Piłka nożna

Salah - podpisał kontrakt, Kane - podpisał kontrakt, Neymar, Mbappe dopiero co dotarli do szejków za setki milionów. Więc kto ma zastąpić CR7?
 
A to nie idzie do Juve?

Idzie do Juve najprawdopodobniej. Ale idzie po części dlatego, że Perez widząc słabą formę CR w lidze w końcówce 2017 roku, przekazał dyskretnie Mendesowi, że Cristiano będzie mógł odejść sobie do Chin lub USA za 100 mln euro. I stąd te wkurwienie Cristiano. Stąd + robienie go w ciula od ponad roku z kontraktem
 
Prosze nie obrazac Pana Roberta , przeciez to najlepszy Pl zawodnik w historii i zapewne wielu z was z niecierpliwoscia czeka na ogloszenie jego transferu do Realu .
 
Hehe nie ma to jak wieżyc w bajki o motywacji Krisztiano.

Już jest info że CR przed MS dostał podwyżkę do 30 mln.
 
No i wylądował. :bayan:
DhWnjwXX4AEX6GD.jpg
 
Widzę, że ty nie masz i chcesz mi tę radochę zepsuć skrawkiem jakiegoś zdjęcia, które nic nie znaczy. :tellmemore:
chodzi o to że się podniecasz jakby do was conajmniej Krystyna przyszedł i że wybrał Legie a nie Lecha, a taki koleś pogra sezon-dwa i spierdoli z Warszawy za granice tak jak uciekł z Krakowa do Wwa .
a zdjecie znaczy to że dla gościa poza pieniędzmi się nic nie liczy
 
chodzi o to że się podniecasz jakby do was conajmniej Krystyna przyszedł i że wybrał Legie a nie Lecha, a taki koleś pogra sezon-dwa i spierdoli z Warszawy za granice tak jak uciekł z Krakowa do Wwa .
a zdjecie znaczy to że dla gościa poza pieniędzmi się nic nie liczy
Najlepszy piłkarz oraz strzelec Ekstraklasy o bardzo wysokich, jak na tę ligę, umiejętnościach przechodzi do mojego klubu, to co mam się nie cieszyć? Ty z kolei widzę, że masz mega ból dupska z tego powodu, co również powoduje uśmiech na mojej twarzy. :jjsmile:

I bardzo dobrze, niech spierdala nawet i w podskokach. Wystarczy, że przez te dwa sezony pomoże w zdobyciu kolejnych trofeów i przyczyny się do dobrych wyników w europejskich pucharach, a będę mu aż nadto wdzięczny. Polska liga oraz Legia to nie jest miejsce docelowe, lecz przystanek dla konkretnych piłkarzy, także nie łudzę się, że nie zostanie tutaj do emerytury. Pogódź się z tym i życie stanie się mniej okrutne. A co ma się dla niego liczyć, jak nie kasa, możliwość dalszego rozwoju, gra w lepszym klubie, perspektywa walki o mistrza i rywalizacji w pucharach? Śmiało, podziel się tym z nami.
 
A co ma się dla niego liczyć, jak nie kasa
chodzi o to że kpił sobie z was po wygranym meczu pokazując eLke do góry nogami a teraz z dumą pokazuje ten gest wykonany w prawidłowy sposób bo czego się nie robi dla $$$. Tymczasem Wy kibice Legii witacie go z otwartymi ramionami czego ja nie rozumiem bo nie chciałbym widzieć u siebie takiego typa.
Ty z kolei widzę, że masz mega ból dupska
mnie cztery litery nie bolą i szczerze mówiąc mam w dupie to gdzie ten koles bedzie grał tylko smieszy mnie ten Wasz entuzjazm z tego powodu o którym wyżej pisałem. a czy on jest najlepszym gracze w E-klapie? no nie wiem
 
chodzi o to że kpił sobie z was po wygranym meczu pokazując eLke do góry nogami a teraz z dumą pokazuje ten gest wykonany w prawidłowy sposób bo czego się nie robi dla $$$. Tymczasem Wy kibice Legii witacie go z otwartymi ramionami czego ja nie rozumiem bo nie chciałbym widzieć u siebie takiego typa.

mnie cztery litery nie bolą i szczerze mówiąc mam w dupie to gdzie ten koles bedzie grał tylko smieszy mnie ten Wasz entuzjazm z tego powodu o którym wyżej pisałem. a czy on jest najlepszym gracze w E-klapie? no nie wiem
U siebie, tzn. gdzie?

Chłopie, nikt nie jest dzieckiem. Gość pewnie nawet nie wiedział co to oznacza. Jakiś dzban kazał mu stanąć do zdjęcia. Tyle. To nie Kaczorowski, Celeban, czy inny wynalazek o potencjale chórzysty.
Bardzo przepraszam. Mam się kurwa załamać, bo przychodzi gość sprawdzony, a nie jakiś noname, który wypali albo i nie. Jeśli on nie jest najlepszy to wskaż mi tego, który go przebija. Zamieniam się w słuch. :einsteinsmoke:
 
Gość pewnie nawet nie wiedział co to oznacza.
daje sobie rękę uciąć że doskonale wiedział, no ale dobra skoro wam to nie przeszkadza no to luźna guma, tylko to mnie bawiło
eśli on nie jest najlepszy to wskaż mi tego, który go przebija
aż takim pojebem to ja nie jestem aby śledzić wszystkie mecze w E-klasie i porównywać kto jest lepszym grajkiem. Poprostu niczym szczególnym mnie nie ujął (ale to ekstraklapa tu wszyscy są chujowi)
dobra ja spadam bo mam ciekawsze rzeczy do roboty niż dłuższe rozmowy o jakimś carlitosie :)
3m się chłopie
 
daje sobie rękę uciąć że doskonale wiedział, no ale dobra skoro wam to nie przeszkadza no to luźna guma, tylko to mnie bawiło

aż takim pojebem to ja nie jestem aby śledzić wszystkie mecze w E-klasie i porównywać kto jest lepszym grajkiem. Poprostu niczym szczególnym mnie nie ujął (ale to ekstraklapa tu wszyscy są chujowi)
dobra ja spadam bo mam ciekawsze rzeczy do roboty niż dłuższe rozmowy o jakimś carlitosie :)
3m się chłopie
Bo ty to zdjęcie robiłeś i wiesz jak było? :waldeklaugh:

Jeśli stawiasz jakąś tezę to warto mieć argumenty, żeby ją obronić, a przynajmniej się postarać. Wybrałeś jednak ignorancję, rozumiem.

PS dalej nie odpowiedziałeś na pytanie. Chyba się nie wstydzisz?:awesome:
U siebie, tzn. gdzie?
 
Co do tej Lki Carlitosa to przecież on po golach robi taka cieszynke że niby wyjmuje rewolwery i najpierw ma palce w dół a potem do przodu skierowane a tu widzę że teza antylegijna doszła :DC:
 
Rozszyfrowanie kodu źródłowego na stronie producenta gaci CR7, już chyba nic mnie w tym okienku transferowym nie zaskoczy xD
DhgcSkfW4AAOlJB.jpg
 
Odchodzi Zidane, odchodzi Ronaldo i to po wygraniu trzech LM z rzędu. Robi się ciekawie.

Teraz jako fan Barcy będę kibicował, żeby Neymar zawitał na Santiago. :beczka:
 
Back
Top