Piłka nożna

http://sport.interia.pl/barcelona-real/news-real-madryt-sprowadzil-bramkarza-sevilla-fc,nId,773881



Uff, już się bałem że Adan będzie bronił...
 
Ciekawe czy obrona Realu teraz będzie taka pewna, jeżeli będą żyli ze świadomością,że za sobą mają Diego Lopeza a nie Ikera. Lepszy Lopez niż Adan.
 
diego lopez to solidny i doświadczony bramkarz.



długie lata był podporą villareal, gdy ta drużyna coś w lidze znaczyła, ocierał się nawet o reprezentację.



był już kiedyś piłkarzem realu, także specyfikę klubu zna.



w tej sytuacji jest wzmocnieniem, wchodzi do bramki w trudnym momencie, ale z drugiej strony nie ma nic do stracenia i to właśnie, moim zdaniem może go uskrzydlać.
 
Po co im inny bramkarz w ogóle? Przecież jeszcze parę tygodni temu to Adan był "technicznie" lepszy. :D
 
haha, sciagneli dodatek sobie na lawke, mistrzowie inwestycji z tego Realu od zawsze. ;)
 
Liverpool pozyskał Coutinho. Pamiętam tego gracza z meczu Interu ze Spurs (4:3) i wtedy prezentował się nieźle, było widać,że ma potencjał. Oby rozwinął skrzydła w Lpoolu.



Real, troche eksperymentalnie na Getafe,chyba siły na klasyk są oszczędzane : Adón; Ramos, Carvalho, Albiol, Coentróo; Essien, Modrić; Di Maróa, ózil, Cristiano Ronaldo; Higuaón.
 
Żeby mi tak stream nie zacinał to bym ocenił czy był faul Carvalho na bramkarzu Getafe przy pierwszej bramce dla Realu, bo wydaje mi się,że faulował.



Khedira w środku pola i już inny Real w tej drugiej połowie. 3:0. Powracają te piękne kontry z poprzedniego sezonu , jest git.



EDIT:Teraz już 4:0 i CR schodzi po hat-tricku w 10 minut. Faul był ewidentny, nie wiem o co się kłócą..
 
Faul Carvalho raczej był bo przeszkodził bramkarzowi ręką, inna sprawa, że chyba od jakiegoś czasu nie ma już przepisu, że bramkarz jest nietyklany w polu, albo się mylę ...
 
przepisu moze nie byc na papierze, ale to nie przeklada sie na to jak reaguja panowie w czerni. bo dla nich bramkarz jest nietykalny
 
Latem LFP przychyliło się do petycji Realu Madryt oraz Barcelony i ułożyło kalendarz rezygnując ze starć najlepszych zespołów w końcowej fazie rozgrywek, która kolidowała z najważniejszymi meczami w Lidze Mistrzów. Władze Ligi z dobrą wolą przesunęły Klasyki na wcześniejszą okres obu rund, ale kaprysy terminarza sprawiły, że sytuacja stała się nawet jeszcze gorsza - Królewscy znowu zagrają trzy bardzo trudne spotkania z rzędu: tym razem dwa z Barceloną i jeden z Manchesterem. Wobec takiej sytuacji Królewscy skierowali kolejne petycje do LFP i operatorów telewizyjnych w celu przesunięcia ligowego meczu z Barceloną z soboty 2 marca na piątek 1 marca oraz ustawienia rewanżu w Pucharze Króla na wtorek 26 lutego. Wszystko z powodu tego, że 5 marca Real zagra ważny mecz na Old Trafford. Co ciekawe, podobną petycję skierowała do Ligi Valencia, która zagra 6 marca z PSG, ale też chciałaby ligowy mecz przesunąć na piątek.



Petycje Realu Madryt czy Valencii są absolutnie logiczne i LFP powinno się do nich przychylić. W przypadku Realu Madryt problem może być tylko jeden - FC Barcelona. Blaugrana w środę 20 lutego gra w Lidze Mistrzów z Milanem. Oczywiście Katalończycy woleliby zagrać po tym spotkaniu z Sevillą w Lidze w niedzielę 24 lutego, ale to automatycznie wykluczyłoby możliwość rozegrania rewanżu w Copa del Rey we wtorek, o co wnosi Real Madryt. Oczywiście w tym sezonie wiele razy widzieliśmy już zestawienie meczów środa-sobota, ale nie wiadomo czy tym razem Barcelona zgodzi się niejako pomóc Królewskim.
 
Moze niech jeszcze petycje wysla, zeby nie musieli w ogole grac z druzynami z drugiej polowy tabeli. No bo przeciez po co sie meczyc, jak i tak wiadomo, ze praktycznie nie maja szans przeciwnicy. Paranoja.
 
Nie wiem co sędzia widział gwiżdżąc spalonego Messiego. Messi słabo gra głową? Właśnie w tym meczu kolejny raz temu zaprzeczył. Raczej już po meczu, bo Osasuna gra w 10 i ma 2 bramki straty.
 
przedsmak gran derbi barcelona b 3-1 real b :D



zeby tak sie skonczyly nastepne mecz glownych druzyn :P
 
Tak, niech się tak skończy środowy mecz- gospodarze, podobnie jak tutaj, niech wygrają 3-1 :) Jak najbardziej mi to odpowiada. W rewanżu niech będzie 3-2 nawet tak jak w pierwszym meczu Castilli z FCB B.
 
Będzie wojna w Gran Derbi coś czuję ;) Szkoda,że obie "11" nie będą w najlepszym możliwym zestawieniu. Messi będzie miał ułatwione zadanie z Adanem na bramce.+1 na starcie ma Messi.
 
Didier Drogba wraca do Europy w barwach Galaty.







Kilka goli może strzelić, ale nie wiem czy jest tam miejsce w ataku dla niego.
 
Andrea Pirlo został wybrany najlepszym piłkarzem Serie A w 2012 roku. Wyboru dokonał Związek Włoskich Piłkarzy (ACI).



Oprócz Pirlo, wyróżniono także Antonio Conte, którego uznano najlepszym trenerem 2012 roku i Stephana El Sharaawy'ego, który został najbardziej obiecującym zawodnikiem. Nagrodę za całokształt swojej kariery otrzymał Filippo Inzaghi.







Poza nagrodami indywidualnymi, ACI dokonało wyboru najlepszej jedenastki Serie A w 2012 roku. Najlepsza "jedenastka" Serie A w 2012 roku wg ACI:



Gianluigi Buffon (Juventus FC) - Christian Maggio (SSC Napoli), Andrea Barzagli (Juventus FC), Thiago Silva (AC Milan/PSG), Federico Balzaretti (AS Roma) - Andrea Pirlo (Juventus FC), Antonio Nocerino (AC Milan), Claudio Marchisio (Juventus FC) - Edinson Cavani (SSC Napoli), Antonio Di Natale (Udinese Calcio), Zlatan Ibrahimović (AC Milan/PSG)
 
734869_10151387269577241_1995803600_n.jpg
 
Back
Top