Piłka nożna

FCB

Valdós, Alves, Piquó, Puyol, Abidal, Busquets, Xavi, Iniesta, Cesc, Messi, Alexis

vs


Espanyol

Cristian ólvarez; Raól R, Amat, Sergio, Verdó, Romaric, H. Moreno, Weiss, Forlón, Dódac, Thievy
 
@Hubi


MU juz awansowało, o ile się nie mylę rewanże (tzw.powtórki) w pucharze Anglii rozgrywane są tylko w przypadku remisów w pierwszym meczu.
 
Ja dla odmiany jestem za Barca i teatrzyk tez widze i tez mnie wkurza. Chce tylko uswiadomic niektorym ze inne druzyny tez odstawiaja nie lepszy teatr. Roznica polega na tym, ze w innych druzynach po boisku biega kilku rzeznikow (najczesciej na pozycji defensynego pomocnika i obroncy) i wtedy granica sie troche zaciera.



Pytanie za sto punktow. Jak myslicie po co Mourinho zainteresowal sie Nigelem de Jongiem? Urzekla go jego wirtuozeria techniczna? :-)
 
A w 4 rundzie FA Cup znowu hicior. Liverpool-MU na Anfield



Madzer:



On Barcelonie raczej zbedny jest.
 
Fusel , wiem - to była taka moja mała złośliwość.


Fajnie byłoby, jakby ktoś znalazł highlightsy z wczorajszego Pucharu Francji. Interesują mnie osobiście mecze zespołów, w których występują Polacy, czyli OSC Lille i AJ Auxerre
 
O możliwych transferach Realu i Bacy trzeba patrzeć z przymrużeniem oka, oba kluby interesują się "połową świata", a większości to media nam wciskają taką papkę.
Kogo to nie kupią, kogo nie sprzedadzą, dlaczego za ile ... czemu CR7 nie uśmiecha się po strzeleniu gola ^^ karuzela musi się jakoś kręcić.
Jeśli jakiś zespół rozmawia z piłkarzem lub jego agentem to jest jasny sygnał, a takie info znaczy dla mnie tyle co zeszłoroczny śnieg ...
 
Moze byc i snieg sprzed pieciu lat. Ale gdy w tym sezonie Mister Autobus nie wygra mistrzostwa to bedzie jego ostatnia deska ratunku. W akcie desperacji zatrudni de Jonga. Wtedy de Jong i Pepe + Xabi Alonso jako uzupelnienie na pozycji defensywnych pomocnikow i w nast. sezonie bedzie kosil, az wykosi sobie mistrzostwo :-) Tego juz nogi Messiego, Xaviego, Iniesty i Cesca nie wytrzymaja.



malinowsky:



Szczerze? Nie, nie gra fair. Swoja droga to jego teatrzyk mnie najbardziej wkur...
 
Własnie, więc Barcelona też nie jest świeta. Po co im ten teatrzyk skoro sa doskonali, po co ta pomoc sędziów. Nie rozumiem po co im ta pomoc sędziów i ten cyrk. Gdyby tego nie było nikt im nie mógł nic zarzucić, a tak..
 
Albo parkany od bramkarzy z hokeja na piszczele wrzucic :-)



Ta pomoc sedziow to chyba z czystej slabosci wynika. Sedziowie to tez fani futbolu i tak im sie podoba gra Barcy, ze czasem podswiadomie ich faworyzuja :-)



PS. Nikt nie jest swiety.
 
Ale takiej klepki nie bylo. Teraz jeszcze jak przyszedl Cesc i rozwinal sie Thiago to juz w ogole poezja. I to jest dla mnie wystarczajacym argumentem.



PS. Co do klepki. Widzial ktos dzisiaj moment jak w pierwszej polowce Villareal mial taka akcje jak klepal Valencie. Chyba z kilkadziesiat podan wymienili, na jeden dwa kontakty i wiekszosc na polowie Valencii.
 
Wlasnie liga jest najwazniejsza, i to w dodatku w meczach ze slabszymi druzynami wygrywa sie mistrzostwo. Barca troche sie oddalila od tytulu (zgubilo ich po raz kolejny kunktatorstwo), ale jeszcze nawet nie ma pol sezonu, wiec poczekajmy. Mysle, ze jak do okolo 19 marca Barca odrobi 2-3 punkty to bedzie dobrze. Choc paradoksalnie moze sie zdarzyc, ze Barca wygra dwa razy z Realem, a tytulu i tak nie zdobedzie.
 
Wczoraj w ostatnich minutach sędzia skrzywdził Barcelonę bo powinna być ręka i karny, przyznaje. Ale ile było takich sytuacji w druga stronę w tym sezonie..
 
z8928382X,Zlota-Pilka-FIFA.jpg




Obstawiajcie miejsca dla najlepszego piłkarza roku 2011



Lionel Andres Messi - 1 miejsce 90%



Xavi Hernandez - 2 miejsce



Cristiano Ronaldo - 3 miejsce
 
Back
Top