Piłka nożna

Nikt nie potrafił i nadal nie potrafi stworzyć takiego klimatu jaki on tworzył na przestrzeni ostatnich lat podczas komentowanych spotkań...




zimoch miałby inne zdanie ;-)




"Real awansował do półfinału natomiast Walencji udało się zyskać jeden punkt"


:-) szkoda ze tego sam nie slyszalem !
 
Ładnie przechwycił Messi, start do piłki to on ma niesamowity, szkoda, że nie strzelił tego. Bramkarz Malagii bardzo dobrze się spisuje.



Sorry, że jeden pod drugim, ale nie mogę już edytowac.
 
W końcu ta Malaga będzie grała w LM ? Darek się jebnął, czy ja czegoś nie wiem ?
 
Bynajmniej to nie przynajmniej.



pisalem to juz tutaj kilka razy, Darek juz dawno powinien odejsc.
 
Przemilcz nurkowanie Messiego i Fabregasa, dobrze że chociaż jeden dostał yellowem, moze troche ochłonie
 
@Tar



Dla magika to przecież nieważne. Barca gra w 12 i koniec. W ogóle to nie wiem co by oni zrobili w tym sezonie gdyby nie sędziowie...



E: Brawo Shakira!:-) Oby tylko nie było tak jak w pierwszym meczu.
 
Gaara chyba trzezwy pierwszy raz od 3 miesiecy.



fcb narazie ciezko, jazda Malaga! :)



i w tej sekundzie idealnie fcb pyka bramke, haha.



22218435.jpg
 
no to chyba malaga juz dwoch nie sieknie



grype mam baju, wiec nie wskazane. a tak poza tym, to jakos mi sie odechcialo ostatnio
 
Messi słabo gra głową, podejrzewam że piłka została nabita na wbiegającego knypka w pole karne, widać to po jego zdezorientowanym biegu po strzeleniu gola.
 
Zawsze wole zakładać gorszy scenariusz.



Im więcej El Classico tym lepiej dla fanów tego sportu, będzie ciekawy półfinał.
 
Messi moglby aspirować do średniej gry głową, jednak w sytuacji kiedy w wysokoku osiąga wysokość nażelowanych włosów CR7, to jego przydatność dla drużyny pod tym względem jest znikoma, a możliwość strzelania bramek tym sposobem osiąga tylko wtedy gdy biegnący obroncy poprostu go nie zauważają z powodu wzrostu i pozwalają mu niekrytemu hasać po polu karnym jak w tym przypadku. Inna sprawa gdy dochodzi do walki w powietrzu z innym graczem, w takim wypadku Lionel nie musi mieć betonowych butów, by nie odrywać się od ziemii, natura udupiła go osobiście wzrostem głównego bohatera z filmu Hobbit. Jeśli ktoś czytał Władcę Pierścieni to wie jaka jest specyfikacja hobbitów [mianowicie włochate stopy] i jeśli dostałbym swoje 5 minut z Messim, to wziąłbym go za karczek i kazał mu szybko ściągać buciory żeby sprawdzić czy przypadkiem faktycznie nie ma porostu w owym miejscu.
 
Kurwa na El Classico bez dobrej obrony i bez bramkarza.... Tragedia. Oby nie było blamażu.







Magik rozpierdolił :D Ale od kurduplów to się odpierol, Messi jest tylko 3 cm niższy ode mnie. Chociaż sam jadę go,że karzeł :D
 
analizy kolega magik konsultuje chyba z panem antonim macierewiczem...



niestety na obu panów nieszczęście gra głową nie jest jedynym miarodajnym czynnikiem oceniającym wartość piłkarza.



oczywiście przy strzale messi był niekryty, ponieważ swoje krycie zgubił ponad 25 m przed bramką, czego kolega magik wespół z panem antonim raczyli niezauważyć.



uprzedzając zbliżające się z siłą huraganu porównania, od razu napiszę, że tak: cristiano ronaldo jest dużo lepszy od messiego w rzemiośle, jakim jest gra głową...
 
Back
Top