Piłka nożna

na dzien dzisiejszy to wg mnie on powinien się ograć w innym klubie niż lech o ile w poznaniu powaznie mysla o pucharach. no chyba, ze do przyszlego sezonu przestanie takie babole walic jak teraz ma to w zwyczaju
 
Tak to na pewno jest przyszlosc naszej pilki ale nawet wsrod dobrej mlodziezy dalej nie widac lewego obroncy
 
OJJ lepszy Kamiński, niż sprowadzenie 35-latka który przyjedzie dorobić na emeryturę ;) Niech się chłopak ogra ;)
 
niby tak ale cholera juz pare razy pozbawił Lecha zwycięstwa. widze, ze LUK dal oprawę. na mnie zawsze cholerne wrazenie robi to
 
Scousers dobrze jada ale szkoda ze ukradli to Celticowi



Moj faworyt:







A na tym meczu akurat bylem wiec tez wrzuce bo 3 tysiace fanow Ajaxu zrobilo zajebisty szol na OT



 
@ herrflick to celtic odgapil od the reds ... swoją drogą to kibice celticu mają urojoną zgodę z liverpoolem. zapytaj się kibica z liverpoolu w czerwonej koszulce czy trzymaja z celtikiem i nie daj sobie zębów wybić.
 
Jedyna oficjalna zgoda Celticu jest StPauli -sa gruby kibicow The Boys bywajace regularnie zarowno na Liverpoolu jak i United takze nie jest to takie czarno biale.



Kibicow Liverpoolu nie bede o nic pytal bo ze zlodziejami nie gadam :-)
 
xD ja miałem kiedyś okazje poznać kilku i właśnie mnie to interesowało. strasznie się oburzyli.







ale Spurs słabo dziś w pucharze ;/
 
Co do Kamińskiego. Dobre mecze przeplata tymi słabymi i kiksami. No ale i tak wolę jego na środku obrony niż Arboledę. Kamiński ma papiery na granie, tylko wychodzi jak na razie brak doświadczenia. Mam nadzieję, że będą z niego ludzie tym bardziej, że słychać jak na razie o nim tylko z perspektywy murawy a nie klubów i imprez.
 
Co do Spurs to nie wiem czy im sie czkawka odbija ten brak lawki rezerwowych czy te spekulacje o objeciu przez Redknappa posady trenera kadry.



Szkoda graja fajny futbol a tu taka fatalna koncowka sezonu.
 
Wszystkie call girls we wschodnim Londynie pewnie zacieraja rece na te wiadomosc. :)



Zna Premiership moze by sie sprawdzil
 
WqQ3Q.gif
scumy znowu prezenty od sędziów dostają. przedstawienie nie ma końca.
 
Chyba Young wygrywa w przypadku tego z Barcelony chociaz zostal zlapany za reke,a z Youngiem nawet kontaktu nie bylo.



Tu mamy mistrza



 
Szkoda że sędzia wypaczył mecz Chelsea-Spurs ustawiając go drugą bramka. Piłka absolutnie nie miała nawet styczności z linią pola bramkowego, a co dopiero przekraczając ją.
 
Oj nie mistrzem jest ten koleś co zrobiła akcjęchyba na PNA, jednak nie mogę przypomnieć sobie jak miał na imię.



W międzyczasie



1240308914_lehman-faking-a-foul.gif
1240308743_soccer-wtf.gif
1237035219_rivaldo-ball-to-the-face.gif




1279100191_foul-faking.gif
soccer-dive-diver.gif
diving-footballer.gif




football-diver.gif
soccer-diver.gif








Już mam



 
młody szczęsny zapowiedział, że nie odejdzie z arsenalu zanim nie wygra z tym klubem jakiegoś trofeum. i tak sobie myślę, po co 21 letni piłkarz składa takie deklaracje, lepsi od niego fabregas czy henry mówili podobnie i już ich w arsenalu nie ma a taki Dennis Bergkamp nie mówił nigdy, ze zostanie z the gunners do końca a został. może szczęsny w ten sposob chce pokazac swoj brak ambicji, bo arsenal w obecnym kształcie, nie ma szans na zadne puchary a wyczytalem wczoraj, ze wlasciciel kanonierów chce złozyc oferte nowego kontraktu dla wengera ...
 
@malinowsky

Szkoda Tottenhamu, jednak dzięki tej sytuacji przyspieszono testy nad systemami technologi bramkowej, które mają pomóc sędziom w ocenie, czy piłka przekroczyła linię bramkową ... Ponoć jest szansa, że w takiej PL wdrożą to już od przyszłego sezonu.

<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="http://www.dailymotion.com/embed/video/xq5d4o_tottenham-0-2-chelsea-fa-cup_sport"></iframe>
Tottenham 0-2 Chelsea (FA Cup) przez goalsarena2012-3
 
http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/euro-2012/2012/kadra-na-euro-pomocnicy_sto3236400/story.shtml



a jak wy widzicie pomoc na euro???
 
-----------Lewy-----------



Grosik, Obraniak, Błaszczu



Mierzejewski, Polański



Boenisch, Perquis, Wasyl, Piszczu



---------Szczęsny--------
 
-----------Lewy-----------



Grosik, Obraniak, Błaszczu



Murawski, Polański



Boenisch, Perquis, Wasyl, Piszczu



---------Szczęsny--------
 
Back
Top