Piłka nożna

jakie teorie pana antoniego? union calera po kursie 7.75 weszlo jak przegrywali, fart niesamowity. ale jak zaswze za drobne:( teraz w hokeju walic bramy, po 1 w kazdym meczu na live i bedzie juz mega zajebisty dzien
 
Panowie, co do faulu Lewandowskiego: zróbcie test czy to faul na czerwoną kartkę. W miejsce Lewandowskiego wyobraźcie sobie Pepe (z Realu Madryt) a w miejsce zawodnika HSV wstawcie sobie Messiego (wiadomo skąd). Mała podpowiedź - za moment zaczniecie grzmieć o antyfutbolu, boiskowych bandytach, zamachu na geniusza.






Smieszne, ale i prawdziwe ; >
 
404815_10151398465439178_314855740_n.jpg
"Nie ma sensu rozwodzić się nad kolejnym kapitalnym występem Portugalczyka, trzeba po prostu wstać i bić mu brawo, bo może już nigdy białej koszulki nie założy tak wielki piłkarz jak on. Współczesny Di Stófano Madrytu".Wszystko w temacie, Ronaldo grając takie mecze jak wczoraj udowadnia kto jest najlepszym piłkarzem na świecie.







Edit: Spina, bo wyrażam swoje zdanie.. Ktoś może napisać,że dla niego Messi jest najlepszy, a ja mam to w dupie, bo to jego zdanie, dopóki nie zacznie mi wmawiać,że jest inaczej.
 
z magikiem się zgadzam, ale z tobą już zupełnie nie. Widzisz sam robisz spinę, sam wiesz co to wywołuje w oczach kibiców Barcy - Ronaldo najlepszy?! My mamy Messiego.







Wiesz taki mecz gówno warty, a ja dalej uwazam, oni obaj są po równo najlepsi na świecie.
 
C.Ronaldo daaaaaleko ma do najlepszego piłkarza, który nosił koszulkę Realu. Bardzo daleko, ale ma szansę dostać się na szczyt.
 
Hubi wyrażanie swojej opinii zawiera takie wyrazy jak: moim zdaniem, w mojej opinii, w moim mniemaniu itd.







A Ronaldo takimi meczami gówno udawadnia.
 
Własnie ja w ogole się nie śpiąłem ;)))







Edit /: Wlasnie Hubi to Ty znów wywolales spine. . . Teraz zlecą się kibice Barcy i znów spinka. Gratulejszyn.
 
Niech się spinają, jak są pojebani to się będą spinali, jak są normalni to będą mieli to w dupie. Za czyjś stopień rozwoju intelektualnego nie mogę ponosić odpowiedzialności, ich problem.



@Hang



Kogo masz na myśli?
 
Towarzyskie spotkanie reprezentacji Polski z Rumunią zostało unieważnione przez FIFA - poinformowali prowadzący program "Cafe Futbol" w Polsacie Sport. Punkty za efektowne zwycięstwo 4:1 nie zostaną doliczone Biało-Czerwonym do rankingu.



Reprezentacja Polski, złożona z piłkarzy występujących w polskiej lidze pokonała Rumunów 4:1. Niestety rankingowo nic na tym nie zyskaliśmy.



Regulamin FIFA mówi jasno, że w takich meczach można dokonać sześciu zmian. Tymczasem rywale Polaków wymieniali w trakcie spotkania aż ośmiu zawodników. Naruszenie regulaminu spowodowało, że FIFA potraktowała ten mecz tak, jakby się nie odbył.


szkoda gadać :-)
 
74244 widzów na meczu 2 bundesligi.... :-)



hertha- union berlin 2-2...



druga sprawa to wczorajszy mecz liverpoolu z wba.... :-)



taka piłkarska wersja walki overeem- silva...
 
az taki pewniak jestes? Celtic u siebie to koksy. :)



czekam na pokaz Wanyamy i niech do United go zawijaja!
 
Jestem pewny, szanuję Celtic i ich lubię jednak siła ofensywna Juve jest zbyt wielka. Wiem że Szkoci ograli Barce, i właśnie choćby dlatego Bianconeri nie zlekcewarzą ich. Liczę na to że Anelka zadebiutuje i wróci godnie na salony:-)
Gdzieś dziś czytałem że sam Dziekanowski daje Celticowi tylko 20% szans. Ja osobiście dałbym im 30%
 
no jesli Dziekanowski daje im takie szanse to nie wiem jak oni mogliby wygrac... :-)



Juve sa okrutnikami w tym sezonie i graja naprawde ladna pilke wiec jesli Celtic zagra otwarcie moze byc przyjemny mecz.
 
Taki maly offtop od LM. Lewandowski dostal 3 mecze zawieszenia za ten faul. :D Chyba ich tam juz calkiem pojebalo. :D O ile uwazam, ze czerwona byla sluszna to kurwa zawieszenie za cos takiego to jakas parodia.
 
Nie wiem czy można ich nazwać czarnym koniem ale Juventus chyba w tym sezonie dopiero wróci na salony po tej aferze korupcyjnej...wiele wody musiało upłynąć ale wracają...
 
Na razie mecz słaby (właśnie włączam drugą połowę na streamie). Wanyama gra słabo (a ściągnąłem go do mojego Newcastle w FM13, hehe) Juve gra praktycznie tylko długie piłki na Matriego, a tak to klepią w obronie. Celtic jak Celtic, piłka do boku i wrzuta na aferę. Zobaczymy jak druga.
 
Lichsteiner spokojnie zapracował na dwie źółte w pierwszej połowie. Celtic w polu lepszy ale nie mogą stworzyć dobrych sytuacji strzeleckich - poza jednym strzałem chyba Wanyamy wszystko prosto w Buffona - plus Frejżer Forster to nie ten sam zawodnik co zatrzymał Barcę.
 
@AL



I nadal tak twierdzę.



Co do Juve, to widoczna była róznica klas, mi się mecz podobał dużo walki było i brawa dla Celtów za dobrą postawę. Bianconeri zagrali swoje, mają pewny awans już. Nic tylko się cieszyć.
 
Back
Top