Piłka nożna

Nie chwal dnia przed zachodem słońca, jeszcze cztery bramki i Osasuna w ćwierćfinale ^^


@Zlatan


w 100 % z Tobą się zgadzam co do Ronaldo
 
Zmiencie nazwe tematu na Real vs Barcelona albo Messi vs Cristiano (Ronaldo byl tylko jeden :D)
 
Najlepszy egzekutor wolnych w historii?



Del Piero? Juninho? Beckham? Koeman? Chilavert? Ronaldinho? Pirlo? Rivaldo? Veron? Gerard? Lampard? Carlos? Riquelme? Zidane? Nedved? Figo? Mihailovic?
 
Juninho, Beckham, Del Piero, Ronaldinho.


Siła strzału dla Carlosa, za wyjątkowość jedyną z niewielu w swoim rodzaju - Chilavert.


Z bramkarzy jeszcze Rogerio Ceni wykonoywał stałe fragmenty gry.
 
Dla mnie fenomen to juninho był. Nie wazna była odległość czy kąt. Zabijał bramlarzy swoimi wolnymi. Pamiętam wolnego z 2003 przeciw Bayernowi.. Poezja!
 
Juninho, Cristiano (ale tylko w MU) i Beckham, było już o tym swego czasu na Fantasy Matchmaking ;)
 
1. Juninho



2. Pierre van Hooijdonk



3. Hagi



4. Mihajlovic



5. Beckham







reszta jest nieistotna ...
 
Którą bramkę uważacie za najbardziej spektakularną, strzeloną przez bramkarza?


Mi się kojarzy najbardziej ta:
 
Del Piero jeszcze niedawno mial stosunkowo najlepsza skutecznosc z rzutow wolnych. Ale najwiecej bramek chyba w ten sposob zdobyl Juninho
 
A w zadłużonej po uszy Hiszpani, nowy premier robi pożądki i jeśli dobrze rozumiem koniec z prawem Beckhama czyli 23 - procentowym podatkiem dla obcokrajowców przez 6 lat i zrównanie go do około 50 %. W takiej sytuacji kończy się podatkowy raj na półwyspie Iberyjskim i Hiszpania raczej przestanie być takim łakomym kąśkiem dla piłkarzy. Prawdopodobnie Real i Barca jakoś to wytrzymają, ale dysproporcję między pozostałymi klubami powiększą się i to znacznie.



Heh no i Dudek zapowiedział, że we wtorek jedzie do Madrytu ... chyba w Dzieńdobry TVN ... niestety para prowadząca program jakoś nie mogła rozkminić po co ^^
 
W takiej sytuacji Barcelona wiele nie ucierpi bo większośc piłkarzy już ma obywatelstwo lub jest Hiszpanem. Ale napewno nikomu się to nie podoba i może ucierpiec na tym liga.
 
Trochę trudno zapomnieć jak się kibicuje prawie całe życie :] Real w tamtych zamieszłych czasach był specjalistą od remontady, a jej symbolem stał się wg mnie Higuain ...







Dzisiaj mam szczęście co to wywiadów z Dudkiem. Na jednym kanale opowiadał, jak skończyła się dla niego noc po wygranym finale CL z Milanem.



Wspomniał o tym, że gdyby wygrała polska drużyna to chłopaków szukali by z tydzień, a tam o 5 rano wszyscy grzecznie poszli spać ... Cała noc szkończyła się jednak bardzo dziwnie bo wylądował w łóżku z ... Jackiem Krzynówkiem, ponoć mieli dwa łóżka na czterach facetów ^^
 
408607_10150491632882701_333423502700_8831694_1067853400_n.jpg
 
taa.. Ronaldo mógł wybić tą piłkę Messiemu nawet , ale Khedira temu zapobiegł podcinając CR , który wylądował na kolanach..
 
... i właśnie dzięki temu mamy zdjęcie, które przejdzie do historii tej rywalizacji...
 
Dokładnie, te zdjęcie jest piękne;)



Obawiam się tego Gran Derbi, liga raczej stracona to dobrze byłoby chociaż puchar zdobyć....
 
@up







Demot prawdziwy jak mało co... Smutna prawda. Hala Madrid ! Licze na dzisiejsze przebudzenie CR'a i Xabiego Alonso. Wtedy cały Real zacznie grać jak trzeba :)
 
Ciekawi mnie jedno, czy gdyby w ostatnich sezonach to Real seryjnie wygrywal rozgrywki ligowe i nie tylko, to czy kibice Realu dalej by wszystkie spiski i pierdoly wyciagali?



Odpowiedzcie sobie sami.
 
@ fusel



Nie chcę wałkować w kólko tego tematu, bo każda strona ma po części rację, tylko ta cała "teoria spiksowa" (^^) nie dotyczy tylko kibiców Realu, ale także wielu innych drużyn
 
Back
Top