Piłka nożna

Bayern bardzo dobrze zagrał na wyjeździe z Marsylią. Co prawda, Real to drużyna na dużo wyższym poziomie, niż Francuzi, ale głównie w tym widzę szanse Niemców.


Mecz był bardzo dobry i wyrównany. Sędzia naprawdę słabo. W rewanżu, przewiduję dwubramkowe zwycięstwo Realu.
 
Jak ma byc final: Chelsea vs. Real lub Bayern vs. Barca to ja dziękuje, wolę Real vs. Barca lub Chelsea vs. Bayern.
 
No wiesz Tar, nie zawsze... Kilka remisów wpadło i raz się udało Realowi. Wolisz oglądać Barca vs. Bayern naprawdę?
 
Nie zdziwie się, jeśli dzisiaj tyle samo osób będzie za Chelsea przeciwko Barcelonie, co za Evansem przeciwko Jonesowi ;)
 
Ja tam spodziewałem się najgorszego po Webbie , nie było tak źle jak mogło być... Dlatego napisałem , że dobrze mecz poprowadził , nie gwizdał każdego pierdnięcia , ale też czasami za dużo pozwalał.







P.S - Szatnia Realu została obrabowana przed meczem :) Dla CR'a zwinęli 3 pary butów:-)
 
Swietna akcja-Podanie Lamparda do Ramireza genialne-nie zdziwie sie jak kibice Chelski wybiora Brazylijczyka na gracza sezonu
 
Barcelona powinna to wygrać gładko i sami mogą się winić za taką wielką wpadkę, ale cóż będzie ciekawie w rewanżach LM ;p
 
... jednym zdaniem- barca przegrała wygrany mecz, do tego nic nie strzelając.



jakby się przełamali to worek z bramkami pewnie by się rozwiązał, a tak będzie ciężki rewanż.



jeżeli barca odpadnie, dzisiejszy mecz może być messiemu wypominany.
 
Chelsea bardzo miło mnie zaskoczyła i pokazała, że jest wciąż niewygodnym rywalem dla Anglików.


Jedyna skuteczna taktyka na rewanż to autobus w bramkę ... :-)
 
pierwszy mecz po mojej mysli. znaczy wynik. Mam nadzieję, że w rewanzu Chelsea coś strzeli, i awansuje do finału.
 
563284085.jpg




Taktyka Czelski na ten mecz wedlug Frimponga :)
 
Back
Top