Piłka nożna

3 laptopy dzis i wlasny 'multiroom', ogien United, city zjebalo wczoraj sympatycznie. ;)
 
haha trzech obronców Arsenalu nie potrafiło trafić po kolei w piłkę i 1-0 dla Lpoolu, ale parodja :]
 
hahah beka ze Szpaka. Mourinho wstaje, kibice śpiewają dla niego. Blołgrana,Warana,Serdzi Buskets,Czabi i tak mnie dobija, a i jeszcze klasyk:







podanie na lewo, a tam nie kto inny jak R.Carvalho
 
Czy tylko ja ogladam zwycięstwo Liverpoolu nad Arsenalem ;)?



Ja pierdolę, dwie minuty po wpisie już 2-2...
 
Waran :D Nie jestem specjalistą od francuskiego, ale chyba powinno się wymawiać Warane, z tzw. krotkim e.


Pedroooooo! Jak mogł nie trafić :/
 
Barcelona zagrala beznadziejny mecz dzisiaj, a mimo wszystko maja remis 1-1 ;). Varane bezdyskusyjnie zawodnikiem meczu.
 
To był mecz...emocji opór jak ktoś kibicuje komuś z tej pary. Ostatni zablokowany strzal Mesuta...eh szkoda ale i tak zapowiada się rewanż potężnie.



MVP: Varane
 
Tar troche mam z Cb beke, nie kibicuje zadnej druzynie, ale teraz to mnie rozjebales z tą zaliczką i pospiechem ;D







Varane przetalent, z Barcy nwm czm ale mi sie szalenie Busquets podobał, pewnie przez to SERDZI ;D
 
Możesz mieć beke, ja nie oglądam meczów od wczoraj.







Varane świetny mecz rozegrał, zobaczymy czy dalej będzie się rozwijał i trzymał taki poziom.
 
mecz na szczycie to wielkie wydarzenie, ale to co wyprawia adam le fondre i jego kumple z reading w końcówkach meczów premiership , to jest ciężkie do pojęcia.... :-)
 
Troche Tar ma racje tylko ze nie wiem czy powodem ich slabej gry bylo celowe oszczedzanie i gra na pol gwizdka czy moze jak co roku obnizka formy w okresie styczen-luty ktora wiaze sie z ichnimi cyklami treningowymi.
 
Nie zauważyłem, żeby ktoś o tym wspomniał, więc ja to zrobię- Varane jest mega talentem! No ale czego można się spodziewać po zawodniku poleconym przez samego Zizu
 
Ilekroć oglądałem mecze z Varane do dzisiaj nie przekonywał mnie więc ja jeszcze nie kupuje jego mega talentu.
 
Pierwszy raz od dawien dawna jaranie się Szpaka jakimkolwiek zawodnikiem było uzasadnione :)



P.S. Gdyby CR nie miał tyle żelu na tym łbie, to by pilka zamiast się prześlizgnąć po głowie to odbiła by się i wpadła do siatki już wcześniej.



@TJ



To jakie Ty mecze oglądałeś :O? Ja prawie zawsze kiedy widziałem jego występ byłem pod wrażeniem, szczególnie w poprzednim sezonie grał jak profesor.
 
Zgadzam sią z @TJ, jego występy były poprawne raczej...ale dziś błyszczał like a star;]
 
Dobry wynik jak na zdziesiątkowany Real i sabotażyste Carvalho, fajnie się młody pokazał, zrobił z Messiego statyste podczas meczu.
 
Back
Top