Piłka nożna

To na chuj debil podpisał 5 letni kontrakt w Atletico?
Żeby mogli krzyknąć 100mln zamiast 30mln przy kończącym się kontrakcie, akurat to zrobił w interesie klubu a nie swoim.

Znaczy w swoim oczywiście też, bo ma kontrakt, ale więcej na tym przedłużeniu zyskuje atletico.
 
To na chuj debil podpisał 5 letni kontrakt w Atletico? :korwinwhat:
Jeszcze skończy się rokiem na ławce w Atletico i taki będzie efekt jego deklaracji
On podpisał 6 letni kontrakt. Z City przedłużył w 2023 by rok później przenieść się za niecałe 100 baniek do Madrytu. Wiadomo, że materace Barce łykają po same kule, ale 4 lata kontraktu plus wyższa wartość piłkarza, bo ceny paliw wyższe, więc jak Barca da 135+15 zmiennych to wezmą bez popity.

Żeby mogli krzyknąć 100mln zamiast 30mln przy kończącym się kontrakcie, akurat to zrobił w interesie klubu a nie swoim.

Znaczy w swoim oczywiście też, bo ma kontrakt, ale więcej na tym przedłużeniu zyskuje atletico.
Super logika, ale on nic nie przedłużał :beczka:
 
Back
Top