Piłka nożna

Ja bym chciał żeby Legia była mistrzem Polski z wiadomych względów ale zobaczymy czy im się uda
 
kurwa Staszek mim da 3:0, za pewnie się poczuli chyba po tych 3 kolejkach gdzie Piasta dogonili i wyprzedzili.
 
990_przyjazn.jpg
 
"czekaliśmy na to aż Górnik uderzy, baliśmy się kontrataku..." Kazek już nawet się nie kryje z sympatiami. Pała to pała.
 
"czekaliśmy na to aż Górnik uderzy, baliśmy się kontrataku..." Kazek już nawet się nie kryje z sympatiami. Pała to pała.
pala to pala, na balasow nie trac czasu

Ja Kazka nie znosze. On ma taki glos, ze nawet jak mowi to krzyczy.
 
prawie 12500 tysiąca kibiców w Zabrzu, jak na środe chyba nie jest źle. Szczególnie patrząc na ich gre...
 
Co prawda sympatią we Włoszech darzę tylko AC Milan, ale co dzisiaj sobie zlekceważył Juventus mecz 1/2 CI z Interem to jest nieprawdopodobne. Mieli 3:0 u siebie, a Inter odrobił 3 bramki i walczą teraz w dogrywce.

Jestem za derbami Mediolanu w finale!
 
Co prawda sympatią we Włoszech darzę tylko AC Milan, ale co dzisiaj sobie zlekceważył Juventus mecz 1/2 CI z Interem to jest nieprawdopodobne. Mieli 3:0 u siebie, a Inter odrobił 3 bramki i walczą teraz w dogrywce.

Jestem za derbami Mediolanu w finale!
takiego chuja :D
 
Nie beczcie panowie, przynajmniej mamy karne :D

Zwycięzca Pucharu Włoch ma awans do LM czy coś w ten deseń, tak jak to kiedyś było z LE w Polsce :D?
 
Nie beczcie panowie, przynajmniej mamy karne :D

Zwycięzca Pucharu Włoch ma awans do LM czy coś w ten deseń, tak jak to kiedyś było z LE w Polsce :D?
zwyciezca kazdego pucharu krajowego ma awans na jakis etap le, nie lm
cos czuje, ze przez morate moga i karne pojsc nie tak
 
Back
Top