Piłka nożna

Wracam do domu, a tam piękny wynik :-)



Chelsea musi strzelić bramkę na CN. Wtedy będzie dobrze.



A jak grał "piłkarz z plejstejszyn" ?
 
Chyba jednak nie, bo Ronaldo miał asyste i oprócz paru głupich strat nie grał źle.



To jak grał Messi, ktoś normalny mi odpowie ?
 
teraz asysta decyduje o tym jak kto gral. wcale nie gral zle, zmarnowal sete i caly czas byl ogrywany przez badstubera. a messi w pierwszej polowie slabo, a w drugiej zatrzymywali go faulami po przejsciu 2 niebieskich
 
Zmarnował, ale akcja dalej poszła i 10 sekund później miał asyste.Więc ?



Po strzelonej bramce cały zespół przestał cisnąć to CR nie był tak widoczny jak zawsze.



Bądź co bądź, ale remis w Monachium to dobry wynik. Szkoda tej bramki Gomeza, ale taka jest piłka.



A co do Messiego to zatrzymywali go faulami,a tylko dwie żółte w Chelsea ? hmm
 
wiec jakbym mial patrzec na asyste to ózil musial nie wiadomo jak zagrac bo strzelil bramke, a byl najgorszy na boisku. i co z tego ze dwie zolte?
 
Nie wydaję mi się żeby był najgorszy, ale ok.



To z tego, że jakby go cały czas faulowali to któryś z obrońców dostał by kartkę.



Nie chce mi się pisać. Nic dobrego z tego nie wyniknie.



Kolorowych snów.
 
zobaczcie kto kibicuje Chelsea
383381_386290031403199_100000666158623_1191012_2080911847_n.jpg
 
Fajny telefon i znajoma koszulka :D


Aha, dopiero teraz zauważyłem w swojej wypowiedzi:

Chelsea bardzo miło mnie zaskoczyła i pokazała, że jest wciąż niewygodnym rywalem dla Anglików.


miało być: dla Katalończyków.
 
MMateusz



Messi nie grał jakoś fatalnie, ale przede wszystkim zaliczył kluczową stratę, po której Lampard wypuścił Ramiresa(który, warto wspomnieć, grał kapitalne zawody) , no a dalej to już wiadomo co było. Pare razy próbował strzelać, ale o ile dobrze pamiętam był za każdym razem świetnie blokowany przez obrońców, oczywiście był pare razy faulowany, ale też bez przesady, Ribery we wtorek leżał dużo częściej. I nie wiem czy to nie Messi przypadkiem nie podawał do Sancheza i Fabregasa? Jeśli ktoś pamięta to prosiłbym o sprostowanie, bo podania były niesamowite, zwłaszcza do Sancheza :)



Co do wyniku, liczę, że Chelsea uda się w rewanżu szybko skontrować i strzelić bramkę. Świetny wynik u siebie, myślę, że przed meczem wzięliby go w ciemno :) Aha, zapomniałbym, to co wyrabia Drogba jest żałosne, warunki fizyczne niesamowite, ale zachowanie odwrotnie proporcjonalne.. Wielka szkoda, bo jest świetnym napastnikiem, co zresztą pokazał też wczoraj.
 
Raul Gonzalez nie będzie w przyszłym sezonie bronić barwa FC Schalke 04. Informacja o rozbracie hiszpańskiego snajpera z klubem została potwierdzona przez oficjalną stronę internetową niemieckiego Die Koenigsblaue.Spekulacje na temat przyszłości Raula przewijały się w mediach od dłuższego czasu. Kontrakt doświadczonego Hiszpana wygasa wraz z końcem obecnego sezonu, a zainteresowane strony nie doszły do porozumienia w sprawie jego przedłużenia.

Po zakończeniu rozgrywek Raul będzie więc wolnym agentem, a jego plany na przyszłość mają zostać ujawnione w ciągu kilku najbliższych tygodni.

Raul występował w Schalke od 2010 roku. Od samego początku był on absolutnie podstawowym piłkarzem S04. Tylko w obecnym sezonie, doświadczony Hiszpan rozegrał w barwach Schalke 30 spotkań, w których zdobył 14 goli

taki news ze strony pilkanozna.pl. w sumie liczylem, że zostanie w niemczech. czyli teraz co stany najprawdopodobniej
 
Myślę, że Raul (mój ulubiony piłkarz) wolałby zostać w Europie i śrubować rekord bramek w europejskich rozgrywkach, wiadomym jest, że jeśli pchła będzia nadal tak grać to rekord ten jest poważnie zagrożony.



