Piłka nożna

serio taki bol dupy o neymara? :O ja tam mam wyjebke, nawet sie ciesze, ze odszedl za tyle hajsu
Za Mbappe za niedługo zawołają tyle samo. Nie wiem czy w tych czasach to jest taka duża kwota :) Inna sprawa, że sam Neymar i jego ojciec brali od Barcy ogromne premie co roku.
 
Za Mpappe za niedługo zawołają tyle samo. Nie wiem czy w tych czasach to jest taka duża kwota :) Inna sprawa, że sam Neymar i jego ojciec brali od Barcy ogromne premie co roku.
Jest duża skoro przebila ostatni największy transfer dwukrotnie. A mbapppe to jakaś ściema, nikt za niego tyle nie wylozy, a jak Monako go nie sprzeda to nie6wiadomo czy za rok czy dwa nadal będzie w takiej formie i wtedy będzie płacz
 
wiesz co oni go mogą sobie rozważać, ale nie wiem czy sam zlatan jest zainteresowany powrotem do tych średniaków.

Ich może nie rozważać. Ale chińskie pieniądze chętnie rozważy. Poza tym Zlatan zawsze podkreśla że w Mediolanie czuł się najlepiej w swojej karierze.
 
Ich może nie rozważać. Ale chińskie pieniądze chętnie rozważy. Poza tym Zlatan zawsze podkreśla że w Mediolanie czuł się najlepiej w swojej karierze.
w mu też nie zarabiał groszy (z tego co pamietam to ponad 200 000£ tygodniowo), dodatkowo united grają w lidze mistrzów no i jest tam mourinho, ulubiony trener ibrahimovica. myślę, że zlatan będzie chciał udowodnić, że jest jeszcze w stanie grać na najwyższym poziomie i wybierze manchester.
 
w mu też nie zarabiał groszy (z tego co pamietam to ponad 200 000£ tygodniowo), dodatkowo united grają w lidze mistrzów no i jest tam mourinho, ulubiony trener ibrahimovica. myślę, że zlatan będzie chciał udowodnić, że jest jeszcze w stanie grać na najwyższym poziomie i wybierze manchester.

Moim zdaniem to Zlatan nic nikomu nie musi udowadniać. Nie twierdzę że nie podpisze z ManU ale wydaje mi się że raczej wybierze inny zespół.
 
A na co on do tego Milanu? Mają dwóch napastników, kupili by w końcu kogoś na skrzydła, bo te wyglądają biednie. Każda inna formacja już jest wzmocniona, a Bonaventura (nominalnie ŚP do tego, od biedy zagra na skrzydle) i Suso nie wystarczą. A Calhanoglu to bardziej ŚPO grający za plecami napastnika, taka pozycja podobna do "mediapunty" niż skrzydłowy.
 
Last edited:
Jest duża skoro przebila ostatni największy transfer dwukrotnie. A mbapppe to jakaś ściema, nikt za niego tyle nie wylozy, a jak Monako go nie sprzeda to nie6wiadomo czy za rok czy dwa nadal będzie w takiej formie i wtedy będzie płacz
Neymar jest 3, 4 x bardziej popularny od Pogby i dużo lepszy piłkarsko. Jest wart więcej niż dwa razy tyle.
 
Legia Warszawa - Sheriff Tiraspol (mołdawia) w 4 rundzie eliminacji ligi europy. mecze 17 i 24 sierpnia.
 
:benny:



Za to, że pokazali prawdę :facepalm:

DGZbPEmU0AA7p5D.jpg
 
Ciekawe czy z lepszym skutkiem niż miało to miejsce z POTĘŻNYM rywalem z Kazachstanu.

mam nadzieję, że tak. Nie będę ich bronił, bo grają straszną chujnie, ale nie zapominaj że wygraliśmy 3 z 4 meczów w el LM, wy wygraliście 1 z jeszcze większymi ogórkami w LE, więc trochę słaba jest taka ironia ze strony kibica Lecha :)

co do oprawy - czytam sobie komentarze z drugiej strony barykady i jestem w ciężkim szoku. Nie wpierdalam się w czyjeś poglądy, ale jak do kurwy nędzy można krytykować taką oprawę. Serio nie pojmuje skąd w tych ludziach bierze się taki antypolski jad.
 
