Piłka nożna

co za kurwa pala jebana z sedziego



za faul gora zolta, van der vaart podbiega, popycha i zolta a lewy czerwo, ja pierdole
 
Kurwa, czułem,że to będzie czerwo, ale nie zdążyłem postawić na betsafe na Hamburgera i kurs spadnie :(
 
Ja to widziałem, że Lewndowski nie pocelował w piłke, a w piłkarza Hamburga. Z taka siłą to rzeczywiście chciał jedynie podać piłke. Zobaczymy w przerwie powtórki. Hubi jaki był kurs przed czerwoną kartką?
 
No i oddał tą czerwoną :).



Edit. Chociaż po powtórce widać, że tym razem kartka słuszna.
 
17. minuta - Lewandowski otwiera wynik meczu

18. minuta - Rudnevs doprowadza do wyrównania

31. minuta - Lewandowski wylatuje z boiska

62. minuta - Rudnevs strzela na 1:3



Lech Poznań rządzi w Bundeslidze!
 
Jakos, nie docenialem tego Rudnevsa myslem, ze przepadnie w niebycie pamieci w bundeslidze a tu prosze strzela osatnio gola za golem.
 
Jak dla mnie to czerwo dla Lewandowskiego słuszne, bo w piłkę to on raczej nie celował. W tej akcji to jeszcze zółtko dla Kehla powinno byc jak w van der Vaarta wjechał.
 
Schalke wyglada przy Bayernie jak dzieci we mgle. Biegaja za ta pileczka i nie moga jej dotknac nawet. Z taka gra widze w Bayernie jednego z powaznych faworytow LM.
 
Jak patrzę na skład Realu, to jeszcze bardziej żałuję,że postawiłem na nich kasę... Kaka,Essien, dwóch napastników.
 
Panowie, co do faulu Lewandowskiego: zróbcie test czy to faul na czerwoną kartkę. W miejsce Lewandowskiego wyobraźcie sobie Pepe (z Realu Madryt) a w miejsce zawodnika HSV wstawcie sobie Messiego (wiadomo skąd). Mała podpowiedź - za moment zaczniecie grzmieć o antyfutbolu, boiskowych bandytach, zamachu na geniusza.
 
tyle dzisiaj przejebalem i wszystko co mi reszta zostalo dalem na malage jak przegrywala 0:1 po kursie 6.75, wszystko sie wyrownalo :)



teraz jeszcze puscilem granade na live za grosze
 
Back
Top