Piłka nożna

Kaliningrad to tam chuj (o ile tam będą grali mecze, bo się nie orientuję), ale dla wszystkich wybierających się na mistrzostwa do Rosji - uważajcie. Ruskie będą mieli duże ciśnienie żeby dojechać Polaków. Dla nich nieważne czy to ekipa sportowa jakiegoś klubu czy zwykły janek, który po prostu lubi piłkę, a oni się nie pierdolą. Pokazały to ME we Francji i ich rzeź na Anglikach.

Jezeli Wladimir Wladimirowicz rzeknie jedno slowko aby byl spokoj to bedzie spokoj.Widzialem jakis reportaz o ich scenie i mowili ze decyzyjni ekip bardzo obawiaja sie zaostrzenia sankcji za dymy w czasie turnieju.

Jak w koncu podlacze kompa to wrzuce link.
 
cieszę się, że mogę żyć w czasach Lewego -wg mnie najlepszego polskiego piłkarza w historii. Chłop ma wszystko, talent, mentalność, dyscypline = perfekcjonista.

szkoda w chuj, ze pilka idzie do tvp. Np. taki ekspert Tomaszewski w notach wystawił Zielińskiemu...3 :lol: a to był chyba jego najlepszy mecz w kadrze.
 
Dla nich nieważne czy to ekipa sportowa jakiegoś klubu czy zwykły janek, który po prostu lubi piłkę, a oni się nie pierdolą. Pokazały to ME we Francji i ich rzeź na Anglikach.
Nie ma co się dziwić - Polacy na mistrzostwach u nas pytali o to czy ktoś 'sportowiec' czy nie?
Kwestia tylko jak do tej sprawy podejdzie Putin, jak będzie chciał spokój to będzie, jak na trochę pozwoli to wielu zwykłych fanów piłki z Polski dostanie po głowach,stracą wiele barw i będzie płacz,że dziki kraj itp. A ekipy od nas nawet jak się zmobilizują to duża część nie wjedzie nawet do Rosji, a jak dojadą to i tak będą pewnie się prać między sobą( przynajmniej niektóre) :mamed:
 



B
15.06. Soczi
20.06. Moskwa
25.06. Sarańsk

C
16.06. Kazań
21.06. Jekaterynburg
26.06. Moskwa

D
16.06. Moskwa
21.06. Niżny Nowogród
26.06. Sankt Petersburg

E
17.06. Rostów
22.06. Sankt Petersburg
27.06. Moskwa

F
17.06. Moskwa
23.06. Soczi
27.06. Kazań

G
18.06. Soczi
23.06. Moskwa
28.06. Kaliningrad

H
19.06. Moskwa
24.06. Kazań
28.06. Wołgograd


Do G prosimy :redford:
 
Nie do końca rozumiem płacze odnośnie powrotu repry do TVP (nie tutaj, tylko tak ogólnie w internecie). Przypominam tylko, że podczas ostatniego EURO to Polsat się nie popisał - studio z emerytami, rozmowy z celebrytami, Ziober na majku (co za gość :DC:), no i Hajto (akurat mi za bardzo nie przeszkadza). Do tego w pierwszych meczach Polsatowcy mieli problem ze zgraniem dźwięku z obrazem, całość była opóźniona względem Publicznej, a Borek brzmiał jakby komentował z budki telefonicznej. A to wszystko za 100 PLN...

Największym problemem, który ma - w mojej opinii - TVP to betonowy Szpaku. Pierwszeństwo powinien mieć Laskowski (moim zdaniem równie dobry jak Borek).
 
Nie do końca rozumiem płacze odnośnie powrotu repry do TVP (nie tutaj, tylko tak ogólnie w internecie). Przypominam tylko, że podczas ostatniego EURO to Polsat się nie popisał - studio z emerytami, rozmowy z celebrytami, Ziober na majku (co za gość :DC:), no i Hajto (akurat mi za bardzo nie przeszkadza). Do tego w pierwszych meczach Polsatowcy mieli problem ze zgraniem dźwięku z obrazem, całość była opóźniona względem Publicznej, a Borek brzmiał jakby komentował z budki telefonicznej. A to wszystko za 100 PLN...

Największym problemem, który ma - w mojej opinii - TVP to betonowy Szpaku. Pierwszeństwo powinien mieć Laskowski (moim zdaniem równie dobry jak Borek).
Laskowski to najlepszy komentator TVP, reszta jest do zaorania. Jak słyszę te Jasiny czy inne Jońce to mam ochotę się powiesić a i Szpaku najlepsze lata ma za sobą: "MARADONA, MARADONA"!
Mam nadzieję, że same studia przed meczowe będą trwały dłużej niż 30 sekund no i dobór gości będzie związany ze światem piłkarskim a nie celebryckim.
Pewnie mam za duże oczekiwania i skończy się to na dachu fabryki czekolady, gdzie Patyra będzie rozmawiał o polskiej myśli szkoleniowej z Magdą Mołek a nudny jak moje życie komentator żewłakow pójdzie w sukurs Darkowi CZI CZI CZI LE LE LE VIVA CZILE Szpakowskiemu.


