Piłka nożna

Już niedługo powrót najlepszej ligi świata.
http://www.90minut.pl/news/287/news2872469-Zestaw-par-1-kolejki-Ekstraklasy-2018-19.html
hw ufc top - Kopia.png
 
W temacie piłki kopanej osłuchałem już wszystko od Cafe Futbol, Prawdy Futbolu, Footrolla, Mr Magica, Przeglądu Sportowego, Łączy nas piłka, InfoSPORTu itd. Polecata coś jeszcze Pany?
 
W temacie piłki kopanej osłuchałem już wszystko od Cafe Futbol, Prawdy Futbolu, Footrolla, Mr Magica, Przeglądu Sportowego, Łączy nas piłka, InfoSPORTu itd. Polecata coś jeszcze Pany?

Zapinamypasy, Futbolownia, Stan Futbolu z Weszło, Dominik Szarek, u Olka Wandzela pośród gości sporo tematów piłkarskich
 
No nieźle, Guti trenerem Realu i jeszcze 3 Neymarow z czego dwóch juniorów, największe perły z Brazylii.
Niegłupi pomysł. Guti od jakiegoś czasu w sztabach dowodzących młodzikami więc zbiera doświadczenie i madridista w 100%. Szkoda, że Loew zostaje z kadrą Niemiec, bo tak jeszcze przed erą Zidane stawiałem na niego jako przyszłego trenera. Aktualnie jednak nikogo ciekawego na rynku trenerskim nie ma, więc pewnie Hierro lub Guti.
 
Niegłupi pomysł. Guti od jakiegoś czasu w sztabach dowodzących młodzikami więc zbiera doświadczenie i madridista w 100%. Szkoda, że Loew zostaje z kadrą Niemiec, bo tak jeszcze przed erą Zidane stawiałem na niego jako przyszłego trenera. Aktualnie jednak nikogo ciekawego na rynku trenerskim nie ma, więc pewnie Hierro lub Guti.

No mnie się marzy Maurycy, zwłaszcza, że Real raczej wkracza w okres rewolucji składu i fajnie by było mieć ogarniętego gościa do tego projektu. Widać też, że Poch czuję mięte do Realu, a ja mam jednak z tyłu głowy, że Floren wiedział wcześniej o odejściu ZZ i plan już ogarniał ... Jak nie to człowiek-śpiwór nadal pozostaje bez pracy xD
No i coraz bardziej realny zaczyna być transfer MoNeya, zwłaszcza po dzisiejszych słowach Marcela coś musi być na rzeczy. Jestem w stanie uwierzyć, że ten cały transfer do PSG był od początku tylko zasłoną do przejścia do Madrytu. Jak do tego dojdzie i o jakich kwotach mowa, nie mam pojęcia, ale może mieć to też związek z odejściem CR7.
 
Trwa sparing Chorwacja - Senegal, póki co 0:1 po golu Sarra w 48'

Wiem, że wynik nie ma znaczenia...ale przydałaby się wygrana Senegalu, co by ostudzić nastroje niektórych kibiców
 
Skład Polaków:

Wojciech Szczęsny - Łukasz Piszczek, Jan Bednarek, Michał Pazdan, Maciej Rybus - Grzegorz Krychowiak, Karol Linetty - Jakub Błaszczykowski, Piotr Zieliński, Kamil Grosicki - Robert Lewandowski
 
Ile razy będziemy jeszcze oglądać Błaszczykowskiego na boisku? To co było, to było, ale teraz on się już nie nadaje do poważnego grania.
 
Back
Top