Piłka nożna

Tymczasem Benzema niepostrzeżenie dalej gra i mieszka w Madrycie.

:damjan:

W Barcelonie też się znajduje jeden taki, którego nie chcą się pozbyć.

Na ten moment atak Realu świetnie odzwierciedla to zdjęcie.

latest


Może łysa parówa spieprzy do Napoli ... pomarzyć zawsze można xD
 
liga nie odżyje bo dominacja będzie jeszcze większa
Przecież wiecznie w Juve grał nie będzie. Wiadomo, że przede wszystkim Juve będzie spijał śmietankę, ale niektórzy zwrócą też uwagę na Inter czy Milan. Takiego nazwiska w tej lidze nie było od czasów Ronaldinho. Na pewno więcej ludzi zwróci uwagę na te rozgrywki. Większe zainteresowanie, większa medialność, większa oglądalność, a co za tym idzie większa kasa, która będzie się wokół włoskich klubów kręcić.
 
Taką podjął decyzję niech idzie, powodzenia w Juve. Kibicuje realowi od 2001 roku klub przetrwał odejścia wielu gwiazd to i z cristiano sobie poradzą, mam nadzieję że Hazard i jakiś dobry napastnik dołączą do klubu.
 
moze mi ktos wytlumaczyc co barcelona odjebala z paulinho?
Przychodzi Arthur, więc Barca wyczerpała limit piłkarzy spoza UE. Trza było kogoś odstrzelić żeby zwolnić dla niego miejsce. Miał odejść Mina, ale dobry mundial go prawdopodobnie uratował. Padło na Paulinho.
 
Co to się odjebało, kupić za 94mln w wieku 24lat i sprzedać za 105mlb w wieku 33lat - kosmos.
moze mi ktos wytlumaczyc co barcelona odjebala z paulinho?
A Paulinho zwolnił miejsce dla Arthura, no i dodatkowo Chiny chciały Paulinho spowrotem do siebie - interes życia Barcy - kupili za 40mln, a dostaną 50mln przy wykupie.
 
Przychodzi Arthur, więc Barca wyczerpała limit piłkarzy spoza UE. Trza było kogoś odstrzelić żeby zwolnić dla niego miejsce. Miał odejść Mina, ale dobry mundial go prawdopodobnie uratował. Padło na Paulinho.
wiem, ze arthur przyszedl, nie mam za to pojecia kto to jest
 
Jakiś Arthur :whodefuk: przechodzi z Gremio :whodefuk: do Barcelony za 31mln. Klauzura odstepnego 400mln :mamedwhat: Dokąd to wszystko zmierza

Widzę jednak znany. Drugi neymar z czasu santosu?
 
Back
Top