Piłka nożna

To na chuj debil podpisał 5 letni kontrakt w Atletico?
Żeby mogli krzyknąć 100mln zamiast 30mln przy kończącym się kontrakcie, akurat to zrobił w interesie klubu a nie swoim.

Znaczy w swoim oczywiście też, bo ma kontrakt, ale więcej na tym przedłużeniu zyskuje atletico.
 
To na chuj debil podpisał 5 letni kontrakt w Atletico? :korwinwhat:
Jeszcze skończy się rokiem na ławce w Atletico i taki będzie efekt jego deklaracji
On podpisał 6 letni kontrakt. Z City przedłużył w 2023 by rok później przenieść się za niecałe 100 baniek do Madrytu. Wiadomo, że materace Barce łykają po same kule, ale 4 lata kontraktu plus wyższa wartość piłkarza, bo ceny paliw wyższe, więc jak Barca da 135+15 zmiennych to wezmą bez popity.

Żeby mogli krzyknąć 100mln zamiast 30mln przy kończącym się kontrakcie, akurat to zrobił w interesie klubu a nie swoim.

Znaczy w swoim oczywiście też, bo ma kontrakt, ale więcej na tym przedłużeniu zyskuje atletico.
Super logika, ale on nic nie przedłużał :beczka:
 
@JosueEstebanez czy leci z nami pilot?


Ja od początku byłem przeciwny zostawieniu cygana, ale liczę, że następca juz jest dograny i czeka w korytarzu, a także, że obecne ruchy były jakoś konsultowane, bo jak za pół roku się okaże, ze znów budujemy pion sportowy od zera i czekamy na kolejne okienka z budową drużyny, a przy okazji nowy DS wyrzuci Szokę, bo musi upchnąć jakiegoś swojego ziomka trenera to się chyba zapierdolę.

Btw. w U2 ŁKS Store jest wyprzedaż koszulek meczowych 25/26 po 250 ziko, ziomek był wczoraj sprawdzić, nie wiem czy wielkie z Ciebie chłopisko, ale jak wejdziesz w M to zapierdalaj powinąć :beczka:
 
Super logika, ale on nic nie przedłużał
Nie śledzę tego ale logika taka jest, jak zawodnik przez transferem przedłuża kontrakt to po to żeby jego klub na nim zarobił bo trzeba więcej płacić za zawodnika co ma kontrakt na kilka lat w porównaniu do takiego co ma kontrakt na rok.
 
@JosueEstebanez czy leci z nami pilot?


Ja od początku byłem przeciwny zostawieniu cygana, ale liczę, że następca juz jest dograny i czeka w korytarzu, a także, że obecne ruchy były jakoś konsultowane, bo jak za pół roku się okaże, ze znów budujemy pion sportowy od zera i czekamy na kolejne okienka z budową drużyny, a przy okazji nowy DS wyrzuci Szokę, bo musi upchnąć jakiegoś swojego ziomka trenera to się chyba zapierdolę.

Btw. w U2 ŁKS Store jest wyprzedaż koszulek meczowych 25/26 po 250 ziko, ziomek był wczoraj sprawdzić, nie wiem czy wielkie z Ciebie chłopisko, ale jak wejdziesz w M to zapierdalaj powinąć :beczka:

Czytam właśnie co tam sie odpierdala i ciężko mi uwierzyć, że Melon na takie coś pozwala bo Mozyrko powinien być wyjebany juz po tym sezonie, a tu pozwolili mu ściągnąć nowych bramkarzy :korwinlaugh: i zawija się z klubu w połowie okienka, Dramat jakiś bo nie wiem kogo tam wyczarują w tym momencie na DSa.
Koszulkę mam już akurat zakup dawno zrobiony i elegancko się prezentuje:conorsalute:
 
Klasyczna farselonka.

Szansa na ten transfer jest bardzo mała, nawet po deklaracjach Alvareza, a jeśli już odejdzie to za chore pieniądze. Z drugiej strony jeśli Barca ma grać z Ferranem przez cały sezon to Boże miej ich w opiece.
 
Szansa na ten transfer jest bardzo mała, nawet po deklaracjach Alvareza, a jeśli już odejdzie to za chore pieniądze. Z drugiej strony jeśli Barca ma grać z Ferranem przez cały sezon to Boże miej ich w opiece.
Jak oni nie mieli 30 melonów na Rashforda to już widzę jak wykładają +100

Zjebany klubik niesiacy korupcje i frajerskie zagrywki na sztandarach.
 
Ja pierdole, ile jeszcze razy trzeba będzie tłumaczyć, ze to nie jest kwestia braku pengi, a przepisów FFP ligi hiszpańskiej? Po rozliczeniu tego sezonu będą podane limity FFP i wtedy się okaże dopiero jak będzie de facto wyglądała dalsza cześć okienka :siara:
 
Last edited:
Jak oni nie mieli 30 melonów na Rashforda to już widzę jak wykładają +100

Zjebany klubik niesiacy korupcje i frajerskie zagrywki na sztandarach.
Kurwa, i mówi to sympatyk klubu, który najpierw całkowicie zepsuł rynek transferowy przez kacapskie ruble, a potem otworzył agencję imigracyjną dla młodych murzynów, przepierdolił tonę kasy na chujograjców, a na koniec dnia ich najlepszy zawodnik pluje na tą całą hołotę i szuka okazji jak spierdolić z tej przeciekającej łajby :beczka:
 
Kurwa, i mówi to sympatyk klubu, który najpierw całkowicie zepsuł rynek transferowy przez kacapskie ruble, a potem otworzył agencję imigracyjną dla młodych murzynów, przepierdolił tonę kasy na chujograjców, a na koniec dnia ich najlepszy zawodnik pluje na tą całą hołotę i szuka okazji jak spierdolić z tej przeciekającej łajby :beczka:
Mówisz o Enzo?
 
Kurwa, i mówi to sympatyk klubu, który najpierw całkowicie zepsuł rynek transferowy przez kacapskie ruble, a potem otworzył agencję imigracyjną dla młodych murzynów, przepierdolił tonę kasy na chujograjców, a na koniec dnia ich najlepszy zawodnik pluje na tą całą hołotę i szuka okazji jak spierdolić z tej przeciekającej łajby :beczka:
A ty myślisz że mnie to nie wkurwia? No ale co poradze? ;)
 
Back
Top