Piłka nożna

Spurs 6 wygrana z rzędu - kurde, sam nie wiem czy bardziej chciałbym na mistrza w Anglii Tottenham czy Leicester. Z obu będę happy.

Czo ten LVG ?



CcUAqQqW0AAmJ-F.jpg
 
Za tydzień definitywnie trzeba wybić z głowy tytuł Arsenalowi i będzie naprawdę świetnie.

@Arlovski
Kiedy zaczniecie rozdawać klapsy na mieście i treningach tym pizdom? Lać ich, kurwy po głowie, skoro nie potrafią prosto kopnąć piłki.
 
Za tydzień definitywnie trzeba wybić z głowy tytuł Arsenalowi i będzie naprawdę świetnie.

@Arlovski
Kiedy zaczniecie rozdawać klapsy na mieście i treningach tym pizdom? Lać ich, kurwy po głowie, skoro nie potrafią prosto kopnąć piłki.
Akurat arsenal ma swoje miejsce w PL 4ever :D
 
Za tydzień definitywnie trzeba wybić z głowy tytuł Arsenalowi i będzie naprawdę świetnie.

@Arlovski
Kiedy zaczniecie rozdawać klapsy na mieście i treningach tym pizdom? Lać ich, kurwy po głowie, skoro nie potrafią prosto kopnąć piłki.
ja musze podziekowac lechowi, bo zawsze na nich zarabiam, a kursy na takich przeciwnikow jak jaga oscyluja okolo 5 :D
 
Milik strzelił 2 gole dziś, jest najlepszym strzelcem Ajaxu w lidze (13 goli)
Grosik wczoraj wszedł z ławki i bramkę na wagę zwycięstwa zdobył :applause:
a w ekstraklasie lider nareszcie na swoim miejscu :wink: :bayan:
 
Milik strzelił 2 gole dziś, jest najlepszym strzelcem Ajaxu w lidze (13 goli)
Grosik wczoraj wszedł z ławki i bramkę na wagę zwycięstwa zdobył :applause:
a w ekstraklasie lider nareszcie na swoim miejscu :wink: :bayan:
Dobrze dobrze Arek nie powinien wgl lawy grzać przy tym ogórku, a co do grosika to koleś jest szczesliwym pechowcem niby nie gra ale w formie, mam wrażenie że jakby grał pełne mecze to nie był by tak produktywny
 
Kiedy zaczniecie rozdawać klapsy na mieście i treningach tym pizdom? Lać ich, kurwy po głowie, skoro nie potrafią prosto kopnąć piłki.
ich postawa wpędzi mnie w alkoholizm. Sędzia Złotek cz jak ta pała się nazwa dziś też nie bez winy,karny z pizdy. To nie znaczy, że usprawiedliwiam tę dramatyczną postawę bo to co zagrali z PBB i Jagą to jebany kryminał.
Nie wiem, może znowu trener im nie pasuje i właśnie są trakcie zwalniania? Zresztą kto ma w tej drużynie walczyć? Kurwa gracze pokroju Kamińskiego? zart.
Jedyny pozytywny akcent to wejście młodego Jóźwiaka.
Kurwa.
 
Idealny mecz dla Górnika na przełamanie.

Młody Rutek wybiera się baną z kibolami na mecz. Chyba, że po dzisiejszym widowisku mu się odechciało :D

Hahah, po złości bym go wysadził na dworcu we Wrocławiu albo na jakimś wypizdowie w połowie trasy za to jak ten chuj niszczy klub na spółkę z Karolem "kurwa" Klimczakiem.
 
Ta murawa to jakaś porażka i ciezko to nazwać murawa ale to nie jedyny klub który ma z tym problem, Lechia też ma klopot a Cracovia ma się sądować z firmą od której kupowali murawe :)
 
w Poznaniu chyba też są często (albo były) problemy z murawą.
Mecz Korona - Wisła przełożony na 8 marca.


edit- Piast - Śląsk też przełożony.
 
@Gienek

Obstawiasz, że Piast wróci na lidera po najbliższym meczu, czy w ciągu dwóch kolejek? Bo, że wróci to każdy wie iż to fakt naukowy.
 
Patrząc na to jak Legia dzisiaj zagrała to może wrócić

No to miałem na myśli. Ale wiesz...takie mecze się sprzedaje, na takich meczach się zarabia. Poczekam jeszcze na dwa spotkania by zweryfikować czy to wypadek przy pracy(transakcja jednorazowa) czy coś serio jest nie tak.
W Piasta wierze, ale powoli jest rozpracowywany. Jak trener nic nie zmieni to do końca będą jechać remist-porażka-remis-remis-porażka. A tu nadal potrzeba zwycięstw.
 
Back
Top