Piłka nożna

wypowiedz Peszki sprzed roku :

– Zawziąłem się i postanowiłem, że nie będę już dostawał czerwonych kartek. To tylko szkodzi mi i drużynie – wyjaśnił całkiem serio dziennikarzowi „Przeglądu Sportowego”. – Nie dość, że ja cierpię, bo nie gram, to jeszcze dochodzą do tego kary finansowe i inne mało sympatyczne rzeczy. Nie chcę tego.

no dzban jak nic, pewnie mu wjebia do 4 meczy kary, przedluzy sobie wakacje i nadal bedzie mogl 'tworzyc atmosfere'

:DC:
 
comment_X8lApy7GqGKUClZ9LwI7fHRyfNOKgCc8.jpg



dla niewtajemniczonych.
 
Kurde podbno w Hyde Parku na weszlo.fm była niezła beka z Peszki, nie słuchałem, piłem :(
 
wie ktoś co się dzieje z Kurzawą? Dobry zawodnik i to za friko. Myślałem że trafi do Serie A a teraz obawiam się że może zostać w ekstraklasie.
 
wie ktoś co się dzieje z Kurzawą? Dobry zawodnik i to za friko. Myślałem że trafi do Serie A a teraz obawiam się że może zostać w ekstraklasie.
Aktualnie jest taka sytuacja, że nie chce grać w byle jakim klubie z Turcji, a innych opcji nie było. Najbliżej mu do Lecha/Legii. Powrót do Górnika raczej wykluczony.

Ja mu się nie dziwię, że nie chce jechać do Turcji do razesporcośtam tylko ewentualnie zostanie w PL, bo przynajmniej się nie zmarnuje. Jakby Nawałka przejął Legię to chyba problem by się szybko rozwiązał.

Swoją drogą to do Turcji do jakiegoś razersportcośtam ma iść Jach. Zapowiadał się na dobrego grajka, wybrał Crystal Palace gdzie nie miał szans na grę i zaczyna się upadek.
 
Aktualnie jest taka sytuacja, że nie chce grać w byle jakim klubie z Turcji, a innych opcji nie było. Najbliżej mu do Lecha/Legii. Powrót do Górnika raczej wykluczony.

Ja mu się nie dziwię, że nie chce jechać do Turcji do razesporcośtam tylko ewentualnie zostanie w PL, bo przynajmniej się nie zmarnuje. Jakby Nawałka przejął Legię to chyba problem by się szybko rozwiązał.

Swoją drogą to do Turcji do jakiegoś razersportcośtam ma iść Jach. Zapowiadał się na dobrego grajka, wybrał Crystal Palace gdzie nie miał szans na grę i zaczyna się upadek.
dzieki za info a o Jachu to już zapomniałem-kolejny który skompromitował się za granicą :D
 
To jest niewiarygodne, ale Oezil powiedział, że to prawdopodobnie przez to, że jest muzułmaninem, bo takich problemów nie robili Klose, czy Podolskiemu:facepalm:
 
U nas Feyenoord. Miałem nadzieję na Olimpiacos ewentualnie znów egzotykę jak Islandia, Łotwa, Gruzja. Z drugiej strony to i tak nie ma co się napalać na 3 rundę. Bardziej myślę żeby nie było kompromitacji z Trenczinem.
 
Back
Top