Piłka nożna

---- --------Lewandowski--------



----------------------------------Sobiech------



Grosicki---Obraniak---Polański ---Błaszczykowski



Boenisch---Perquis ------Wasilewski-----Piszczek



------------------Szczęsny----------------------







zakładając, że oni są najblizej powołania. Osobiście bym Szczęsnego wymienił na Kuszczaka, dowołał Michała Żewłakowa i Ebiego
 
W polskiej lidze też padają ładne bramki:



http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/1,91670,11545790,Gol_26__kolejki__Strzaly_z_dystansu_kontra_glowki.html
 
831650-14213144-640-480.jpg




831651-14213155-640-360.jpg
 
Ja np wolal bym Boruca niz Szczesnego. Kuszczak oczywiscie zasluguje na powolanie na euro szczegolnie ze ostatnio zaczal grac i dobrze mu idzie no ale gra w Watford czyli 14 druzynie 2 ligi, a wczesniej siedzial w Manu nie grajac, Wojtek natomiest non stop gra i nie popelnia wiekszych bledow w 3 druzynie Ekstraklasy wiec troche mnie dziwil by wybor Kuszczaka jako podstawowego bramkarza. Jednak ani Kuszczak ani Boruc nie pojada na Euro bo wiadomo, ze bedzie Szczesny, Tyton i Fabianski.
 
ja w sumie odkąd pamiętam jestem zwolennikiem talentu Kuszczaka, może masz rację i moja ocena jest nieobiektywna ale chyba zgodzisz się ze mną, że Kuszczak powinien absolutnie być w kadrze na Euro za fabiańskiego, który nie gra w ogóle. Smuda sam sobie zaprzecza, bo mieli być w kadrze tylko ci co graja. I tak cud, że bierze Tytonia zamiast załuski ...
 
Tyton gra obecnie w pierwszym skladzie PSV wiec nie jest z nim tak zle. Boruc, Szczesny i Kuszczak tych trzech powinno byc na euro wszyscy bronia w pierwszym skladzie i dobrze bronia. Za Kuszczakiem nigdy nie przepadlem tak samo jak za Szczesnym. Denerwuje mnie strasznie to, ze Szczesny broni w Arsenalu,a nie Fabianski :D
 
Tomasz Kuszczak aż dwukrotnie został nominowany w plebiscycie na najlepszą interwencją 20-lecia istnienia Premier League! Na Polaka można głosować na oficjalnej stronie ligi!



http://www.premierleague.com/en-gb/20-seasons.html
 
Fabiański jest chyba jednak piłkarsko trochę gorszy od Szczęsnego. Plus to, że na pewno jest mniej charyzmatyczny już junior.
 
wiesz ten Arsenal jest teraz tak dziwnym klubem prowadzony w tak dziwny sposób, że cholera ich tam wie. Nie zmienia to faktu, ze Premiership to ogolnie nie jest liga dla Fabiańskiego
 
Szczesny wskoczyl na miejsce Fabienskiego w ten sam sposob w jaki Fabianski wskoczyl na miejsce Almuni czyli gdy ten drugi mial kontuzje bronil na tyle dobrze, ze juz trener nie chcial go odsunac. Fabianski w tej chwili jest gorszy od Szczesnego ale i tak go bardziej lubie i chcialbym zeby on bronil :D
 
ja bym go widzial bardziej w bundeslidze. nie wiem mam wrazenie ze on jakis taki za delikatny jest na premiership. albo mimo wszystko Arsenal za mocny dla niego.
 
fizyczność to atut druzyn z jakimi fabianski ma szanse wystapic w barwach arsenalu w pucharach, gdzie trafia na druzyny z niższych lig. sama premiership niestety stala sie zbyt miedzynarodowa i nie ma tego specyficznego stylu. a arsenal uwazałem za mocny klub mniej wiecej do 2006 roku
 
Szkoda mi Fabianskiego ze siedzi w tym Arsenalu, ale chyba w czerwcu mu sie konczy kontrakt to pojdzie gdzies grac :D



Takie pytanie jaka jest wedlug was 11 marzen w tej chwili ?
 
