Piłka nożna

@malina



Jest wielu złośliwców w świecie kopanej, ale moim zdaniem tych dwóch to wyjątkowi debile.
 
lionelmessiballondorgallery20091221_500x281.jpg




Messi%2C+FIFA+terbaik+2010%2C+10jan11.jpg




402921_10150450014091213_209523681212_9056953_393670205_n.jpg
 
Myślałem, że w ostatnich postach w tym temacie Malinowsky się po prostu zgrywał.. A tu nie, on jednak na poważnie.
 
malinowsky:



Tak w spotkaniu na Euro zrobil dwa bledy, ale wysylali grozby do jego domu, itp. za podyktowanie karnego. Za sytuacje, gdy Polacy dostali gola ze spalonego wszyscy spuscili zaslone milczenia. Tak samo jest z Mourinho, ktory nagle zamyka paszcze, gdy sedziowie myla sie na korzysc Realu.



Wiecie co najbardziej boli Mourinho? Ze za kazdym razem probuje swoja demagogia przekonac kibicow, ze sedziowie sa przychylni Barcelonie? Chlopa po prostu boli to, ze wjechal do ligi hiszpanskiej i zapowiadal wielkie trofea, a wyszla z tego duza kupa. To go boli najbardziej. A najgorsze jest to, ze kibice Realu uwierzyli, ze wlasnie nadchodzi cudotworca wielki The Special One i odmieni oblicze ich druzyny. W koncu zrzuci z piedestalu wielka Barcelone, ktora ich upokarza od paru juz lat. I co, jego slowa nie znalazly potwierdzenia w czynach, ale wymyslil cos czym karmi masy, ze sedziowie sie sprzysiegli przeciwko jego zespolowi. Jak sie skonczy regulka o sedziach, to wynajdzie, ze w ostatnim El Classico Xavi strzelil gola po rykoszecie i ze taki sie nie liczy.
 
Ej Panowie. Messi dostał 49 % głosów , CR 21% , a Xavi 9% .







Pozostałe 21% poszło na innych graczy.







fusel, kam tu mi. - Mou nie odmienił gry Realu? Please. It's fucking joke... Za Pellegriniego Real nigdzie sie nie liczył , z Mou walczą o trofea , jedno wygrali , koło 2 byli blisko , teraz są na najlepszej drodze aby wygrać Ligę , a we wszystkich innych rozgrywkach dalej grają.
 
fusel



Mourinho przesadza to fakt, ale w jakijś tam części się z nim zgadzam. W konfrontacjach Realu z Barceloną zwłaszcza w minionym sezonie było wiele sytuacji z sędziom w roli głównej w których Jose miał rację. Jasne że czasem przesadza, z tym się zgodzę, i jasne że bola go te porażki ale w niektórych przypadkach ma rację. Niesłuszne yrzucenie zawodnika z boiska i gra w 10 to wypaczenie meczu. Tak mówił Mourinho i z tym się zgadzam.



Dla mnie mimo wszystko Mourinho jest najlepszym trenerem ostatnich kilku lat.
 
Zgadzam się malinowsky,Mourinho z kilkoma klubami pokazywał że jest wielki,Guardiola tylko z jednym...
 
Hubi:



Gre odmienil i to bardzo, jesli ktos tego nie widzi to jest slepy. Mi chodzilo o to, ze nic (poza Pucharem Hiszpani) nie wygral. Byl blisko, ale nie wygral. I to go najbardziej boli. Tak jak kiedys bolalo go, ze nie potrafil wygrac LM z Chelsea. Teraz dostaje w ligowym klasyku baty na Santiago Bernabeu i zamiast po tym posypac glowe popiolem mowi, ze ten mecz nic nie znaczy, bo wazniejsza byla wygrana w finale Pucharu (zaznaczam, ze tutaj nie mogl rzucic swojej teorii o spisku sedziow). Fakt tamto zwyciestwo dalo mu trofeum, ale ten demagog zawsze znajduje sposob, aby odkrecic kota ogonem.



Malinowsky:



To fajnie, ze sie zgadzamy. Ja tez w tych kwestiach, ktore podales przyznaje mu racje. Ale to nie jedyne wypaczenie wyniku przez sedziow. Ostatnio Kompany'ego tez wywalili zbyt pochopnie, czym wypaczono wynik. Jednak klase czlowieka poznajemy po tym nie jak glosno szczeka, tylko po tym co robi dalej. Mancini jakos nie szkaluje ludzi, a ma powody, bo to juz drugi mecz w przeciagu paru dni, jak sedziowie odbieraja im punkty/awans (mecz z Sunderlandem). W czasie meczu, gdy emocje najwieksze nie biegal jak opetany, nie wrzeszczal w nieboglosy, nie szukal winnych.



Mourinho jest czolowym trenerem ostatnich lat, ale dla mnie dopiero nr 3, za Fergusonem i Guardiola.



Kruul:



I co ilosc klubow ma swiadczyc o tym, czy jest najlepszy? Mysle, ze nie. Najbardziej wczechstronny, tak, ale nie najlepszy. Przeciez za darmo go z Chelsea nie pozegnano. Tam akurat nie wygral tego czego brakowalo Abromowiczowi .
 
Co do City masz absolutną rację. Wypaczono wynik z ManU, oszukano ich z Sunderlandem, był spalony. Oszukano ich. A co do Mourinho to gdzie nie poszedł jego drużyna dawała dobre widowiska, w Chelsea były ambicje na LM, ale w Anghlii królował. Z Porto wiadomo co zrobił. Dla mnie jest najlepszy nie umniejszając Fergusonowi i Guardioli.
 
