Piłka nożna

Ok, ale chce skończyc już ten temat bo za nic na świecie nie dojdziemy do porozumienia, ja mam swoje zdanie Ty swoje i koniec, nawet nie chce odpowiadać,bo znowu zaraz zacznie się kolejna dyskusja. Przecież nie udowodnie Wam mojego zdania,bo jest tu znacznie więcej osób "uprzedzonych" do Barcy. Ja kończe temat.
 
Haters_Gonna_Hate_MegaDump_2-s450x530-111532-580.jpg
 
A i w meczu Real-Lyon, sędzia nie uznał Lyonowi dwóch bramek, ponieważ jego zdaniem były ze spalonych(na powtórkach ewidentnie było widać,że nie miał racji)






Dalej wpieraj wszystkim , że to mecz z Lyonem był , brawo! To był mecz z Ajaxem , Real grał rezerwami i wygrał 3:0 , a powinno byc 3:2 , tutaj się zgodzę , tutaj był dziwny wałek , że Dinamo oddało mecz Lyonowi , a sędziowie oszukali Ajax. Tylko ,że REal i tak maił pewne pierwsze miejsce.







0:45 - i kto tu jest rzeźnikiem i brutalem? On wjechał jak by chciał mu urwać nogę.. a Pepe za łagodniejsze nie tknięcie Alvesa dostał czerwo..
 
Czerwona kartka?Nieźle zaczynają się derby Manchesteru.



Hubi, masz rację, zwracam honor.Chciałem tylko podkreślić,że nie tylko Barcie sędziowie pomagają.
 
Ta czerwona to taka z dupy wzięta. MU dzisiaj bardzo osłabione ale dają radę.
 
2:0, kurrr, mecz raczej stracony,ale ostatnio to Czerwone Diabły przegrywały 0:2.



Co do kartki,to w lidze angielskiej nie powinno za takie coś pokazywać czerwonej.
 
No to chyba pozamiatane już :-). Zobaczcie jak zachował się Nani w sytuacji z Company. Nie padł jak rażony prądem tylko starał się uniknąć kontuzji a sędzia i tak swoje zobaczył, chociaż co do czerwonej kartki to przesadził.
 
Heh ... ostatnio byłem przekonany , ze Company w obecnej formie to najlepszy defensor w Europie :}


TLE, czy ja wiem czy kartka niezasłużona ... tak jak w Hiszpanii sędziowie zostali uczuleni na machanie łokciami i dają za to red card, tak i w Anglii tego typu faule od czasu złamań Ramseya i chyba jeszcze kogoś są surowo karane.


ManU ma motywację i widać to w ich grze, a City chyba myśleli, że zrobią to co na Old Trafford ...
 
No fakt, ale przyznam się szczerze, że rzadko oglądam ligę włoską, jak już to jak jest jakiś mecz z Borubarem, jednak ten Belg w ostatnich meczach był praktycznie nie do przejścia i grał bardzo pewnie, a stwierdzenie, że jest najlepszym obrońcą tyczyło się obecnego momentu ^^
Chiellini to już uznana marka, a w jakiej jest formie ... tego nie wiem.
Już jak Wisła w eliminacjach CL grała z Anderlechtem to skurczybyk nieźle zaszedł mi za skórę ...

EDIT:

Czy tylko ja mam takie skojarzenia bo studio na Sportklubie wygląda jak jakiś program z czasów PRLu :] Nie to, żebym żył w tych czasach, ale tak je sobie wyobrażam ^^
 
Wszyscy symulują co mnie na prawdę denerwuje Barcelona też symuluje co również mi się nie podoba.



Jeszcze jawne przekręty sędziego dla Barcy w meczu z Chelsea i dla Interu w meczu z Barcą.
 
Dwie nie zaliczone bramki Lyonu :-) Dobre, dobre



Nie zapominajmy też o tym :











Edit :



Tar -
c00160f38720c1fcdee19a78adc1e781.gif
 
IMO pchła jeszcze nie jest i możliwe, że nigdy nie będzie dla futbolu taką osobowością jak ZZ czy R9


 
Fakt jest taki, ze w kazdej druzynie symuluja. Roznica jest taka, ze w Barcelonie nie ma rzeznikow na boisku tylko wirtuozi pilki i moze dlatego troche czesciej jest to widoczne u nich niz np. w innych druzynach. Moze w ten sposob probuja chronic swe kosci, a z drugiej strony ogolnie takie zachowanie (we wszystkich zespolach) to tez rodzaj taktyki, proby wplyniecia na sedziego, zdeprymowania rywala, ktory przyznam ze mnie strasznie mierzi.
 
mnie tez to mierzi, chcialem tylko uswiadomic tych, ktorzy mysla ze to tylko barcelona odpierdala teatrzyk na boisku :)
 
Nie tylko , ale ona największy teatrzyk :) To jest temat rzeka , go się nigdy nie wyczerpie.







ManUtd dało trochę ciała , z 3:0 mieli pewny awans , a tu 3:2 i nic tak pewnego.
 
Hubi:



Nie chce mi sie naprawde wchodzic w jakies glupkowate wojenki Barca-Real, ale dziwnym jest ze najwiekszy zarzut do Barcy maja fani Realu. Czyzby jakies kompleksy??? Ze od paru lat Krolewscy zbieraja baty i nawet Mister Autobus wam nie pomogl.



Podsumowujac, szkoda ze nie widzisz/widziales teatrzyku (wieczny placz, gdzie nawet Ferguson mial go dosc) CR gdy ten gral w MU.
 
Back
Top