Piłka nożna

Bo jest za duży tak samo jak w Poznaniu. Pobudowali te kolosy na euro które zapełniają się maksymalnie 2 razy na sezon i tak to wygląda. Śląsk swego czasu przecież miał w planach by wrócić na Oporowską.
no jak za duzy, we wroclawiu mieszka tyle ludzi i plka jest tak lubiana, ze stadiony powinien byc na kazdym meczu wypelniony. po prostu ekstraklapa jest tak chujowa, ze nikt nie chodzi..
 
Raz chciałem pójśc na mecz Sląska (akurat z Termaliką grali :D) już kupowałem bilet, gdy zorientowałem się, że nie mam dowodu w portfelu :boystop:
 
no jak za duzy, we wroclawiu mieszka tyle ludzi i plka jest tak lubiana, ze stadiony powinien byc na kazdym meczu wypelniony. po prostu ekstraklapa jest tak chujowa, ze nikt nie chodzi..
Ceny za wysokie, piłkarze kopią się po czołach to tak to wygląda. W WLKP też cały region żyje piłką i Lechem a stadion i tak się nie wypełnia. Nie dziwne skoro na mecz Lecha z Jagą (najbliższy) na trybunę prostą trzeba dać za normalny bilet 45,-, miejsca na trybunach za bramkami kosztują 30. Aż poszukałem z ciekawości swoich starych biletów i na mecz finałowy Pucharu Polski(edit: bo nie sprecyzowałem :)) z Legią z sezonu 03/04 za bilet płaciłem 20 pln...

Raz chciałem pójśc na mecz Sląska (akurat z Termaliką grali :D) już kupowałem bilet, gdy zorientowałem się, że nie mam dowodu w portfelu :boystop:

O właśnie. Plus te karty kibica, podawanie swoich danych, kamer na stadionie więcej niż w domu Wielkiego Brata. Nie każdemu to pasuje. Był nawet okres, że stewardzi o palenie ćmików się sadzili do ludzi. Na szczęście szybko im to przeszło.
 
Ceny za wysokie, piłkarze kopią się po czołach to tak to wygląda. W WLKP też cały region żyje piłką i Lechem a stadion i tak się nie wypełnia. Nie dziwne skoro na mecz Lecha z Jagą (najbliższy) na trybunę prostą trzeba dać za normalny bilet 45,-, miejsca na trybunach za bramkami kosztują 30. Aż poszukałem z ciekawości swoich starych biletów i na mecz finałowy z Legią z sezonu 03/04 za bilet płaciłem 20 pln...
ja na druga lige placilem 5-10zl.. zamiast zrobic tanie bilety, zeby stadion byl wypelniony to daja takie drogie, a na to samo by wyszli w sumie
 
Panowie o czym mowa. My jak kurwa jeździliśmy na Skałę Tumlin czy Zenit Chmielnik, to kazali nam płacić po 8-10 pln, w okręgówce...
 
12728830_10153283344816671_8913792397386719909_n.jpg
 
Kurwa, jak wszystkie starcia 1/8 LM prawie wcale mnie nie grzeją (oprócz Realu ofc) i nie oglądałem pozostałych starć, tak dwa świetne starcia są rozgrywane tego samego dnia. Nie wiem co wybrać, Arsenal-Barca czy Juve-Bayern. Chyba wybiorę te pierwsze starcie, bo w drugim meczu myślę, że będzie wyrównane starcie i rewanż będzie bardzo ciekawy, tak w meczu Arsenalu, jeżeli nie ugrają czegoś na Emirates dzisiaj, to rewanż będzie jeszcze bardziej jednostronny. Dlatego za 3 tygodnie wybiorę chyba starcie Włochów z Niemcami, a dzisiaj zostanę przy Arsenalu.
 
2.25 na Bayern jest według Ciebie kuszące? Jeżeli Juve nie przeżyło załamania formy po meczu z Bologną, to Bawarczycy będą zadowoleni z remisu.
 
W ten sposób Chelsea wyeliminowała Valencię w młodzieżowej lidze mistrzów. Jak ktoś zainteresowany to teraz Real-City na Nsport.

 
W pierwszych dwudziestu minutach nie ma Juve na boisku. Lewy co zrobił w tej akcji co wyłożył piłkę Mullerowi... Tak z piłką zabierają się tylko najlepsi. Teraz na szczęście się chyba Juve budzi.
 
Arsenal trochę pecha miał. W pierwszej połowie przeważali i spokojnie powinni zdobyć przynajmniej jedną bramkę. A tak to już mogą się pożegnać z LM :)
 
górnik, gieksa dwa pedały .... dalej działa? Bo ostatni raz w 2005 dostałem wpierdol od swoich, że nie chciołech się drzeć ;)
 
Tak teraz przejrzałem kadrę Milanu.... Czy oni kurwa mają chociaż trochę mózgu? Jak się dziwić, że są w czarnej dupie, jak mają 5(!) środkowych napastników, 6 środkowych pomocników, a po jednym skrzydłowym na stronę. Od biedy Niang może grać na skrzydle. Coś się stanie Bonaventurze to nie będą wiedzieli co mają z sobą zrobić.
 
Depay chyba dzisiaj wrócił do formy, czyli może całe Utd się obudzi chociaż trochę?
Oby... przykro patrzeć jak jeden z moich ulubionych klubów męczy się tak, jak w ostatnich sezonach.
Ciekaw jestem, co mówią teraz przepisy UEFA, jeśli np. MU wygrałby LE, a zajął 5. lub gorsze miejsce w lidze? Bo coś mi się kojarzy, że jak po ostatnim sezonie Hiszpania zdobyła 4+1 (Sevilla), to jakiś dym był i mieli to zmieniać? Albo coś mi się powaliło.
 
Oby... przykro patrzeć jak jeden z moich ulubionych klubów męczy się tak, jak w ostatnich sezonach.
Ciekaw jestem, co mówią teraz przepisy UEFA, jeśli np. MU wygrałby LE, a zajął 5. lub gorsze miejsce w lidze? Bo coś mi się kojarzy, że jak po ostatnim sezonie Hiszpania zdobyła 4+1 (Sevilla), to jakiś dym był i mieli to zmieniać? Albo coś mi się powaliło.
wygrany le awansuje do lm w przyszlym sezonie
 
Back
Top