Piłka nożna

ten tottenham jakis niedojebany..

No chujowo, mam nadzieję, że się ogarną.

FIFA oficjalnie zezwoliła na wykorzystanie technologii wideo do pomocy sędziom - karne, spalone, czerwone kartki. Pierwsze testy w sezonie 2017/18 w wybranych ligach. Brawo Łysy !!!

CcydrQzWwAARKQE.jpg
 
No chujowo, mam nadzieję, że się ogarną.

FIFA oficjalnie zezwoliła na wykorzystanie technologii wideo do pomocy sędziom - karne, spalone, czerwone kartki. Pierwsze testy w sezonie 2017/18 w wybranych ligach.
arsenal czerwo, jest szansa

kurwa w koncu, jeszcze jeden
 
Kurwaaaaaaaaa. Dlaczego to jest typowe dla Tottenhamu przepierdalać wygrane mecze, bo za taki wynik uważam remis z Arsenalem, który gra w 10.
 
bramka Kane'a nie powinna zostać uznana, a Dier powinien wylecieć z boiska, także nie wiem czy ten remis jest taki zły dla Spurs.
 
tam nie bylo zadnego spalonego, bylo widac na powtorkach. zreszta tott oddal chyba ze 3-4 razy wiecej strzalow na bramke..
 
Serio w BPL nikt chyba nie chce wygrać tego mistrzostwa. Tottenham miał to dzisiaj na wyciągnięcie ręki i tak spierdolili sytuację...
 
Dobro wraca. 7-1 z Celtą i 4 gole Crisa, a także brameczka na powrót Bale. Ale ładniutkie te bramki.
 
zastanawiam się ilu kibiców evertonu odeszło w tym sezonie na zawał serca.
myślałem, że młoty już się nie podniosą, a tutaj taki piękny zwrot akcji.
brawo!
 
Co ten Everton zrobił xDD

Cristiano dzisiaj zapierdolił brameczki jak w 2012... Jak zobaczy powtórki z meczu, to Junior dostanie szlaban na telefon :crazy:


EDIT: No właśnie o to mi chodziło w moim poście, napisaliśmy prawie jednocześnie :D
 
wczoraj pościg West Hamu, dziś Liverpoolu przegrywali 1:0 grali w dziesiątkę a udało im się wygrać 2:1.
Milik kolejną bramkę strzelił w holandii.
 
Borussia Dortmund – Tottenham Hotspur i Liverpool – Manchester United = to jest prezent na Dzień Mężczyzn xD
 
Back
Top