomka lubi takich zawodnikow i mysle, ze jesli Wszolek przekonalby go do siebie to dostawalby wiele szans gry w podstawowym skladzie. w Niemczech trzeba sie pokazac, nikt za darmo nie da Polaczkowi z Polonii na start wielkich pieniedzy.



ale nieee, lepiej siedziec w gnijacej Ekstraklasie. :)



w ogole jestem zdumiony, ze znalazles plusy w nieotrzymywaniu pensji przez pol roku i pobyt w rozpadajacej sie Polonii, brawo. :-)
 
"Polaczkowi z Polonii", "gnijacej Ekstraklasie" - Idz juz lepiej ogladac te swoje czerwone diably bo az przykro czytac to co piszesz.







Widocznie Wszolek nie chcial byc traktowany jak "dziwka sprzedawana na zachod" (jego wlasne slowa), ale Tobie by to nie przeszkadzalo wkoncu zalatwili mu mozliwosc grania z boskim Hannoverze + dobry kontrakt :D. Zobaczymy jak potoczy sie sprawa jego transferu w letnim okienku i kto lepiej na tym wyjdzie.
 
okreslenie Polaczek to dla mnie nic obrazliwego, dziwna nagonka na to slowo jakas. a jesli uwazasz, ze nasza Ekstraklasa nie jest 'gnijaca' i o slabym poziomie pilkarskim to chyba malo ja ogladasz / nie ogladasz w ogole lig zagranicznych. :)



no lepiej zostac w Polonii ktora dazy do upadku. dziwnie ma poukladane w glowie jesli uwaza, ze pilkarze przechodzacy do lepszych lig to 'dziwki', ciekawe czy o Lewym i Kubie tak samo mysli? nie napisalem nigdzie, ze Hannover jest boski, ale najgorsza druzyna z Niemczech przewyzsza poziomem sportowym czolowke z polskiej. dla mnie to on moze sobie tu zostac, przeciez to jego kariera, co komu pasuje. :-)



wg mnie to jest dosyc proste - jest mozliwosc ucieczki z Ekstraklasy do perspektywistycznej ligi - mlode talenty powinny korzystac.



rozumiem jakis 'patriotyzm', czesto ogladam polska lige, ale bardziej z sentymentu niz sportowego poziomu. przeciez czasem tego sie nie da ogladac.. :-)
 
Dowiedziałem się na tym forum, że Boruc to najlepszy bramkarz Polski w historii - ahahahahha beka z wieprza.







Dla mnie Wojtek powinien bronić z Ukrainą od pierwszej minuty.



Szczęsny nie zrobił niczego złego, by go zdejmować, natomiast Boruc niczego rewolucyjnego, żeby dać mu szansę. Powołanie to dobry dla ruch. Niech pogra jeszcze trochę w Anglii i zobaczymy jak to będzie wyglądało. Jednak Wojtek obecnie jest lepszy i nie powinno się zmieniać sprawdzonego składu, w tym przypadku bramkarza.



Tak pisałem przed meczem z Irolami i tak dalej uważam. Dla mnie klasowo się Wojtek zmobilizował i obronił to co musiał, Artur też bez błędu, ale i tak to Wojciesław numerem jeden.
 
35 tys. euro miesięcznie + bonusy to jest mało dla piłakrza, który ma dopiero 20 lat? Jeżeli chodzi o finanse to w Niemczech nie ma takiej patalogii jak w Polsce i Hannover raczej należy do tych stabilnych klubów. Sobiech jak na razie nie narzeka na brak wypłat więc raczej jest dobrze. Miał szanse trafić do Hannoveru i rozwijać się w jednej z lepszych lig jaką jest Bundesliga. Jak Polonia na wiosne będzie przegrywała wszystkie mecze, a Wszołek będzie prezentował się słabo to wątpie, żeby jakiś klub z ligi niemieckiej po niego się zgłosił.
 
Chyba nie powiesz,że Boruc słabo bronił wczoraj, bo przy bramce pierwszy strzał wybronił b.dobrze, tylko wawrzyniak wybił do dupy..
 
Szczęsny ma szczęście, ze nie wyleciał z boiska za zagranie ręką przy wślizgu. Pozycja bramakrza nr 1 wg mnie należy na tą chwilę do Wojtka, tylko drastyczny spadek formy mógłby spowodować, żeby Boruc zajął jego miejsce.



Dla mnie Boruc to też najlepszy polski bramkarz ... jakiego dane mi było oglądać "na żywo". Czasów gdy w bramce stali Tomaszewski czy Młynarczyk nie pamiętam/ nie znam, więc nie mogę być obiektywny w tej sprawie.
 
dla mnie Szczesny numerem 1, nie bez powodu stawia na niego Wenger. :-)



Boruc numer 2 spoko.
 
"<strong style="margin: 0px; padding: 0px; color: rgb(85, 85, 85); font-family: Verdana, 'BitStream vera Sans', Helvetica, sans-serif; font-size: 13px; line-height: 19.5px; background-color: rgb(255, 255, 255);">Szczęsny nie zrobił niczego złego, by go zdejmować" - ostatnio częściej się mówi o jego błędach w Arsenalu (choć nie jest ich dużo wcale) niż meczach, które uratował. Za to Boruc co mecz praktycznie zbiera bardzo dobre recenzje. Oczywiście Boruc ma więcej szans na wykazanie się, ale cóż, życie nie jest sprawiedliwe. :D


Jak dla mnie ich ostatania dyspozycja spokojnie może być powodem do stawiania na Boruca. Tak jeszcze mi się przypomniało na koniec, że Borubar chyba dokładniejsze wykopy ma od Szczęsnego, takie odniosłem wrażenie.
 
Chyba nie powiesz,że Boruc słabo bronił wczoraj, bo przy bramce pierwszy strzał wybronił b.dobrze, tylko wawrzyniak wybił do dupy..







Kurcze no szlag mnie trafi, czy ja coś takiego powiedziałem?! Ja prdl. . . Wojtek number one, Artur musowo numerem dwa, a Tytoń niech zmienia klub latem. Chociaż Advocat ma odejść, ale . . .
 
Widać,że jeszcze Cię nie nauczyli,że wszystkiego się nie bierze dosłownie... Zresztą napisałem "chyba,nie powiesz" a nie "powiedziałeś".
 
świetny ten filmik o ronaldo, niektóre jego akcje zapierają dech...



fenomen...



szkoda tylko, że kontuzje zatrzymały jego rozwój.
 
oglada ktos spurs ze srokami? postawilem grosze na tych drugich, ale nie wiem jak graja w tym meczu, bo moze bym cos jeszcze dolozyl
 
BvB już prowadzi z Hamburgerem, w 17 minucie Lewy strzelił.



@down



Streama mi zacięło i nie widziałem odpowiedzi Rudneva,ale BvB ma wygrać, bo postawiłem na nich.
 
Back
Top