Piłka nożna

haha, slabo zrobione, poza tym eurosport na fb juz to wjebal wczoraj. ;)



galata oszalala troche. Didier dlugo nie posiedzial w Chinach, mogl wrocic do lepszego klubu z tej emeryturki.
 
@Tar - marny fotoszop. Messi nie mógłbyć w Galacie bo właśnie rozgrywa sparing z Miedzią Legnica:



d81dde7813bd99a2f6a5498a2ec932ec_L.jpg
 
Galatasaray w tym sezonie chyba ma ambitne plany w LM. Schalke jest do przejścia tylko ciekawe z kim dalej zagrają w następnej rundzie. Mają całkiem dobry skład: Drogba, Sneijder, Muslera, Eboue, Melo, Altintop.
 
tureckie kluby ze stambulu zawsze mialy dobre sklady, ale chuja z tego wychodzilo. jeszcze trzeba to wszystko poukladac w calosc, a wiadomo jest, ze tacy zawodnicy jak sneijder czy drogba nie dadza z siebie tyle w turcji co dawali we wloszech czy anglii.
 
srsly, Altintop tez sie wlicza w ten 'dobry sklad'? przeciez on ma poziom polskiej ekstraklasy... Schalke do przejscia, tym bardziej, ze 'pozbyli' sie Holtby'ego.
 
no i zwolniło się miejsce dla Roberta w City ... pewnie media będą pisały o wymianie na Dzeko :-)
 
20 mln euro to chyba wartość minus straty za kaprysy Balotelliego, ciekawe czy Dżeko też sprzedadzą.
 
Już wolę "psychopatę" Pepe niż Alvesa, Busquetsa i Pedro to jest dopiero zamach na piłkę nożną jak udaje się tak jak Ci panowie...
 
Czyli Messiego też możemy zakwalifikować pod psychopatę, bo tutaj mógł zrobić krzywdę przykładowo niewinnemu dziecku które by tam siedziało i dostało taką piłą w głowe...



 
Gaara



Tak jak Cię lubię, to tym przyrównaniem Pepego do Witsela mnie rozjebałeś.. Pepemu już bliżej do Wasyla, gra ostro to fakt, ale w sumie to on gra ostro jak mu odjebie(a dawno tego nie było), a w przeciętnych meczach Realu jest spokojniejszy od Ramosa,Xabiego czy Khediry.



Ktos jest za Realem to już psychofan?
 
Ależ moje ukochane Newcastle wraca na odpowiednie tory. Debuchy, Cabaye, Sissoko - co za forma. Jeszcze Gouffran się rozegra, Tiote wróci i Sroki mogą wygrać ligę Europejską i skończyć w okolicach 8mego miejsca. To byłby sukces po tak słabej jesieni. Oho, Aston Villa strzela kontaktowego z karnego, którego nie było, ale wierzę, że wygrają ten mecz.







Odnośnie dyskusji wyżej - idźcie na meczyki.pl czy gdzie indziej dyskutować o tym. W ogóle kurwa powinna powstać strona w stylu wojnarealbarca.pl i tam by te wszystkie ciule wylewały na siebie pomyje. Przez tych wszystkich maniaków zaczynam czuć niechęć do dwóch bardzo zasłużonych drużyn dla futbolu... Wszystkie lata pięknej historii i tradycji chcą zaprzepaścić ograniczeni polscy pseudofani.
 
hubi, to byla glupia odpowiedz na stwierdzenie, ze symulowanie faulu jest gorsze na stapanie komus po nodze albo wjechanie od tylu, bo sam dobrze wiesz, ze jak pepe odjebie na bani to potrafi niezle swirowac, masz racje, nie zdarza sie to w kazdym meczu, ale jak juz, to tak jak mowie, wlacza mu sie rzeznik mode



tego psychofana to musisz sam wywnioskowac, na pewno nie chodzilo mi o to, ze kibic realu
 
Gaara

Nie nie żaden psychofan, śmieszą mnie ludzie którzy widzą tylko to co zrobił Pepe, a nie widzą tego co robili gracze Barcelony. Piłka nożna to nie ring ani cyrk, trzeba tępić agresje owszem, ale teatr również, a zamiatanie pod jeden dywan Pepe, Witsela czy tym podobnych jest śmieszne...
 
Łukasz - moim zdaniem, ten kto odstawia teatr sam sobie szkodzi i naraża na zszarganie własną opinię, natomiast ten, który brutalnie fauluje innych graczy szkodzi nie tylko sobie. Tak, teatr jest mniej szkodliwy od piłkarzy frustratów, ale tak, teatr też trzeba tępić.
 
tyle, ze ja nikogo nie bronie. teatrzyk jest wszedzie, wiec nie wiem o czym mowa. zeby pozbyc sie aktorzenia, trzebaby wyjebac 70% pilkarzy, bo pewnie tyle, jak nie wiecej, czasem uda sfaulowanego. jedynym pokurwem w barcelonie, ktory moze mocniej skroic jest alves, najmniej lubiany przeze pilkarz w klubie
 
I najmniej lubiany przeze mnie piłkarz na świecie przy okazji ;) Ten też jest zdrowo popierdolony.



Teatrzyk jest wszędzie, najwięcej w Barcy, ale ja aktorzenia nigdy nie bronię i jak Di Maria czasami przysymuluje to aż mnie trąca. Tak samo potępiam zachowanie CR'a (mojego ulu piłkarza) jak łapał się za twarz po uderzeniu w szyję (sytuacja z Abate) czy przesadnej reakcji po kopnięciu Alves'a (swoją drogą, sędzia chyba nie dal nawet żółtka).
 
w tej licytacji piłkarz brutal- piłkarz symulant, wygrywa pepe, dlatego, że jest przedstawicielem obu grup.
 
No na tamten mecz z Barcą nie wiem co mu odjebało, co odstawiał z tą symulką, takie zachowanie nie jest godne noszenia koszulki z herbem Realu Madryt.
 
W dzisiejszym spotkaniu z Barceloną nie zagra piątka zawodników, którzy spokojnie mogliby znaleźć się w pierwszym składzie Królewskich. Najdłuższa absencja czeka oczywiście golkipera Blancos Ikera Casillasa. "Święty" z powodu poważnej kontuzji ręki nie zagra przynajmniej dwa miesiące. Real już sprowadził w zastępstwie bramkarza Sevilli Diego Lopeza, ale wydaje się, że dziś między słupkami stanie raczej Antonio Adan. Mourinho uporczywie, czasem za cenę skandalu, stawiał na niego już przed kontuzją Casillasa, a poza tym Adan na pewno lepiej rozumie się z obroną. Gran Derbi to nie jest dobry czas na debiuty i eksperymenty.



Kolejnymi nieobecnymi są Fabio Coentrao i Angel Di Maria, którzy zobaczyli czerwone kartki w meczu przeciwko Valencii. Portugalczyk Pepe wciąż dochodzi do siebie po operacji, a kolejny defensor Sergio Ramos został ukarany za obrazę sędziego z meczu z Celtą Vigo.
 
Pinto: Alves, Piquó, Puyol, Alba; Busquets, Xavi, Cesc; Pedro Messi, Iniesta

VS.


Diego López, Essien,Varane, Carvalho,Arbeloa, Khedira, Alonso, Callejón, Ozil, Cristiano , Benzema
 
Nie podoba mi się ten skład ... no cóż, jest jednak druga połowa i czas na zmiany, jak będzie 0-3 w plecy :]



ale wkurw porządny mam, bo o 21 są dwa świetne mecze w PL i będę zmuszony latać po kanałach :-)
 
Back
Top