MLS chociażby podnosiła swój poziom rok po roku to nadal jest tylko i wyłącznie nabjaniem kabzy przed emeryturą, a Raul jeszcze trochę do zaoferowania swoją osobą ma co pokazał w tym sezonie ...
 
bosman - dzięki za odpowiedź.







Raul niech wraca tam gdzie jego miejsce, czyli do Madrytu. Przy rotacjach jakie stosuje Mourinho na pewno by pograł.
 
Gaara







Zmiłuj się chłopie. Zapytał Cię normalnie , Ty jakies jazdy w stylu żelusia. No tak , Messi geniusz obgrywał 2 i go kosili , a cięzko wspomnieć , że CR'a też kosili jak szmate? A gdy go kosili to objeżdżał kilku?



Obaj zagrali mecz poniżej swojego poziomu , obu nic nie pokazało. Więc daruj sobie chłopie te umniejszanie CR'owi , to jest już nudne.







Pierwszy raz to mogę napisać w ważnym meczu Barcy , ale sędzia był b.dobry, sędziował wręcz idealnie.:-)
 
zapytal sie normalnie? "pilkarz z plejstejszyn" to bylo bez ironii? a jak napisze zelus to juz nie jest normalne, tak? nudne to jest wasze gadanie po kazdym meczu barcy ze jej sedziowie pomagaja albo tlumaczenie ronaldo jesli kazdy kto potrafi sie wyrazic obiektywnie wie, ze cr spala sie w meczach o stawke
 
Sedzia dobrze po za bledem na samym poczatku juz gdy drogba byl na spalony. Dobrze ze zle przyjal bo juz do poczatku sedzia mial by pod gorke. Mecz tak jak wszystkie Barcy, olbrzymia przewaga tylko wczoraj jej nie wykorzystali. Gdyby to inny zawodnik gral tak jak wczoraj Messi to wiekszosc by mowila o bdb meczu tego zawodnika jednak od Messiego sie wiecej wymaga. Pierwsza polowa nic nie robil, chociaz zawsze mial 1 obronce kolo siebie a w momecei gdy pilka leciala do niego doskakiwal. W 2 polowie juz kilka rajdow pokazal co konczylo sie faulem albo zablokowanie strzalow. Myslalem ze jeszcze Chelsea strzeli bramke z kontry jak Barca sie otworzy. W rewanzu i tak Katalonczycy wygraja.



Co z bramka Bayernu 1? Podobno ze spalonego i zagranie reka bylo
 
not again ... jak

Przywykliśmy już, że Messi, niegdyś stworzonko rozczulająco kruche, gra zawsze. Aż chwilami chciałoby się sprawdzić, jak wyglądałaby - na dłuższym dystansie - obecna Barcelona bez niego. Cholernie by się chciało. Czy jest arcydziełem pracy zbiorowej, czy jednak w sporej mierze zależy od genialnego solisty?


Barcelona zależy od Messiego jak nigdy, a to już jego 61 mecz w sezonie ...



@Painkiller



oczywiście, że chciałbym aby wrócił do Realu, jednak to tylko sfera marzeń. Teraz czytam, że Raul jest po słowie z jakimś katarskim klubem, już chyba lepsza Andzi czy MLS no ale takie 40 baniek po trawie nie chodzi ... Na pewno gdyby miał motywację, a w to wierzę, wybrałby klub dający mu możliwość gry w CL ...







Nie umiem wklejać fimików z sadistica, ale do netu wyciekła taśma z nagraniem Boruca :]



http://www.sadistic.pl/nokaut-vt113062.htm
 
Co z bramka Bayernu 1? Podobno ze spalonego i zagranie reka bylo







Zagranie ręką? Nie widziałem. Spalonego też nie w pierwszej chwili , ale potem się okazało , że jednak był i bodajze Gustavo, absorbował uwagę Ikera. Nawet mój ojciec Barcelończyk to dostrzegł i poiwedział , że sedzia powinien gwizdać. Co nie zmieni faktu , że Real nie popisał się przy wybijaniu cornera.
 
Nawet mój ojciec Barcelończyk


LOL, żebyście tylko nie skończyli tak jak rok temu jakaś rodzina w Afryce, gdzie syn zastrzelił ojca podczas sprzeczki przed GD ;]







Tar powtarzasz się, przyjmij porażkę na klatę a nie pieprzysz jakieś farmazony ...



Można i w drugą stronę ... Barca przegrała wygrany mecz :]
 
Haha , nie skończymy xD Ojciec fan Barcy tylko dlatego aby miec mnie jak denerwować i wielbi Messiego , ze względu na styl przypominający mu Maradonę.
 
Mój to samo, tylko jak jestem w domu to "chodź zobacz jak Messi przerzucił bramkarza znowu !"



Daj spokój Tato, weź się Tato....
 
Back
Top