Piłka nożna

Czy ktoś z Was zna jakiś sposób na ręczny backup ustawień FlashScore'a ? Pytam, bo co trochę resetują mi ulubione rozgrywki i muszę je na powrót dodawać, a jest tego całkiem sporo.
Jak na
mam tak samo chyba od dwóch tygodni :cry:
 
images


:DC::DC::DC::DC::DC:

A bo Torcida nigdy nie tłukła swoich piłkarzy :DC:
 
Sytuacja z Legią dla mnie raczej śmieszna niż mająca szczególne znaczenie. Dostali z liścia za to, że kiepsko grają, a ludzie jeżdżą na nich i wydają kupę kasy na karnety itp, a ci w zmowie trenerów wyrzucają. Przyszedł następny trener i ma w dupie ich płaczki. Legia zagrała z Lechem jak amatorzy(nie obrażając amatorów) więc trener sam nie mógł przywalić baranom to po prostu nie wtrącał się jak mieli pogadankę z kibicami. Kibice też pewnie trenera nie chcieli lać, bo to nie jego wina. Magiera też raczej by podobnie nie miał w tej sytuacji obrażeń, ale raczej jego reakcja byłaby inna, bo działał w tej Legii z sercem od lat(tak wiem, że nie zawsze był na miejscu).

Kibice są częścią klubu i powinni mieć wpływ(ok, nie "ręczny" na drużynę). Tak samo nie dziwi mnie sprawdzanie Dancha, bo podejrzeń było zbyt wiele, a po jego odejściu drużyna zaczęła grać lepiej.

Nie wojuję i nie mam zgody z żadnym klubem. Czasem pojadę zobaczyć jakiś mecz w ESA, ale poziom tej ligi spadł zamiast rosnąć po wydawałoby się niezłych latach. Rosną za to liczby kibiców na stadionie i to cieszy, ale jak się widzi takich amatorów to ma się dość. I wcale nie dziwi lider w postaci Górnika bo grają najbardziej wesołą piłkę dla oka przed TV i na stadionie. Nieźle też wygląda postawa Śląska Wrocław i tyle.
 
wie ktoś jakie zagraniczne kanały pokazują jutro Polskę z Armenią?
FIFA/UEFA Mistrzostwa Świata 2018 Kwalifikacje - Grupa E, Runda 9
Armenia vs Polska (18:00)
  • Polsat (SD/HD)
  • Polsat Sport (SD/HD)
  • 6’Eren (SD/HD)
  • Abu Dhabi Sports HD 3
  • Armenia TV
  • Cosmote Sport 1 HD
  • Digi Sport 1 (RO) (SD/HD)
  • Futbol 2 Ukraine (SD/HD)
  • IRIB Varzesh
  • Match! Futbol 1 (SD/HD)
  • Match! TV Russia (SD/HD)
  • Sky Calcio 2 (SD/HD)
  • Sky Sports Active (Red Button)
  • Sky Sports Football (SD/HD)
  • Sky Sports Main Event (SD/HD)
  • Sport 1 Hungary (SD/HD)
  • Sport TV 1 (SD/HD)
  • SportKlub 1 Serbia (SD/HD)
  • Ziggo Sport Select HD
http://liveonsat.com/daily.php?star...t_yyyy=2017&end_dd=05&end_mm=10&end_yyyy=2017
 
Na 99% (mnóstwo źródeł potwierdza, ale bez oficjalki ze strony klubu jeszcze) Heynckes nowym-starym treneram Bayernu, do końca tego roku. Gdyby ten człowiek wyciągnął ich z tego gówna i jeszcze wygrał z nimi LM to byłby ewenement historyczny raczej nie do powtórzenia.
 
Złapałeś się na fejk njusa - ktoś wrzucił na twitera fotkę Grosika i Hajty z kasyna - tyle, że sprzed paru lat ;)
Wiem, że ta fotka z kasyna jest niby sprzed dwóch lat. I tak średnio jak na gościa który od 5 lat nie ma nic wspólnego z hazardem;) Sam obrazek zabawny dlatego go rzuciłem.
 
Nie rozumiem i nie czaję tego w jaki sposób nasi muszę obawiać się takiej drużyny jak Ormianie, czy wcześniej choćby Kazachowie. Przecież my w tym pierwszym meczu to napieraliśmy na nich jak dziki tylko zabrakło skuteczności. A z Kazachami to już dopiero był spokój i jedyny minus to był taki, że graliśmy zbyt na luzie w pierwszym meczu co potwierdzili piłkarze, a w drugim po porażce dość wysokiej. Poziomami jest przepaść między nami, a Armenią, czy wcześniej Kazachami.

//Już jest ok. Ormianom plączą się nogi od pierwszej akcji, a Borek i tak będzie krzyczał po każdej ich akcji "ależ mieliśmy szczęście" choćby i piłka leciała 100m. nad bramką::clintdis::
 
Last edited:
Back
Top