co do oprawy - czytam sobie komentarze z drugiej strony barykady i jestem w ciężkim szoku. Nie wpierdalam się w czyjeś poglądy, ale jak do kurwy nędzy można krytykować taką oprawę. Serio nie pojmuje skąd w tych ludziach bierze się taki antypolski jad.
Można w prosty sposób wytłumaczyć, liczą na dobry kąsek z pańskiego stołu. Sami niemcy sprawnie wymyślili odgrodzenie od nazistów, jakby to był inny naród z plugawą historią i można teraz obserwować kwieciste wypowiedzi Lisa, i jemu podobnych.
 


Ale wiesz, że Kręcidło wrzuca wszystko i łyka bez popity jak pelikan? Wczoraj podał twita, że Mbappe na dniach w Barcy, jako źródło podał Marce, ale go naprostowali (fejkowe konto) i zaraz skasował :lol: Do tego czytam , że Lallana kontuzja 4 miechy, będzie ciężko go wyciągnąć.
 
Ale wiesz, że Kręcidło wrzuca wszystko i łyka bez popity jak pelikan? Wczoraj podał twita, że Mbappe na dniach w Barcy, jako źródło podał Marce, ale go naprostowali (fejkowe konto) i zaraz skasował :lol:
Psychofan Barcelony. Kolejny co to tryskał ze szczęścia po PSG-Barcelona, a robił spiny o VAR jak Real grał z Bayernem. Dziennikarz od siedmiu boleści tylko z prywatnymi opiniami.
 
Pozwolę sobie się nie zgodzić. Bonaventura to nominalny lewy skrzydłowy i na tej pozycji prezentował się zawsze duuużo lepiej niż na ŚP.

Wiem, ale ostatnio głównie grał w środku z tego co obserwowałem, więc uznaje go za ŚP. Ciekawi mnie czy postawią na 4-4-2 z Hakanem na skrzydle i duetem Silva-Bacca w ataku, czy 4-2-3-1 z Hakanem na ŚPO i jednym napastnikiem.
 
Wiem, ale ostatnio głównie grał w środku z tego co obserwowałem, więc uznaje go za ŚP. Ciekawi mnie czy postawią na 4-4-2 z Hakanem na skrzydle i duetem Silva-Bacca w ataku, czy 4-2-3-1 z Hakanem na ŚPO i jednym napastnikiem.
Na ŚP grał głównie z powodu kontuzji pomocników i braku godnych zastępców. Z obecną pomocą jaka jest w Milanie mam nadzieję, że powróci na skrzydło.
Bacca jak dla mnie jest skreślony w Milanie i nie zostanie na następny sezon. Kadra aktualnie jest skrojona pod 4-2-3-1, Kessie i Biglia jako pomocnicy, Hakan na ŚPO, Bona i Suso na skrzydłach i Silva na ataku. Chyba, że jednak sprowadzą kolejnego napastnika, to się może zdecydują na grę 2 z przodu.
 
Wiadomo coś odnośnie Mbappe? Wczoraj oglądałem mecz Monaco, wypierdolił się i zarył dosyć mocno kolanem w murawe, chwile późnien zszedł z boiska. Jakieś wieści odnośnie kontuzji?
 
Ciekawe rzeczy się dzieją Coutinho nie poleciał z The Reds do Dublina na mecz podobnie jak Inigo Martinez z Realem Sociedad obaj ponoć narzekają na jakieś dolegliwości , ciekawe co z tego wszystkiego wyniknie i czy zarząd spie..... to okienko tylko trochę czy polecą po całości ??? a może będzie jakieś pozytywne zaskoczenie ???
Ciekawi mnie też jak zaprezentuje się dziś przeciwko Bayernowi Dembele.
Na ten moment jedyne co można to czytać te wszystkie newsy i zastanawiać się które mają choć trochę wspólnego z prawdą :baldwinwhiskey: :corn:
 
Back
Top