Piłka nożna

@ Hubi



tak wg mnie karny.



teraz powiem ci dlaczego, bo sprawa jest prosta.



ten pan w niebieskiej koszulce z nr 11 odpycha gracza barcy z nr 23, co powoduje jego upadek, a że rzecz ma miejsce w polu karnym konsekwencją tego jest rzut karny.
 
Yazz







A odpowiedź jest jeszcze prostsza.



Oboje się przepychali , lekko go dotknął , a ten nie upadł , tylko wleciał wślizgiem , więc jest faul dla Levante.







Miałem nie odpowiadać , nie jestem konsekwentny ..
 
zaluje, ze PS nie pokaże tego meczu, cholera będę musiał jakiegos streama drapnąć. Zaraz Lech z Lechią zagra ciekawe czy zachowa choćby iluzoryczne szanse na tytuł, choć prawdę mówiąc nie uważam, zeby na to zasługiwali.
 
Oglądał ktoś teraz OS? Było o aferze Peszki i był Grajewski (menago Peszki) Co za kretyn. Dowiedziałem się że to była prowokacja policji Niemieckiej oraz gazet z Kolonii. Pan Andrzej dodał że wcale Peszko nie miał 1,5 promila a 0,9 więc nie powinien jechać na izbę. I nie ważne że się awanturował, miał 0,9. Dodatkowo jechał po Smudzie non stop w taki sposób że teraz Peszko nie ma już absolutnych szans u Smudy.



Program to: "Siłownia"
 
oglądam mecz Lech - Lechia. Doprzerwy 1-0 po bramce Ubiparipa. Jak na razie to było 45 min niewykorzystanych szans Kolejorza i jedna dobra okazja z kontry Lechii. Fajnie gra młody Kosecki. Zobaczymy co po przerwie zagraja.
 
po ciężkim meczu Lech wygrywa 2-1 z Lechią Gdańsk i czysto teoretycznie ma jeszcze szanse na puchary. Tylko pytanie czy z taką grą jak dziś, w perspektywie odejścia Rundneva, Stilica (który dziś nie gral) i cholera wie kogo jeszcze gra w pucharach nie skończy się po jednym meczu ...
 
teoretyczne, ma bardzo duże szanse, 4 miejsce w tej chwili daje miejsce w lidze europy ;), a są na 4, tyle że POL WA-WA ma mecz w PON ;), czy tam dzisiaj po poludniu ;)
 
User o nicku " Gaara " mnie zadziwia . Potrafi w jednym poście napisać więcej wulgaryzmów, niż innych wyrazów . Brawa .
 
Aha ;). Pamietam sezon 2010/11. Lech bez napastnika własciwie, Wichniarek tam był no i Tshibamba, ale mimo to i tak potrafił się Q do Europa Leauge
 
zobaczymy co będzie teraz, oczywiscie chcialbym, zeby Kolejorz grał w pucharach ale nie w obecnym kształcie bo to szkoda nerów. jak nie prześpią okienka transferowego to mogloby byc ok
 
Własnie, przydałoby się kogoś kupić, w ostatnich latach Lech raczej nie kupował zbyt wielu graczy ;)
 
jakby trafili tak jak z rudnevsem i stilicem to by było coś. generalnie nie rozumiem obecnej poltyki lecha bo od jakiegoś czasu jeśli pojawia się ktoś nowy to wychowanek. w ten sposob to raczej ciężko będzie o zdetronizowanie np Legii
 
Legia też jedzie wychowankami: Wolski, Żyro itp. ;)







Lech musi zakupić attackersa, no poprostu musi ;)
 
Tylko, że wychowankowie Legii pukają do drzwi kadry na Euro, a Lechici nie wyróżniają się niczym szczególnym w lidze.
 
w dzisiejszym meczu wydaje mi sie, ze to wlasnie on nabil pilke na injacia po czym padl samobójczy gol dla Lechii
 
Kamiński to i tak jest przyszłość Polskiej piły, także jak nie teraz to kiedy indziej ;d
 
Back
Top