Piłka nożna

Jest tu ktoś kto ogląda Real vs Malaga? Raczej wątpię , bo każdy już zasnął podczas tego meczu..
 
Lyoto, przyznaję rację, jednak obiektywnie, kogo sędzia bardiej skrzywdził; Inter czy Barcę?Myśle,że to pytanie retoryczne;) nie wspominając o tym,że musieli zasuwać do Mediolanu autobusem i byli wycieńczeni i "połamani" po tej podróży.



Real remisuje do połowy, pojawia się nadzieja,lecz pewnie po przerwie i tak strzelą 2-3 bramki jak zawsze;P



Hubi, jak Real gra, dominuje czy jest bardziej wyrownanie?
 
Real w tych trzech meczach grał piach, że rzeczywiście można było usnąć, CR7 chyba całkowicie popadł w kompleks Messiego, ciekawe czy Mou będzie miał jaja i posadzi go na ławie, Cris swoją grą zasługuje na to jak nikt inny ...
Teraz 1/4 z Barcą, czyli albo sobie chłopaki jeszcze bardziej zniszczą psychikę, ale wreszcie im się uda :]
 
Ronaldo na ławce :-) To ja może zacytuję jego wypowiedź



"Ci, którzy mnie krytykują, nie rozumieją futbolu"



Niestety kibice na SB są jebnięci i zamiast wspierać swoich zawodników to oni wolą wygwizdać.



W kibicach doszukiwałbym się słabszej formy.
 
2012-01-11_ENTRENO_44.v1326288408.JPG




Tarcza fify wraca do Barcelony i zostanie tam aż do 2013 roku.
 
@MMateusz
kibice na SB to wg mnie kpina, wpierdzielają tylko słoneczniki, a jak przychodzi co do czego to grupa fanów przyjezdnej drużyny jest wstanie przekrzyczeć 80 tyś tłum ^^

A CR7 wg mnie naprawdę przydałoby mu się posypać głowę popiołem bo nie jest żadną świętą krową, zawodnik z taką formą jak on powinien usiąść na ławie, a jego rzuty wolne to już jest jakiś żart.
 
@Gambit



"zawodnik z taką formą jak on powinien usiąść na ławie"



w 17 meczach w lidze 21 goli,to według ciebie źle?
 
Oglądałem ten mecz na Sport Klubie od zdaje się 60 minuty i Real nie prezentował dobrej formy, nie wspominając o Ronaldo który bardzo słabo grał.
 
Tak, suche statystki wyglądają piorunująco, ale widziałeś jak grał w ostatnich trzech meczach, wg mnie z każdym następnym było gorzej.
Widać, że chłopak nie czerpie radości z gry, te jego piętki, w zamyśle może i mają wyglądać imponująco, ale niczemu nie służą ... co to była wczoraj za akcja gdy wychodzili 2 na jeden z Benzyną i zagrał z piętki nie wiadomo gdzie.
Jestem pełen uznania dla zasług CR7, ale przyszedł moment w sezonie gdy znowu wybiera same złe decyzje. gdy trzeba strzelać asystuje , gdy podać strzela na siłę. Wiadomo, ze forma prędzej czy później wróci i znowu będzie strzelał po 3 bramki w meczu, ale mówiąc szczerze są meczy gdy nadaje się pierwszy do zmiany, ale status jaki posiada mu na to nie pozwala ...
 
Nie zawsze Ronaldo będzie po trzy bramki na mecz strzelał,to chyba jasne,przecież to jest człowiek ,raz ma lepsze dni raz gorsze,ale czy można nazwac to stratą formy raczej nie...strata formy mogła by byc gdyby w dziesięciu meczach nie strzelił bramki i zmarnował z cztery karne.
 
Ronaldo nie będzie pewnie długo tkwił w Madrycie bo to nie jego miejsce ,ale trzeba przyznac że swoje strzelił w meczach ligowych.



W lidze Real nie ma lepszego zawodnika ,ale gdy przychodzą ważne mecze to Cristiano się spala.



Kibicie Realu za dużo zwalają na Ronaldo który im ratuje tyłki w lidze. Dla mnie CR7 nie jest symbolem Realu tylko jednym z wielu graczy i on raczej traktuje ten klub jako dobra skocznia dla kariery.
 
Moim zdaniem Real może grać fenomenalnie bez Ronaldo , pod jednym warunkiem - Xabi Alonso , to ma być Xabi Alonso, a nie cień Xabiego. A tak CR strasznie cieniuje. Ale Xabi wróci , wróci Real , to będzie i CR lepszy. Brakuje mi tych idealnych crossów Xabiego.







Co do kibiców to się zgadzam. Założe się , że jak by podczas meczu wspierali CR , to ten znów był by sobą , a nie wygwizdywanie. Panowie dzięki niemu w ostatnich dwóch sezonach byliśmy 3 pkt od Barcy , nie 20.
 
