Piłka nożna

Mogą sobię psuedo eksperci mówić na niego, że bufon ale tutaj nie jest pudelek czy onet gdzie się hejtuje każdego.
 
Hubi - tu nikt nie pisze o tym, że CR to bufon, zachowajmy poziom. Niepotrzebne jest te szukanie skandali i nienawiść wobec jednej lub drugiej drużyny - takie zachowania są dobre dla gimnazjalistów.
 
a oceniamy Cristiano za umiejętności i za postawę na boisku czy liczy się to co kto robi czy też jaki jest za boiskiem ? nie wiem jak dla was ale dla mnie ważniejsze co piłkarz na murawie robi.
 
Jednym z kryteriów przy wyborze Złotej Piłki jest zachowanie na boisku i poza nim. I ktoś stwierdził,że Messi jest grzeczniejszy od CR'a i dlatego na niego głosował. Nie pamiętam kto to był dokładnie. Wiem,że Iwański tez wspominał o tym,że zachowanie jest ważne. Więc?
 
Jakby w trakcie meczu Arbeloa nie spoliczkował Messiego to by nie było później tej całej szopki. 2x w tym meczu Arbeloa musiał pogłaskać Messiego po twarzy więc nie jest bez winy.
 
Hubi - okej, ale to było za rok 2012ty, gdzie Messi jeszcze nie dał się złapać na takich przypałach.



A z mojej perspektywy - przecież jak ktoś nie jest idiotą to wie, że w wojnie real - barca winne są obie strony. Kto może myśleć, że Barca jest święta a Real to ten zły? Może media chcą stworzyć taki wizerunek i dzieciaki to łykają, ale gimnazjum to powinna być trzyletnia izolatka, a nie okres szkolny, więc o czym tu gadać. Być może Real będzie zawsze pokrzywdzony w tej wojnie o złote piłki i nagrody fair play, ale o to nie ma co się wkurwiać. Ważne jest to co na boisku i tytuły, a w tym sezonie niestety Real sam sobie zawalił La Ligę.



Rozumiem to, że kibicujesz Realowi, ale wrzucaniem takich artykułów raczej nie zyskasz sobie przychylności nikogo tu, bo (przynajmniej dla mnie) ta cała wojna real-barca jest już męcząca i kiedy widzę jakąś wzmiankę o tych dwóch drużynach to robi mi się słabo. Piszmy o Realu albo Barcie, ale nie w atmosferze skandali.
 
Jakby w trakcie meczu Arbeloa nie spoliczkował Messiego to by nie było później tej całej szopki. 2x w tym meczu Arbeloa musiał pogłaskać Messiego po twarzy więc nie jest bez winy.


Jakbyś przeczytał wcześniejsze wrzuty, to bys wiedział,że Messi cały mecz coś gadał do Arbeloi,a ten liść był przy 80 minucie.







@Uefo



Oki, winne są obie strony,ale wrzucam coś o Messim :"po co ?! nikt tu nie hejtuje." wrzuta o Pepe: "jebany psychol!!!"







Dla jasności, dla mnie chujowo zrobił Arbeloa z tym liściem, ale jakoś w trakcie meczu kamery wyłapują wszystko i wyłapywały Messiego zakrywającego usta i mówiącego coś do Arbeloi, nie odwrotnie.
 
ulala nie widziałem, że Arbeloa to niewinne dziecko i nawet słowem się nie odezwał. Rzeczywiście wszyscy wiedzą co Arbeloa powiedział Messiemu przed meczem albo w przerwie.



E: no Pepe też miał nie być symulantem, a okazało się coś innego...
 
Hahaha, szczerze ja to mam megabeke z Ciebie Hubi. Chyba troche niezdrowo sie emocjonujesz jakimis hiszpanskimi klubikami.
 
Nic się nie emocjonuję, wrzuciłem frajerskie zachowanie.. a zresztą pierdole to, przestaje się udzielać w tym temacie, bo Wam się nie wytłumaczy o co chodzi.



@down



Porównalem sytuację,że na Pepe można gadać, na Messiego nie, a nie ich zachowania :-)
 
No tak Arbeloa to był święty w tym meczu. Jeszcze wrzuce akcje z pierwszej połowy meczu. Za te jego prowokacje to Messi powinien mu spuścić manto. A jak ktoś myśli, że Arbeloa złego słowa do Messiego nie powiedział to musi być jakimś psychofanem Realu.
 
Hubi luzuj trochę, chcesz na siłę bronic CR. "Wrzuciłeś frajerskie zachowanie"? Nie mam więcej pytań, skoro każdą plotkę masz zamiar brać na poważnie...
 
A w temacie frajerskich zachowań to i tak wszyscy powinni się od Puyola uczyć klasy, szacunku dla rywala i poszanowania fair play :)
 
Właśnie, zapomniałem pochwalić Puyola. To jest zachowanie prawdziwego pilkarza, Pique chciał biec do sędziego, ten wywalił zapalniczkę, widać,że chłop nie szuka byle powodów,aby tylko było zamieszanie. Tak samo pamiętam jak rozdzielał tańczącego Alexisa i kogoś tam pod trybuną gospodarzy.



8diuqa3w5ts.gif




Za to chcieli żółtą kartkę :-)
 
Od paru lat slabe jest zarowno zachowanie samych pilkarzy jak i kibicow jesli chodzi o mecze Realu z Barca. Za czasow Raula, Morientesa, Zidane'a i reszty ekipy nie bylo takich akcji, a przynajmniej nie tak czesto i nie na taka skale.
 