Jacek Jońca jest najlepszy
red card
 
Patyra będzie rozmawiał o polskiej myśli szkoleniowej z Magdą Mołek

Nie będzie bo Madzia pracuje dla TVNu

Laskowski to najlepszy komentator TVP, reszta jest do zaorania. Jak słyszę te Jasiny czy inne Jońce to mam ochotę się powiesić a i Szpaku najlepsze lata ma za sobą: "MARADONA, MARADONA"!
Mam nadzieję, że same studia przed meczowe będą trwały dłużej niż 30 sekund no i dobór gości będzie związany ze światem piłkarskim a nie celebryckim.
Pewnie mam za duże oczekiwania i skończy się to na dachu fabryki czekolady, gdzie Patyra będzie rozmawiał o polskiej myśli szkoleniowej z Magdą Mołek a nudny jak moje życie komentator żewłakow pójdzie w sukurs Darkowi CZI CZI CZI LE LE LE VIVA CZILE Szpakowskiemu.



red card

Tylko Jacek, reszta to druga liga
 
Lewy po 10 latach studiów obronił licencjat. Napisał pracę "RL 9. Droga do sławy":frankapprove: Jego praca ma zostać udostępniona, ale niestety nie wiadomo chyba, czy tylko w bibliotece uczelni, czy także wrzucą do zbiorów internetu.

W sumie to gratulacje, że nie patrzy na to, że jest ustawiony teraz tylko myśli o kolejnych wyzwaniach i karierze po zakończeniu gry.
 
cieszę się, że mogę żyć w czasach Lewego -wg mnie najlepszego polskiego piłkarza w historii. Chłop ma wszystko, talent, mentalność, dyscypline = perfekcjonista.

szkoda w chuj, ze pilka idzie do tvp. Np. taki ekspert Tomaszewski w notach wystawił Zielińskiemu...3 :lol: a to był chyba jego najlepszy mecz w kadrze.
przynajmiej beda wszystkie mecze a nie jak euro w ppv
 
Zestaw Jasina, Jońca, Patyra potrafi obrzydzić najciekawszy mecz. Mam nadzieję, że będzie jak najwięcej Laskowskiego.
 
Nie rozumiem bulwersu związanego z MŚ w TVP. Jakby MŚ były w Polsacie to zapewne znowu w PPV. Dodatkowo w TVP będzie pewnie podobnie jak z IO i będzie można oglądac transmisje również online na sport.tvp.pl :fjedzia:
 
Nie rozumiem bulwersu związanego z MŚ w TVP. Jakby MŚ były w Polsacie to zapewne znowu w PPV. Dodatkowo w TVP będzie pewnie podobnie jak z IO i będzie można oglądac transmisje również online na sport.tvp.pl :fjedzia:
Mi tam nawet Szpakowski nie przeszkadza i bardziej podchodzi mi niż niektóre fachury z konkurencji . A Laskowski przerasta o lata świetlne duet Borek/Hajto jak dla mnie :). Raczej nie będzie ppv i innego dojarstwa a studia przedmeczowe zawsze były mi obojętne .
 
Lewy po 10 latach studiów obronił licencjat. Napisał pracę "RL 9. Droga do sławy":frankapprove: Jego praca ma zostać udostępniona, ale niestety nie wiadomo chyba, czy tylko w bibliotece uczelni, czy także wrzucą do zbiorów internetu.

W sumie to gratulacje, że nie patrzy na to, że jest ustawiony teraz tylko myśli o kolejnych wyzwaniach i karierze po zakończeniu gry.
Studia kończone przez znane osoby to pic na wodę. Pudzian też ma jakieś studia pokończone, a podobno egzaminy sobie w domu rozwiązywał :)
 
Studia kończone przez znane osoby to pic na wodę. Pudzian też ma jakieś studia pokończone, a podobno egzaminy sobie w domu rozwiązywał :)
No coś w tym stylu. Błaszczu był zapisany na studia, przydzielili go do grupy tam gdzie znajoma była, a na liście go przez pierwszy tydzień tylko czytali bo i tak go nie było:lol:

To się nazywa chyba tryb eksternistyczny. Ale mimo wszystko jak dla mnie bardzo spoko, że się kształcą. Pudzian to chyba filozofię studiował:lol:
 
Back
Top