Piłka nożna

Ok, czyli bez zmian. Wprawdzie wątpię, że przebiją się do finału (Valencia, Sevilla, Borussia choćby wydają się mocniejszymi zespołami), to życzę im tego. Niech van Gaal na odchodne coś sobie wygra :)
 
wczorajsze wyniki LE :
Screen-Shot-02-25-16-at-11.39-PM.png


dziś o 13:00 losowanie kolejnej rundy
 
Pary 1/8 finału:

Szachtar Donieck - Anderlecht Bruksela
FC Basel - Sevilla FC
Villarreal CF - Bayer Leverkusen
Athletic Bilbao - Valencia CF
Liverpool FC - Manchester United
Sparta Praga - Lazio Rzym
Borussia Dortmund - Tottenham Hotspur
Fenerbahce Stambuł - Sporting Braga

pierwsze mecze 10 marca, rewanże 17
 
Szachtar Donieck - Anderlecht Bruksela
FC Basel - Sevilla FC
Villarreal CF - Bayer Leverkusen
Athletic Bilbao - Valencia CF
Liverpool FC - Manchester United
Sparta Praga - Lazio Rzym
Borussia Dortmund - Tottenham Hotspur
Fenerbahce Stambuł - Sporting Braga
Pierwsza i ostatnia para to raczej #nikogo :D
Pozostałe zestawienia zacne, pieniądze w zasadzie powstawiłbym tylko na Krychę i kolegów, w innych meczach ciekawie do ostatniego gwizdka może być.
 
Osobiście wolę Łysego z UEFA, aniżeli tych szejków, którzy nie wiadomo co mają wspólnego z futbolem :)
 
rozwiniesz?
"If everyone was at my level, maybe we would be first"
"I like to play with Karim, with Bale, with Marcelo. But I'm not saying the others are not good players."
"I don’t want to say that Jese, Lucas [Vazquez] or [Mateo] Kovacic are not good players, they are very good, but…”
"For all you guys [reporters] it seems I am shit, if I listen to what the press say. The statistics are there."

http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=64918
 
Się nie pierdolił w tańcu.. Niestety ma rację, ale też nie ma prawa tak mówić.

http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=64923&akcja=new&kom=ok

Niby w czym ma rację? Jest mentanym zerem i tyle. Teraz pierdoli, że chodziło mu aspekty fizyczne, ale każdy wie, że leci w ch*ja. To już nie jest poziom machania łapkami, to już jakieś hard frustration kolesia z przerośniętym ego, który ostatnio grał dobrze chyba w 2014 roku. Nigdy za nim jakoś nie przepadałem, ale szacunek miałem, teraz to jest poziom ZERA. Ciekaw jestem jak to teraz "rozegrają" w Realu, zamiotą sprawę pod dywan czy ława. Tylko wyobrażam sobie jaki w tej szatni musi być kwas, skoro wszyscy piłkarze muszą w każdej wypowiedzi wielbić Ronaldo i traktować go jak świtą krowę.
 
Niestety ma rację

Mowa o tym poziomie który pozwolił mu zjebać w derbach 2 setki ? :smile: Z całym szacunkiem dla Crisa i jego osiągnięć ale w tym sezonie gra przeciętnie w porównaniu do tego co było wcześniej, na dodatek pozamieniał się z chujem na łby bo chyba nie jest świadomy tego że nie ma zespołu na świecie który posiada 11 cracków a to właśnie sugeruje mówiąc "na moim poziomie".
 
Niby w czym ma rację? Jest mentanym zerem i tyle. Teraz pierdoli, że chodziło mu aspekty fizyczne, ale każdy wie, że leci w ch*ja. To już nie jest poziom machania łapkami, to już jakieś hard frustration kolesia z przerośniętym ego, który ostatnio grał dobrze chyba w 2014 roku. Nigdy za nim jakoś nie przepadałem, ale szacunek miałem, teraz to jest poziom ZERA. Ciekaw jestem jak to teraz "rozegrają" w Realu, zamiotą sprawę pod dywan czy ława. Tylko wyobrażam sobie jaki w tej szatni musi być kwas, skoro wszyscy piłkarze muszą w każdej wypowiedzi wielbić Ronaldo i traktować go jak świtą krowę.

W tym, że cały Real gra gówno, ale winny jest zawsze tylko Cristiano. Od niego zawsze zaczyna sie przypierdalanie, niezależnie jak zagrał.
 
Man Utd po ladnej akcji prowadzi z Kanonierami chociaz to ci drudzy czesciej sa przy pilce.

Tottenham tez gra dla Leicester

Juz 2-0 :bayan:
Kto ten Rashford ?

Arsenal wraca do gry...
 
Last edited:
Back
Top