Piłka nożna

comment_6vWGgzqD3DzoMuFZJvOxaf8rguQO39jx,w400.jpg
 
Grabara ma papiery na wielkiego bramkarza. A to, że ma najebane we łbie to już inna historia. Może mu to zaszkodzić, ale równie dobrze może pomóc.
 
Jak poinformowało „Mundo Deportivo”, Real Madryt ustalił warunki transferu Alissona Beckera z Romy.
Brazylijski zawodnik ma za sobą świetny sezon w barwach rzymskiego klubu, podczas którego jego drużyna dotarła nawet do półfinału Ligi Mistrzów. W tym sukcesie dużą zasługę ma właśnie Alisson, który niejednokrotnie popisywał się świetnymi interwencjami i ratował swój klub przed utratą bramki. Z tego względu o 25-latka zaczęły się starać trzy wielkie zespoły: Real Madryt, Paris Saint-Germain i Liverpool.

Zgodnie z informacjami „Mundo Deportivo”, cena wywoławcza za Alissona wynosiła 80 milionów euro i tyle klub żądał między innymi od Liverpoolu. Po negocjacjach AS Roma miała się jednak zgodzić, by Brazylijczyk przeniósł się do Realu Madryt za 75 milionów euro i ewentualne premie. Według hiszpańskiej gazety ten transfer jest już przesądzony.
 

Przecież MD to jest kpina, nadajaca się tylko do cytowania żenady.

Wczoraj słowa Florena po konfie.

"There will be some (transfers) but few and special. They talk today about Alisson but for 78 million euros, let Liverpool buy him (laughs)."
 
Przecież MD to jest kpina, nadajaca się tylko do cytowania żenady.

Wczoraj słowa Florena po konfie.

"There will be some (transfers) but few and special. They talk today about Alisson but for 78 million euros, let Liverpool buy him (laughs)."
co to MD? wiem, ze niektorzy wiedza i uzywasz czesto tych skrotow, ale nie kazdy moze skumac.
 
http://weszlo.com/2018/06/15/jesli-juz-koniec-wal-bal-bogato-1/

Olkiewicz rewelacyjnie :antonio:
Mecz otwarcia rosyjskich mistrzostw, a ja przez pełne 90 minut miałem wrażenie, że właśnie coś zbliża się do końca.

Każdy radosny pastisz gry defensywnej w wykonaniu Saudyjczyków. Każde rozłożenie rąk przez prezydenta Rosji, gdy po kolejnych bramkach nachylał się w jego kierunku następca tronu, Muhammad ibn Salman. Każde wspomnienie o poszerzonej liczbie drużyn na MŚ w 2026 roku. Każde wspomnienie o procedurze wyboru Kataru na gospodarza kolejnego mundialu. Wreszcie każde przywołanie odległości pomiędzy Edmontonem i Mexico City, miastami, w których zmierzą się wszyscy 9492 finaliści mundialu ’26, nadchodzącego coraz większymi krokami zabójstwa elitarnej atmosfery.

Co tu dużo kryć – mundial, jaki znamy, właśnie dobiega końca. To prawdopodobnie jego ostatni akord, ostatnie tchnienie przed tym, jak zostanie w sposób ostateczny ukatrupiony, rozłożony na części i wyprzedany. Na przestrzeni najbliższych ośmiu lat wszystko to, z czym kojarzy nam się mundial, zostanie w mniej lub bardziej efektowny sposób wysadzone w powietrze. Powolne morderstwo tej, wydawałoby się doskonałej, formuły odbywać się będzie właściwie na wszystkich możliwych szczeblach.
 
chuja prawda. Drużyn będzie więcej ale trzy zespoły w grupie a potem od razu faza pucharowa. Meczów będzie można rozegrać max tyle samo czyli 7.

mi się podoba

Mi nie. Tak samo jak mundial w zimę. Nie podoba mi się również 48 drużyn oraz 24 na Euro (chociaż to jeszcze jakoś przeboleję).
 
Mi nie. Tak samo jak mundial w zimę. Nie podoba mi się również 48 drużyn oraz 24 na Euro (chociaż to jeszcze jakoś przeboleję).

co do euro to właśnie wg mnie zniszczyli ten turniej. mundial w zimę też gówno. ale akurat ta forma na ms mi się podoba , bo jak najmniej kalkulacji bedzie
 
chuja prawda. Drużyn będzie więcej ale trzy zespoły w grupie a potem od razu faza pucharowa. Meczów będzie można rozegrać max tyle samo czyli 7.

mi się podoba
I kilka takich Arabii Saudyjskich jak wczoraj. Oglądam wszystkie ważne turnieje od 2002 i Euro 2016 było najgorszym, jaki widziałem. Zwiększenie liczby zespołów idzie w parze z gorszym poziomem.
 
I kilka takich Arabii Saudyjskich jak wczoraj. Oglądam wszystkie ważne turnieje od 2002 i Euro 2016 było najgorszym, jaki widziałem. Zwiększenie liczby zespołów idzie w parze z gorszym poziomem.

to prawda, turniej jest mniej elitarny ale wg mnie za to bardziej ekscytujący w tej formule bo każdy mecz w grupie jest o wszystko a nie ma tak, ze jak sobie drużyna zapewni awans po 2 kolejkach to w trzeciej grają rezerwowi.

Euro jest teraz spierdolone, zgadzam się w 100% ale jest różnica między euro a mundialem. Chociażby taka, ze procentowo za duzo reprezentacji ma szans na awans i eliminacje praktycznie mijają się z celem bo odpadają takie ekipy jak san marino czy lichtenstein.

a jeszcze to ,ze kazdy mecz w innym miescie to juz w ogole padaka
 
@Gambit ty pytałeś o audycje piłkarskie nie dawno? Bo mi się jeszcze Radio Canal przypomniało. Robią też codziennie teraz z okazji mundialu.
 
Back
Top