Piłka nożna

No coś w tym stylu. Błaszczu był zapisany na studia, przydzielili go do grupy tam gdzie znajoma była, a na liście go przez pierwszy tydzień tylko czytali bo i tak go nie było:lol:

To się nazywa chyba tryb eksternistyczny. Ale mimo wszystko jak dla mnie bardzo spoko, że się kształcą. Pudzian to chyba filozofię studiował:lol:

Pudzian ukończył Zarządzanie na SWSPIZ(obecnie SAN - Społeczna Akademia Nauk). Nie jest tajemnicą, że za bardzo to on tam na zajęcia nie uczęszczał. Pewnie to był barter na zasadzie: ja mam ryj i nazwisko, którym możecie reklamować swoją uczelnię, a wy papier, który chciałbym dostać.
 
Ja tam nie żałowałem kasy wydanej na Euro 2016 w Polsacie. Niektórzy komentujący ssali, ale za to przed każdym meczem studio. Jeśli nie obejrzałem jakiegoś meczu na żywo to było tyle powtórek, że nic nie umknęło. Żadnych reklam w przerwie. Materiały i aktualności z turnieju. Wywiady z kadry. Szkoda trochę. Po TVP dużo się nie spodziewam.
 
Pudzian ukończył Zarządzanie na SWSPIZ(obecnie SAN - Społeczna Akademia Nauk). Nie jest tajemnicą, że za bardzo to on tam na zajęcia nie uczęszczał. Pewnie to był barter na zasadzie: ja mam ryj i nazwisko, którym możecie reklamować swoją uczelnię, a wy papier, który chciałbym dostać.
Pudziana filozfoem to bardziej żartem nazwałem, bo on jak się rozgada na zadane pytanie to nie wiadomo w połowie, czy właśnie stworzył jakieś motto życiowe, czy po prostu pogmatwał odpowiedź:crazy:
 
Pudziana filozfoem to bardziej żartem nazwałem, bo on jak się rozgada na zadane pytanie to nie wiadomo w połowie, czy właśnie stworzył jakieś motto życiowe, czy po prostu pogmatwał odpowiedź:crazy:

To skumałem. Podałem tę informację jako ciekawostkę :)
 
Świetny obrazek ostatnio znalazłem. Jest to schemat wyboru drużyny narodowej w Islandii
comment_3gQ2tSWQZ9eIVAsTn331uTNHzPHdBnHm,w400.jpg
 
Jankesom udała się rzecz niebywała, nie awansowali na mundial...z concacafu...:crazy:Panama w turnieju, a Honduras z Kangurami w barażu.
No i Chile też out :/
 
Jankesom udała się rzecz niebywała, nie awansowali na mundial...z concacafu...:crazy:Panama w turnieju, a Honduras z Kangurami w barażu.
No i Chile też out :/
osobiście sądziłem że Brazylia odpuści trochę ostatni mecz, a tu taka sytuacja wyszła.
Jankesi przegrali z ostatnim Trynidadem, a na południu Paragwaj przegrał z ostatnią Wenezuelą i też się pozbawił wydawało by się pewnego awansu.

drużyny które wystąpią w europejskich barażach:
Szwajcaria, Włochy, Dania, Chorwacja, Szwecja, Irlandia Północna, Grecja, Irlandia. losowanie par 17 października.

baraże interkontynentalne :
Honduras - Australia
Nowa Zelandia - Peru
 
Szczerze mówiąc, to pomimo, że niezbyt lubię Messiego i reprezentację Argentyny, to jednak się cieszę, że zagrają na mundialu, bo bez nich sporo by ta impreza straciła. Zależy mi na tym, aby grali tam sami najlepsi, a Argentyna do takich drużyn należy. Szkoda, że Peru awansowało kosztem Chile...
 
Robben kończy reprezentacyjną karierę. rozegrał 96 meczy i strzelił 37 goli. wicemistrz świata z 2010, i brązowy medalista z 2014.
 
Back
Top