Casillas-(od prawego)Alves,Vidic,Ramos,Marcelo-Xavi,Xabi Alonso,Iniesta(tridente)-(od lewego skrzydła) Cristiano Ronaldo, Benzema,Messi
 
@up



Chciałbym gdzieś wcisnąć Marcelo i Silve ... ale się nie da :]



W 100 % pokrywa się z moją oceną
 
a ja od siebie chcialem dodac ze na widowni bylo 16 tysiecy kibicow, to calkiem duzo jak na dzien i na to, ze oba zespoly graly rezerwami (chociaz paru pilkarzy z pierwszego bylo). chociaz w wiekszosci byli to pewnie pikniki
 
Ach piękne derby Górnego Śląska. Choć na chwilę można było poczuć "magię" trybun;) I coś cicho w tv o tym. Tylko tak wspomniane. Chyba decydentom nie w smak są takie obrazki przed Euro, a już nie daj Boże by je zobaczył Miszel.







Co do 11 marzeń. Tak sobie myślałem i doszedłem do wniosku, że jest zajebiście mało wartościowych lewych obrońców. Marelo i Bale to sa falszywi troche obroncy imo bardziej lewa pomoc. I mam w glowie Evre i nikt inny naprawde mi nie przychodzi na mysl. Dziwne to takie.
 
Ale za to poeta Wojciech Kuczok postanowil list napisac



Jesteście frajerami. Wszyscy wy, którzy braliście czynny lub bierny udział w haniebnym sabotażu, który dokonał się w trakcie niedzielnych derbów przy Cichej. Wy, którzy zhańbiliście godło klubowe, czyniąc z Wielkiej Erki szmatę, mającą zakryć wasze żałosne przebieranki. I wy, którzy na to patrzyliście podnieceni lub otępiali, a nie mieliście odwagi się sprzeciwić. Jesteście bandą frajerów. Wy, którzyście przeskoczyli płot, żeby obrzucić sektor gości waszymi odpustowymi zabawkami, lecz i wy nieruchawe lemingi, którzy usuwaliście się z drogi rozpędzonej hołocie.


To nie był przypadek, to był zaplanowany sabotaż bojówek anty-Ruchu, mający na celu zniechęcenie sponsorów i przysporzenie kłopotów klubowi, który właśnie po latach wyszedł na prostą. I na pohybel możnym ligi zaczął zmierzać po sukcesy. Jesteście frajerami - wy, który sprowokowaliście kiboli z Zabrza do zdemolowania sektora.


Tak, frajerze, o tobie mówię. O każdym z was z osobna. Zeszmaciliście się, bratając się z odwiecznym wrogiem we wspólnej ruchawce na szkodę Ruchu. Polskę ogarnia teraz pełna szydera, nasi nieprzyjaciele zacierają ręce z powodu waszej głupoty. Śmieją się z was kibice angielscy, śmieją się z was także holenderscy. Pokazaliście, na czym polega wschodnioeuropejski zaścianek i kibolska tandeta. Musi być dużo dymu, huku, i straganiarskich fajerwerków. Wydaje wam się, że na tym polega oprawa, frajerzy.


W tym czarnym dniu dla naszego klubu był jeden promyk nadziei: najgłośniejsza owacja z trybun nie dotyczyła żadnego z zagrań piłkarzy, choć okazji do oklasków mimo strzeleckiej indolencji dali wiele. Najgłośniej biliśmy brawo, kiedy policja strzelała do was, frajerzy. Jesteście zarazą, dla której nie ma miejsca we współczesnej piłce. Mam dla was propozycję. Załóżcie własny frajerski klub, wystartujcie od C-klasy, nazwijcie go sobie jak tam chcecie i jemu bądźcie wierni. Wasze kibolskie obyczaje na tym poziomie się sprawdzą. Ale na Cichą już nie przychodźcie. Ruch po was posprząta.


Wierzę, że prezes Smagorowicz i tę przeszkodę pokona równie skutecznie, jak radził sobie do tej pory ze sprawami sportowymi i biznesowymi. Jeśli kuracja sterydowa jeszcze wam nie skurczyła jaj, frajerzy, i spłodzicie kiedyś synów, wierzcie mi, że będą się za was wstydzić. Bo urodzą się w czasach, w których kibolstwo w waszym stylu będzie w wzbudzać takie zażenowanie, jak dzisiaj kępy włosów pod pachami oglądane na starych filmikach.








Tak jak w polsce nie ma lewy obroncow tak i na swiecie :D na poczatku tego sezonu chyba Lahm latal na lewej obronie
 
Ale Lahm sam sie wypowiadal, ze gra tam bo musi. A woli na prawej.



Bayern!!!!!!!!!!!!!!!! Frank!!!!!!!!







A pan poeta dał po garach. Ja jest kozakiem to niech podejdzie do kogos z PF-ki i mu to powie:)
 
ale jednak gra na lewej i gra dobrze, zreszta to gdzie woli grac to nie znaczy ze gdzie indziej jest gorszy
 
Back
Top