Piłka nożna

Kurtuła dogadany z Realem za 35 mln Euro, kurde jak ten gość mnie wku***a , a nawet nie wiem dlaczego. No ale za taka kasę, to i taka ameba bez charyzmy to TOP strzał na rynku.

Najlepszy transfer w takiej kwocie, to bez wątpienia. A ponoć Thibaut musi grać z Hazardem, także już niedługo... :redford:
 

1500x500
 
Last edited:
Tak szczerze to eurowpierdolu spodziewałem się dopiero w następnej rundzie, a tutaj lech rzutem na taśmę ratuje dupsko, a górnik dzielnie zmierza w kierunku dogrywki z potentatami z mołdawii...:stevecarell:
 
0fa85dce4f3c6af8gen.jpg


Alisson Becker jest już oficjalnie nowym bramkarzem Liverpoolu. 25-letni Brazylijczyk przeniósł się na Anfield Road za 67 milionów funtów z Romy, stając się jednocześnie najdroższym bramkarzem w historii.

Dotychczas takim mianem mógł się pochwalić Ederson, za którego Manchester City w 2017 roku zapłacił 34,7 milionów funtów.

- Jestem bardzo szczęśliwy, spełniło się moje marzenie, aby nosić tak prestiżową koszulkę klubu tej wielkości - powiedział Alisson po sfinalizowaniu transferu.

- Jeśli chodzi o moje życie i karierę, to dla mnie ogromny krok w kierunku bycia częścią tego klubu i tej rodziny. Możecie być pewni, że dam z siebie wszystko - dodał.

:applause:The Reds !!!
 
Nie oglądałem Górnika i Lecha ale z tego co czytam to dramat. Niech dalej tym wkładom do koszulek tyle płaca.
Gdybyście mieli czarodziejską różdżkę to jakie 2 rzeczy byście zmienili w naszej lidze?
 
1. Odebrał prawa telewizyjne , co by nie można pokazywać tego żenującego poziomu szerszemu gronu odbiorców i nie narażać ich na uszczerbek na zdrowiu.
2. Ewentualnie podnieść poziom techniczny kopaczy i widowiskowość meczów do powiedzmy holenderskiej Eredivisie , tak żeby można to było oglądać bez odruchów :brianvomit: a w akcji meczowej zobaczyć więcej niż max 2- 3 celne podania a 4 już nie zawsze lądowało na trybunach :jarolaugh:
 
Nie oglądałem Górnika i Lecha ale z tego co czytam to dramat. Niech dalej tym wkładom do koszulek tyle płaca.
Gdybyście mieli czarodziejską różdżkę to jakie 2 rzeczy byście zmienili w naszej lidze?
Wystarczy jedna rzecz. Delegalizacja. To drugie zostawilbym na delegalizacje polskiego mma
 
0fa85dce4f3c6af8gen.jpg


Alisson Becker jest już oficjalnie nowym bramkarzem Liverpoolu. 25-letni Brazylijczyk przeniósł się na Anfield Road za 67 milionów funtów z Romy, stając się jednocześnie najdroższym bramkarzem w historii.

Dotychczas takim mianem mógł się pochwalić Ederson, za którego Manchester City w 2017 roku zapłacił 34,7 milionów funtów.

- Jestem bardzo szczęśliwy, spełniło się moje marzenie, aby nosić tak prestiżową koszulkę klubu tej wielkości - powiedział Alisson po sfinalizowaniu transferu.

- Jeśli chodzi o moje życie i karierę, to dla mnie ogromny krok w kierunku bycia częścią tego klubu i tej rodziny. Możecie być pewni, że dam z siebie wszystko - dodał.

:applause:The Reds !!!
Kurła Grabara będzie miał ciężko się przebić w tym sezonie ;/
 
Back
Top