Piłka nożna

I bardzo dobrze :) Cieszę się , liczyłem , że jak Schalke coś strzeli to zrobi to El Siete :( Szkoda , że Lewy niczego nie strzelił.
 
http://sport.wp.pl/kat,2193,title,Tragedia-we-Wloszech-Pilkarz-nie-zyje,wid,14411131,wiadomosc.html
 
bodaj to był mecz z Lazio gdzie dał dupy ale generalnie bronił dość dobrze. Co później lepszego miała w bramce Wisła ? Majdan ? rewanż o awans do LM w Atenach ... - nie. Ewentualnie Dolha z tym, że on zagrał w Wiśle chyba tylko pół sezonu i poszedł do Kolejorza. Dalej Trabalik ? Pawełek ? Teraz Pareiko wydaje mi się być dobry choć z dużymi wahaniami formy.
 
@Painkiller

Dolha rzeczywiście był gwiazdą, do kiedy był w Wiśle. Później pamiętny mecz Lech vs. Wisła, gdzie Rumun się totalnie skompromitował:
 
Dolhę bardzo lubię. Cieszyłem się jak cholera, że przeszedł do Kolejorza, bo liczyłem, że będzie tam kompletna drużyna z mega bramkarzem po tym co pokazał w Krakowie. Niestety tym meczem na Wiśle rozdupcyli moje marzenia i karierę Emiliana w Polsce.
 
z Weszło :]







2u4hw5t.jpg
 
@up



no raczej nie, wystarczy wpisać w google "Karolina Szostak" i widać, że owa Pani ma czym oddychać ;)







BTW,



pierwsza połowa Wisły z ŁKS była znakomita, w wykonaniu krakusów, oglądało to się lepiej od bardzo słabych derbów Westfalii
 
wlasnie w tym meczu jak zdobyl bramke dowiedzialem sie ze gra w tereku :) i dzisiaj tez gral caly mecz
 
Bundesliga już chyba rozstrzygnięta, po porażce z Dortmundem Bayern po raz kolejny zawodzi tym razem 0-0 z Mainz ( grał Polański od 61 minuty) Cała para na lige mistrzów czy zeszło z nich powietrze?
 
Szczerze to nie przypominam sobie sezonu w którym było tak marne sędziowanie i nie chodzi dz mi tylko o ligę hiszpańską, ale także angielską czy włoską. Sędziowie wypaczają wyniki, nie chcę pisać, że robią to umyślnie bo każdy może się pomylić, jednak smród jest i wypadałoby wreszcie ruszyć dupska i wprowadzić trochę techniki do tej dziedziny sportu. Kij z duchem gry, czy emocje stracą na tym, ze w bramce będzie system informujący czy piłka przekroczyła całym obwodem linię? Wg mnie nie. Czy większa ilość sędziów w CL to dobre wyjście, chyba każdy kto ogląda trochę LM wie, że ten pomysł nie zdaje egzaminu.
Inna sprawa, czy możliwe jest aby sędzia mógł zobaczyć powtórkę akcji i na jej podstawie podjął decyzję? To nie NBA i takie przerwy w grze mogły by znacznie rozbić widowisko jak i tempo gry, ale skoro mają słuchawki przy uszach to od czego jest ten cieć przy środkowej linii boiska? Żeby tylko podnosić co 45 minut tablicę z doliczonym czasem gry? Niech siedzi na taborecie w łapskach trzymając tableta i ogląda mecz z powtórkami informując na bieżąco głównego arbitra o sytuacjach ... Czy piłka straci na tym więcej niż po decyzjach arbitra takich jak chociażby ta w meczu Niemcy • Anglia na MŚ?
Już nie będę pisał, ze hiszpańskie sędziowanie jest wg mnie grosze niż w Polsce ... Nie chodzi mi tu o błędne decyzję tylko o gwizdanie o byle co, kartki z kapelusza itp. ale wiadomo, każda liga ma jakieś tam inne zasady więc moje żalę mogę sobie co najwyżej wsadzić ...
 
@up







Dwa w jednym . Już wszystko w LM kładą , ale nie mają też takiej formy i motywacji na ligę niemiecką.







Śledziłem tylko wynik podczas meczu Barcy i gdy zobaczyłem , że karny , z góry stawiałem , że tak naprawdę go nie było , bo niekorzystny wynik , a trzeba dać jeszcze możliwości Barcy , aby walczyła z Realem o La Liga. Licze na chociaż remis na Camp Nou , to i tak się pożegnają z ligą. Dobrze by było , aby sędziował Lahoz.
 
a propo kartek widzieliście ile sędzia ich pokazł w meczu Korony z Zagłębiem. 17 żółtych i 3 czerwone. To jest dopiero jazda.
 
No tak , zapomniałem , że w przypadku graczy Barcy 2 ręcę to część klatki piersiowej. I mniej wulgaryzmów, mimo , ze jestem gimnazjum (społeczność kojarzona z brakiem mózgu) to jednak użycie większej ilości bluzgów niestety nie przekona mnie do Twojego zdania .
 
Ponoć na sam koniec piłkarze Korony zniszczyli drzwi do pokoju sędziowskiego, tak przynajmniej pisze na Weszlo, a sam sędzia "kartkował" prawidłowo ;)
 
no tak, niech gwizdza kazdego karnego jak ktos ma rece przy ciele. tylko slepy nie widzial, ze zanim pilka trafila w reke, specjalnie wzial je do siebie na klate, zeby sedzia nie odgwizdal karnego. no ale coz, kompleksy wychodza
 
Tylko , że takie odbicie piłki zdecydowanie zmienia jej trajektorię . Jak by gwizdali tylko celowe zagrania ręką , to by nie było karnych i wolnych z tego powodu. Gdyby miał ręce w naturalnym ułożeniu , dostał by w klatkę piersiową.







Jak patrzę na tamte statystyki , to mi się przypomina mecz Portugalia - Holandia z bodajże ćwierćfinałów Mundialu 2006.
 
Śledziłem tylko wynik podczas meczu Barcy i gdy zobaczyłem , że karny , z góry stawiałem , że tak naprawdę go nie było...


... czyli źle postawiłeś.



obie sytuacje w tym meczu- dwa razy na wapno, jak dla mnie.
 
Hahaha , wślizg od tyłu na gracza Levante , a wdg Ciebie karny? Nice. Dobra , nie będę się z Wami kłócił to i tak nic , a nic nie da.
 
Back
Top