Dziesięć meczy powiadasz, śmiem wątpić czy inny zawodnicy byliby tak samo traktowani. Skoro Real to ponoć bardzo wyrównana drużyna z mocną ławką rezerwowych to konkurencja sprawia, że po jednym słabym meczu lądujesz na ławie :]
Ozil dostaje ławę, chociaż mu to niezbyt pomaga, to czemu Cris nie może sobie usiąść, żeby chociażby "odpoczął" w jakimś mało ważnym meczu ?
No i nie zrozumcie mnie źle, ja nie neguję jego zasług, ale jak ktoś wyżej wspomniał, to tylko człowiek, wiec traktujmy go współmiernie do innych.
Taki Igła także jest mocno krytykowany za niektóre mecze, a czy jego zasługi dla Realu są mniejsze ... na pewno nie
 
@ Tar



"on raczej traktuje ten klub jako dobra skocznia dla kariery."



Przecież to nie jest 17 letni junior który chce się pokazac w europejskim futbolu...i niby po co miały się wybijac żeby przejśc do City czy co?
 
Nie zrzucajmy całej winy na Ronaldo bo on jest dwie klasy wyżej od Higuaina czy tymbardziej Ozila.



Krystyna walczy o złotego buta i dlatego nie ma szans na to by odpuszczał jakiś mecz. Messi nawet gdy jest chory to będzie grał i Ronaldo robi to samo.







Kruul chodziło o to ,że CR wybrał Real bo tam miałbyc zbudowany Dream Team (co się nie udało) i on chciał byc numerem 1 w tym zespole i wygrywac co rok Ligę Mistrzów czy Złotą Piłkę. Ronaldo chciał walczyc o miejsce w Historii ,a nie żadne City człowieku...skok w karierze nie oznacza zmiany klubu.
 
To np.Ronaldo odchodzi,kogo byście widzieli na jego miejce,bo ciężko znaleźc innego piłkarza strzelającego ponad 50 bramek na sezon.
 
Też mi się wydaje, że Ronaldo opuści Madryt, jeśli np. w przeciągu następnych dwóch lat Real zdobędzie tylko Puchar Króla. Frustracja i chęć zdobycia jakiegoś trofeum raczej wezmą górę od "przywiązaniem" do klubu i oczywistym jest powrót na Wyspy.
Kto go zastąpi, nie oszukujmy się zawodnik nie musi strzelać 50 bramek w sezonie, żeby wnieść nową jakość do zespołu. Hulk? Hazard? mało znane nazwiska, mniej znaczące w świecie futbolu, ale ja bym i chętnie widział w Madrycie.
 
Nie zgodzę się z wami i uważam, że Real Madryt to klub stworzony dla CR. Nie ma innego miejsca na ziemi, gdzie czułby się teraz dobrze - Manchester odpada, gdyż niedługo karierę trenerską zakończy tam Ferguson.


Jeśli ma zmienić klub, to na jaki? Chciałbym poznać waszą opinię.
 
Przecież Ronaldo też poleciał za kasę ...94mln.







jaffar khan z Pakistanu jako piłkarza roku wybrał ...Thomasa Mullera HAHAHAHAHAH:-)
 
jeżeli miałby się ruszyć z madrytu???



z góry zakładam, że nie biorę pod uwagę emigracji z kontynentu możliwej tylko z finansowych profitów.



pole manewru nie jest zbyt wielkie.



w hiszpanii- nikt.



zostają tylko wyspy, a tu chętni by byli: diabły- tak, czemu nie city,a może roman by się pokusił?



dobrą alternatywą mogłyby być kluby z mediolanu, ale tu może być problem z kasą.



za to tego problemu nie byłoby w... rosji...
 
A Nasri to co?


Jestem happy bo Koguty prowadzą ... jeszcze muszą strzelić 13 bramek, żeby wyprzedzić dzisiaj ManU :]
 
A Nasri to co?
Nie interesuję się tak bardzo piłką nożną, aby pojąć wszystkich zakupionych przez właścicieli "The Citizens" piłkarzy.
Na pewno Ci zawodnicy nie przeszli do tego klubu ze względu czysto sportowych. Życzę im powodzenia, ale nie wróżę im wielu sukcesów, gdyż drużynę nie buduje się tylko za pieniądze. Pieniądze nie grają.
 
Real to wielki klub z ponad 100 letnią tradycją. Oczywiście, City również odnosiło sukcesy w przyszłości, ale ich potęga została jakiś czas temu. Pamiętaj, że ten klub awansował do Premier League w 01/02. Śmiem twierdzić, że Real nigdy nie zaznał smaku gry w Segunda Division...
Nie będe już wymieniał sukcesów Realu na arenie międzynarodowej, których City nie ma żadnych od 42 lat.
 
Back
Top