Piłka nożna

Horto magiko w wykonaniu kibiców koniczynek niszczy totalnie. Mistrzostwo świata, z takimi ludźmi można kibicować cały mecz. Nieistotne czy koszykówka czy kopana.











reszte sobie możecie posprawdzać w youtube, piękne
 
Znam ich, są świetni. Jednak najlepsze jest to jak widzisz taki doping na swoim stadionie swojego ulubionego klubu.



Od siebie moge dodać że taką magiczną chwilę przeżyłem w tym sezonie na Lech-Legia. Ponad 30 tysięcy ludzi którzy zgotowali piekło. Kapitalne przeżycie.
 
Niestety nie. Oglądałem go w tv i po dziś dzień żałuję. Z opowiadań i z relacji jakie czytałem to ta złosć na siebie tylko potęguje. Co oglądam na YT skrót to mam ciary :-)
 
No ja ciary też mam. Miałem być na wygranym meczu z City, nawet bilet miałem ale musiałem odsprzedać bo mnie z roboty nie puścili. I także żałuję:-)
 
Jeżeli chodzi o mecze w tamtej edycji LE to byłem na meczu ze Salzburgiem:



jk9l04.jpg




oraz z Bragą (na którym to miała miejsce akcja "Stułard" :D )



448bcf31-30ad-4283-95fa-45e79e63e01a_20110218103224_Picture-3.png
 
Ja miałem przyjemność być na Lech - Austria. Szał pyty po bramce w kotle. Zresztą cały mecz dobra korba była.







A co do Ameryki Południowej. To jest jedno z moich marzeń, by wyjebać tam na miesiąc w środku rundy i Copa Libertadores i być na możliwie największej ilości meczów. Atmosfera tam jest niesamowita. Zastanawiam się jak oni mecz oglądają przy takim dopingu:D
 
Lech - Austria - 2 zawały serca??? Chyba tak miałem



Radosc po golu Peszki, a szczególnie po Murasiu bezcenna, skoczyłem chyba na główkę, na twardy tapczan ;d
 
ówczesna Wisła Kasperczaka to była najlepsza "polska" paka XXI wieku. To były dla mnie najwspanialsze chwile polskiej piłki klubowej i tu zaznaczam, ze nie kibicuję jakiemuś klubowi konkretnie.



(niezapomniane salta Uche )
 
Jestem kibicem Lecha, ale Uche to był kosmos. Wisła grała wtedy super piłkę, teraz bida z nędzą...
 
Angelo Hugues to był przedziwny bramkarz Bronił strzały, których się nie dało obronić i puszczał coś czego nie miał prawa puścić. Ja go jednak bardzo ceniłem i uwazam za jednego z lepszych w ostatnich latach w naszej lidze.
 
@TwardyB -

Zastanawiam się jak oni mecz oglądają przy takim dopingu:D


Nie oglądają meczu :) Przychodząc do Kotła, na Żyletę czy do jakiegokolwiek innego młynu jesteś nastawiony na dopingowanie. Do oglądania kopaczy biegających na murawie służą inne trybuny.



Często mam tak, że nie widzę bramek( nie mówiąc już o tym jak drużyna gra) a gdyby nie spiker to bym nawet nie widział kto strzlił :-) Potem przychodzę do domu i nadrabiam zaległości na YT.
 
Painkiller co ty mowisz, przez tego całego Angelo, Wisła nie osiągnęła jeszcze więcej niż mogła... Od ręki Ci wymienie 10 bramkarzy z Polskiej ligi lepszych niż ten Angelo z ostatnich 10 lat.
 
Zgadzam się z Dronim.


Wisła od dłuższego już czasu ma problem z wysokiej klasy bramkarzami. W porównaniu do Legii, której jedynym niewypałem transferowym na tej pozycji - w ostatnich latach - był Antolovic (no, może jeszcze spodziewałem się więcej po Skabie), to zestawienie goalkeeperów Białej Gwiazdy wypada blado...


Zastanawia mnie tylko, czy to wina polityki transferowej, czy słabego trenera bramkarzy w Wiśle.
 
Madzer







A Kostia Machnovsky ;d?







Ale masz rację Legia - Boruc,Fabiański,Kuciak,Mucha - to naprawdę bardzo dobrzy bramkarze



Wisła - Pawełek,Heuges,Pareiko,Majdan - Wyglądają blado
 
@Droni


Kostii nie wypisałem tylko dlatego, bo nie był kupowany jako potencjalny bramkarz nr 1. Ale masz rację, to nie był dobry transfer Legii.
 
Back
Top