No faktycznie to Guardiola powinien latać co sezon gdzie indziej żeby można było docenić jego osiągnięcia-śmieszne. Od razu zaznaczam, że zdecydowanie nie jestem fanem Barcelony, ale błagam, nie można nie doceniać takiej dominacji w ostatnich latach tłumacząc ją tylko pomocą sędziów czy aktorstwem zawodników.
 
Ktoś wcześniej pisał że Barcelona została oszukana przez sędziów w meczu z Interem może ja jestem jakiś ślepy albo mam słabą pamięć ale co sędzia zrobił tam takiego rażącego? bo z tego co pamiętam to mylił się w obie strony mniej więcej po równo . Więc będę wdzięczny jak mi ktoś przypomni.
 
malinowsky:



Czy Mourinho rzadzil? Nie do konca. Mister Autobus pracowal w Premier League przez 4 sezony (2004-05,2005-06,2006-07,2007-08). W tym czasie wygral 7 trofeow. dla odmiany Ferguson wygral 5. Fakt wiecej, ale czy to mozna nazwac rzadzeniem? Na koniec zaznaczam, ze sezon 2007-08 tez zaliczam, bo to chyba nie wina Fergusona, ze go Abramowicz wywalil w trakcie sezonu.



Na koniec krotka notka. W ciagu trzech ostatnich sezonow (2008-09,2009-10,2010-11) Guardiola wygral 13 trofeow. W tym samym okresie Mourinho wygral 6, a Ferguson 8 (zaznaczam, ze w Angli maja jedne rozgrywki wiecej, gdzie zdobyl 2 trofea).
 
Plus to, że możliwość zdobycia niektórych pucharów jest pochodą wygrania innych, niby zwycięzcy sami sobie dają tę przewagę, no ale jednak jest to dodatkowa sposobność :)
 
I wracamy do punktu wyjścia fusel:-) Nie chce zaczynać dyskusji że kilka tych pucharów było zdobytych w takich a nie innych okolicznościach, ale o tym juz była gadka.
 
Tylko 10 minut Henry potrzebował, żeby strzelić swojego 227 gola w barwach Arsenalu.



What a comeback!







No i coś na temat złotej piłki



http://dariuszwolowski.blog.interia.pl/?id=2189370
 
Tylko 10 minut Henry potrzebował, żeby strzelić swojego 227 gola w barwach Arsenalu.


http://videa.hu/videok/sport/henry-gollal-tert-vissza-oI6PkW3lUP3MJyFQ
 
To trofeum nie jest dla najlepszego gracza Indiwidualnie , tylko gracza , który grał najlepiej w drużynie z dużą ilością trofeów. Dlatego dostaje Messi , nie CR :)
 
Ktoś wcześniej pisał że Barcelona została oszukana przez sędziów w meczu z Interem może ja jestem jakiś ślepy albo mam słabą pamięć ale co sędzia zrobił tam takiego rażącego? bo z tego co pamiętam to mylił się w obie strony mniej więcej po równo . Więc będę wdzięczny jak mi ktoś przypomni.




Dwa gole z spalonego strzelił inter + nie uzana prawidłowa bramka bojana haha.

Wolałem gdy FF dawało swoją nagrodę, i Fifa swoją.


I powiedz po co dwie gale zamiast jednej?




To trofeum nie jest dla najlepszego gracza Indiwidualnie , tylko gracza , który grał najlepiej w drużynie z dużą ilością trofeów. Dlatego dostaje Messi , nie CR :)


Trofea,gole,mecze,talent tym wszystkim Messi pobił Ronaldo w roku 2011.
 
Jedna bramka Interu była ze spalonego przyznaję ale na początku pierwszego meczu Milito wyszedł sam na sam z Valdesem i był niesłuszny spalony a chwilę później Eto'o wyszedł sam na sam i był niesłuszny faul w drugim meczu niesłuszna czerwona kartka dla Motty a przy bramce Bojana była ręka więc nie mów że była prawidłowo zdobyta to tak na szybko z pamięci jak wrócę z treningu to podrzucę filmiki i może mi sie coś jeszcze przypomni .
 
to zapomniałes. Lyotoforever ma rację :)







Messi przebija CR w golach? Jak ma kilka goli więcej w tym sezonie nowym , ale ma też duzo więcej meczy, średnią lepszą będzie miał Cristiano.
 
Tak,ale patrzmy również na asysty, spójrz na to w ilu sytuacjach Messi podał mogąc strzelać. Jest to zawodnik kompletny.



A dla Henrego szacun, wielki gracz, może będzie prezentował przyzwoitą formę w Arsenalu...Oby;)
 












0:23 ta sytuacja z Milito o której mówiłem a w tym meczu Messi powinien dostać czerwoną za wybicie maiconowi zębów łokciem



4:16 kontakt z ręką na pewno był tylko powstaje pytanie czy sędzia powinien coś takiego gwizdać, ale prawo na pewno miał



ok 0:42 faul był aczkolwiek sytuacja przypadkowa i nieintencjonalnie Motta lekko pchnął Busqetsa dłonią ale to na pewno nie było na czerwoną kartkę



P.S tytuł ostatniego filmiku nie jest żadną złośliwością po prostu nie znalazłem na żadnym innym tego faulu i jeśli chcesz wchodzić w dalszą dyskusję to mogę znaleść więcej przykładów krzywdzących Inter w tym dwumeczu to z Eto'o nie mogę znaleść na żadnym filmiku ale mecz mam nagrany więc jak przywiozę płytę na której go mam to wytnę wrzucę na YT i Ci pokażę . Nie wklejałem już Busquetsa leżącego i zerkającego przez ręce czy sędzia patrzy.
 
Co do Henrego to nigdy nie zapomne mu tej reki w barażach do MŚ z Irlandią. To go skresliło na dobre w moich oczach.
 
Back
Top