Piłka nożna

Co ta repra ma szczęście to ja nie wiem nawet... Jakby Leo miał tyle farta i takich piłkarzy w 2008 to byśmy rozjebali tamten turniej :jjsmile:
 
Brak farbowanych lisów typu obraniak, benisz i od razu emocje na kadrze. Jeszcze tylko tego cionka się pozbyć i będę zadowolony.
 
comment_lfmQPQFE84XytcylsOywq6GnJRLhxetD.jpg
 
Dobre emocje dzisiaj. Zasłużyli na ten awans, każdy to przyzna. Teraz polujemy na bilety

Losowanie grup 1 grudnia. Liczę na Kaliningrad :redford:

Ja liczę, że pojedzie tam konkretna ekipa kibicowska a nasze Janusze nie potracą za dużo barw.

Kaliningrad to tam chuj (o ile tam będą grali mecze, bo się nie orientuję), ale dla wszystkich wybierających się na mistrzostwa do Rosji - uważajcie. Ruskie będą mieli duże ciśnienie żeby dojechać Polaków. Dla nich nieważne czy to ekipa sportowa jakiegoś klubu czy zwykły janek, który po prostu lubi piłkę, a oni się nie pierdolą. Pokazały to ME we Francji i ich rzeź na Anglikach.
 
Kaliningrad to tam chuj (o ile tam będą grali mecze, bo się nie orientuję), ale dla wszystkich wybierających się na mistrzostwa do Rosji - uważajcie. Ruskie będą mieli duże ciśnienie żeby dojechać Polaków. Dla nich nieważne czy to ekipa sportowa jakiegoś klubu czy zwykły janek, który po prostu lubi piłkę, a oni się nie pierdolą. Pokazały to ME we Francji i ich rzeź na Anglikach.
Właśnie obawiam się, że wiele osób dostanie tam wycisk. Obym się mylił, bo sportowe ekipy to jedno, gorzej będą mieli zwykli ,,Janusze".
 

Makuszewski chuj.

Portugalia gra pojutrze ze Szwajcarią o awans z pierwszego miejsca, więc będą cisnąć niemiłosiernie, z Krystyną na czele.
 

Makuszewski chuj.

Portugalia gra pojutrze ze Szwajcarią o awans z pierwszego miejsca, więc będą cisnąć niemiłosiernie z Krystyną na czele.

ze szwajcaria to raczej za duzo sie nie nastrzelaja, jesli w ogole wygraja
 
Back
Top