Piłka nożna

Krul kurwy
Screenshot_20170930-194523.png
 
Zagłębie w pałe, Wisła z Jagą i Śląsk remisy. Jeszcze tylko jutro wielki klasyk Lecha i Legii na 0:0, Górnik oskubie kurczaki i odjeżdżamy w tabeli! :baldwinwhiskey:
 
Zaraz z Zagłębiem na wyjeździe gracie...:deniro:
Wiem, jadę. Po 3 punkty.

Piłkarze legii pobici na parkingu na lazienkowskiej wwa po powrocie. Ktoś coś?

W nocy z niedzieli na poniedziałek piłkarze Legii zostali pobici przez kibiców. Informację, którą podał Krzysztof Stanowski na Twitterze, potwierdziliśmy w klubie.

Gdy drużyna zajechała w nocy na klubowy parking, czekało tam na nią ponad 50 pseudokibiców. Do autokaru wszedł przywódca fanów Legii, „zaprosił” ich na zewnątrz. Piłkarze sądzili, że czeka ich nieprzyjemna rozmowa, ale od razu zostali zaatakowani. Pseudokibice rzucili się na nich, uderzając głównie w tył głowy, z „liścia” w twarz. Tak, by czuli się upokorzeni, ale nie odnieśli większych obrażeń. Oberwał nawet asystent trenera Aleksandar Vuković. Bez szwanku wyszedł za to nowy szkoleniowiec Legii Romeo Jozak, który stał z boku. Akcja trwała około 10 minut. Po niej zawodnicy rozjechali się do domów myśląc nie tylko o porażce i wydarzeniach z parkingu. W ich głowach zostały też słowa wypowiedziane przez atakującą ich grupę. "Jeśli w kolejnym meczu zagracie tak samo, to znów przyjdziemy" – mieli usłyszeć zawodnicy Legii.


images


:DC::DC::DC::DC::DC:
 
Z drużyn w obecnej tabeli nie byłem jeszcze na stadionach Lecha, Zagłebią Wisły Płock, Wisły Kraków, Korony i Arki. Wszystkich raczej nie uda sie zaliczyć w tym sezonie, ale spróbować można.
 
Wiem, jadę. Po 3 punkty.
W ich głowach zostały też słowa wypowiedziane przez atakującą ich grupę. "Jeśli w kolejnym meczu zagracie tak samo, to znów przyjdziemy" – mieli usłyszeć zawodnicy Legii.

Z tym wyjazdem to poczekamy do komisji ligi. Niby tylko nic nie znaczące flagi się spaliły, ale kto wie co leśne dziadki odwalą.

Z drużyn w obecnej tabeli nie byłem jeszcze na stadionach Lecha, Zagłebią Wisły Płock, Wisły Kraków, Korony i Arki. Wszystkich raczej nie uda sie zaliczyć w tym sezonie, ale spróbować można.
Mi tylko Płock i Arka - a dokładniej nowy stadion Arki. To moje priorytety na ten sezon. Do Gdyni będzie klimatyczny wyjazd bo w grudniu tuż przed świętami i do tego kolejka wypada w środę. Pewnie niewiele osób i podróż rejsówką :)
 
Ale u siebie ,,rozrabialiście" to raczej wam coś na domowe powinni przypieprzyć niż na wyjazd.
 
Ale u siebie ,,rozrabialiście" to raczej wam coś na domowe powinni przypieprzyć niż na wyjazd.
Teraz jest tendencja właśnie do przerzucania wszystkiego na jakiś jeden mecz zakazu na wyjeździe czy coś w tym stylu. Raczej nie zamykają trybun gospodarzom - ostatnio tylko Wisła za oprawę takie coś dostała. Generalnie pewnie skończy się na jakieś karze finansowej.
 
Z tym wyjazdem to poczekamy do komisji ligi. Niby tylko nic nie znaczące flagi się spaliły, ale kto wie co leśne dziadki odwalą.
Niech sobie ustalają co tam chca. Zagłębie dawno dogadane. Jedynie potem na Legię i Wiśle może być problem bo jakoś nie widzę tego żebyśmy na zakazie do nich pojechali.
 
Czy ktoś z Was zna jakiś sposób na ręczny backup ustawień FlashScore'a ? Pytam, bo co trochę resetują mi ulubione rozgrywki i muszę je na powrót dodawać, a jest tego całkiem sporo.
Jak napisałem o tym problemie do FS, to mi odpisali, żebym wyłączył adblockera. :no no:

Apropo tego "referendum" w Katalonii



:crazy:

Puta catalunya.
 
Back
Top