Na początku Mou nie potrzebnie dolewał oliwy do ognia i pozwalał,żeby media to rozdmuchiwały, bo teraz nawet gdy się uspokoił, to jak widać niektórzy dalej korzystają na tym co było wtedy, szczególnie media.
 
Nie chodzi mi o Ai Se Eu Te Pego po golu Abidala na Bernabeu, tylko kiedyś tańczył bodajże Alexis z Alvesem, nie jestem pewien :)
 
Jak ktoś ma ochotę na fajną lekturę i lubi stare klimaty piłkarskie, polecam wywiad z Leszkiem Brzezińskim.



Z Tadkiem Dolnym poszliśmy do takiego ich pubu. Mecz był za kilka dni, była okazja. Przysiadły się dwie ładne dziewczyny, więc zamówiliśmy cztery drinki. Wypiliśmy, chcę płacić, a potężny facet z maczetą mówi • 80 dolarów". Miałem krótkie spodenki i białe skarpetki, a w nich kasę. Może 20 dolców. Zacząłem się śmiać, że niby żartuje, a on mnie tą maczetą w ramię. Gdyby uderzył drugą stroną, odciąłby całą rękę. Nie było żartów, więc zadzwoniłem po Andrzeja Pałasza. Przyjechał za 10 minut z kasą i zapłacił te 80 • papierów" za cztery drinki. Wtedy w Polsce zarabiało się na dolary może 15-20 na miesiąc. Innym razem w hotelu pojawiła się policja. W hotelu, chyba w Hondurasie, na każdym stoliku w pokoju była biblia i wizytówka z telefonami do ładnych dziewcząt. Trzy tygodnie poza domem to sporo, więc jeden z naszych kawalerów zadzwonił i pojechał z pewną panią poza miasto. Ona od razu wzięła kasę i... odjechała. Nasz kolega zadzwonił po policję i stwierdził, że został okradziony. Więc ci panowie przyjechali z • giwerami" i zrobili ogromne zamieszanie. Ostatecznie tę dziewczynę i jej • opiekuna" znaleźli, a ona oddała kasę i przeprosiła...



Całość:



http://gornik-zabrze.przegladsportowy.pl/Pilka-nozna-Leszek-Brzezinski-o-wyjezdzie-do-USA,artykul,157650,1,716.html
 
Ale ja tutaj widzę debili, może i sam jestem idiotą wręcz, ale wy jesteście paranienormalni. Kibicujcie sobie srealowi i tej farsie obie drużyny są takie pizduchowe jak nie wiem co. Ja was nie rozumiem. Spinacie dupy o byle co, to ich sprawy, cieszcie się meczami bo są w ich wykonaniu genialne, ale wasze zachowanie po meczach jest ponizej krytyki.
 
Pozwól,że nie zniżę się do poziomu Twojego posta i nie zacznę od obelg, tak jak ty nazywasz Real srealem, to już przekracza jakiekolwiek granice. Kibicuj sobie tam Pogoni B******* i nikt nic do tego nie ma,ale nie wtrącaj się z chamskimi i obelżywymi tekstami.



Piszesz,że spinamy dupy, a samemu Tobie brakowało tlenu podczas tego pisania, bo nieźle się sprułeś i zapowietrzyłeś.
 
nie miałem herbu Barcelony, miałem tylko koszulkę, ale nie z powodu że kocham ten klub, czy go lubię po prostu ta koszulka mi się najbardziej podoba i nawet mógłbym dalej ją mieć.







tak jak ty nazywasz Real srealem, to już przekracza jakiekolwiek granice. - yhym szkoda, że nie napisałeś że wyzywam Barcę od Farsy







Ja mam wyjebane, który zespół wygra. Tylko, że to nie kluby,nie zawodnicy robią najwięcej szumu, tylko kibice, każdy kibic barcy i realu pluje do siebie jaki to jego klub jest wspaniały itp., a jaki jest chujowy.







Dalej uwazam, że ta koszulka jest świetna:







http://www.selectism.com/news/wp-content/uploads/2011/05/barcelona-home-awak-kits-2011-nike-4.jpg
 
Gdybyś napisał srarsa również zwrócił bym uwagę, bo to odniesienie do gówna, które jest znacznie bardziej obelżywe niż slowo farsa,którego czy znasz znaczenie nie jestem pewien.



P.S. Nie wrzuca się rzeczy do avka, których się nie lubi. I gdy miałeś ten avek to pierwszy broniłeś Barcy...
 
Ja jako kibic Realu, i to wieloletni bo trwa to odkąd mieli jeszcze sponsora Teka czyli przed erą "Galacticos" uwielbiam swoich kumpli, znajomych i nie tylko którzy normalnie kibicują np. ManU czy Juve ale przy okazji TEŻ FCB. Pomijam, że kibice w Hiszpanii kibicują w 99% tylko swoim klubom, to samo jest pewnie w Anglii, Francji czy Włoszech, a Polacy sobie wybierają i w zależności od osiągnięć zmieniają...jeden sezon Inter i Chelsea, drugi ManCity i PSG albo Juve i Barca...z biedy Polskiego futbolu można być fanem jakiegoś zagranicznego ale kilku w zalezności od jego sukcesów?
 
Back
Top