Piłka nożna

ta obrona martwi
Jak przed tym meczem łudziłem się jeszcze, że wariant z 3 obrońcami bez Glika jest możliwy to teraz patrząc na mecz nie wiem, na co ja liczyłem. Jak czwórka ma problemy. Mam nadzieję, że Nawałka potestuje Cionka, bo Pazdan to, jak na razie najsłabszy punkt. Zawalił gola i jeszcze ze dwa mógł sprokurować swoją głupotą. Krycha też trochę drewniany.
 
Meczem się podniecajom :no no:

DfMd0NAWsAEWvI3.jpg
 
na mistrzostwach będzie dramat, te czarnuchy im z 3 wbiją w 1 meczu z taką obroną
Patrząc na ich dyspozycję w meczu z Chorwacją to rzeczywiście jest się czego bać. Mimo przegranego meczu napędzili stracha Chorwatom, którym przy zdobywaniu bramek dopisało szczęście.

Mane czy młodziutki Sarr oblatywali Chorwatów, jak emerytów.
 
Chyba nadciągają dobre wieści w sprawie Kamila:


Czyli wychodzi na to, że ktoś postawił błędną diagnozę i uraz okazał się nie tak poważny jak mogło się wydawać...

W nadludzkie zdolności regeneracyjne przestałem wierzyć z końcem podstawówki :)
 
Czyli wychodzi na to, że ktoś postawił błędną diagnozę i uraz okazał się nie tak poważny jak mogło się wydawać...

W nadludzkie zdolności regeneracyjne przestałem wierzyć z końcem podstawówki :)

Ale to ponoć kilku lekarzy tak mówiło, że nie ma szans na grę na mundialu. A może to celowa zagrywka "na Guardiolę"? U niego też na konferencjach zawodnik "A" miał być kontuzjowany i wykluczony z gry, a wychodził od pierwszej minuty w następnym meczu.

Lub to:

34962328_801337493393403_2280371890348359680_n.jpg
 
Last edited:
Ale to ponoć kilku lekarzy tak mówiło, że nie ma szans na grę na mundialu. A może to celowa zagrywka "na Guardiolę"? U niego też na konferencjach zawodnik "A" miał być kontuzjowany i wykluczony z gry, a wychodził od pierwszej minuty w następnym meczu.

Lub to:

34962328_801337493393403_2280371890348359680_n.jpg
Czyli wychodzi na to, że ktoś postawił błędną diagnozę i uraz okazał się nie tak poważny jak mogło się wydawać...

W nadludzkie zdolności regeneracyjne przestałem wierzyć z końcem podstawówki :)

Czasem myślę, że też może być brak kompetencji w porównaniu do zachodnich lekarzy. W końcu Milik też miał leczyć kolana niewiadomo ile, a po 3 miesiącach wracał do treningów.
 
Czasem myślę, że też może być brak kompetencji w porównaniu do zachodnich lekarzy. W końcu Milik też miał leczyć kolana niewiadomo ile, a po 3 miesiącach wracał do treningów.

Ale przecież Kamil był badany w Nicei i tam powiedziano, że Kamil nie ma na co liczyć.
 
Ale przecież Kamil był badany w Nicei i tam powiedziano, że Kamil nie ma na co liczyć.

Rozumiem, że mówisz o tych pierwszych badaniach, których nie prowadził ten profesor?

Ja głównie piłem do diagnozy lekarza kadry, co mówił o 6 tygodniach.
 
WOW !!!Lopetegui nowym trenerem Realu Madryt!!! WOW

Weź tu uwierz w cokolwiek co pisza hiszpańskie gazety. Praktycznie zerowe info, kilka tygodni nowy kontrakt z reprą. Przykład na to, że jak Floren czegoś chce to nie ma żadnego przecieku.
 
Back
Top