Piłka nożna

Już za chwilę LECH POZNAŃ - FC GANDZASAR KAPAN. To są prawdziwe, piłkarskie emocje a nie jakiś mundial-srundial.
 
Kontakt mały był, ale nie taki żeby spowodować upadek. A Żurkowski poleciał, jak dzik w żołędzie. Do takiego CRa czy Suareza w kwestii wymuszania karnych mu jeszcze brakuje, ale młody jest. Jeszcze się nauczy :wink:
Też uważam, że przesadził z reakcją. Głupio wyszło bo miał już żółtą i za nurkowanie wyleciał z boiska z czerwoną.
 
Też uważam, że przesadził z reakcją. Głupio wyszło bo miał już żółtą i za nurkowanie wyleciał z boiska z czerwoną.
Najgorzej, że nie zagra w rewanżu a wczoraj był najlepszy na boisku. Oj nie będzie to długa, europejska przygoda. Wczoraj nasz 75 mecz w pucharach. Do 80 w tym roku nie dobijemy...
 
In the face of the constant reports linking PSG's Neymar Jr. to our club, Real Madrid C. F. wish to clarify that the club has no intention of making any offer for the player.

The two clubs enjoy an excellent relationship and, as such, if Real Madrid were at any stage to consider securing the services of a PSG player, they would approach the club in the first instance.
 
DiPnD2JW4AAAiFl.jpg:large

DiP0ujDXUAEB1BE.jpg:large
 
Dla mnie jako fana Barcy widok CR7 w barwach Juve to miód na serce :antonio:
451 bramek w 438 meczach :tiphatb: Real stracił piłkarza którego prawdopodobnie nie uda się zastąpić w skali 1 do 1
Ciekawe czy Perez dokona jakiegoś spektakularnego transferu ???
:zakręcony:
 
Dla mnie jako fana Barcy widok CR7 w barwach Juve to miód na serce :antonio:
451 bramek w 438 meczach :tiphatb: Real stracił piłkarza którego prawdopodobnie nie uda się zastąpić w skali 1 do 1
Ciekawe czy Perez dokona jakiegoś spektakularnego transferu ???
:zakręcony:
a Chuj Cie to obchodzi

:lol::rofl: żarcik taki;)
 
Dla mnie jako fana Barcy widok CR7 w barwach Juve to miód na serce :antonio:
451 bramek w 438 meczach :tiphatb: Real stracił piłkarza którego prawdopodobnie nie uda się zastąpić w skali 1 do 1
Ciekawe czy Perez dokona jakiegoś spektakularnego transferu ???
:zakręcony:
Do Juve ma dołączyć również Zidane, z takimi siłami będą atakować Ligę Mistrzów.
 
Kurtuła dogadany z Realem za 35 mln Euro, kurde jak ten gość mnie wku***a , a nawet nie wiem dlaczego. No ale za taka kasę, to i taka ameba bez charyzmy to TOP strzał na rynku.
 
Last edited:
Back
Top