Piłka nożna

Ciekawe rzeczy się dzieją Coutinho nie poleciał z The Reds do Dublina na mecz podobnie jak Inigo Martinez z Realem Sociedad obaj ponoć narzekają na jakieś dolegliwości , ciekawe co z tego wszystkiego wyniknie i czy zarząd spie..... to okienko tylko trochę czy polecą po całości ??? a może będzie jakieś pozytywne zaskoczenie ???
Ciekawi mnie też jak zaprezentuje się dziś przeciwko Bayernowi Dembele.
Na ten moment jedyne co można to czytać te wszystkie newsy i zastanawiać się które mają choć trochę wspólnego z prawdą :baldwinwhiskey: :corn:
Można śmiało przypuścić, że ta trójka jest blisko Barcelony i za pewne tam trafi. Pytanie ile tamte kluby wynegocjują hajsu do końca okienka.
 
Można śmiało przypuścić, że ta trójka jest blisko Barcelony i za pewne tam trafi. Pytanie ile tamte kluby wynegocjują hajsu do końca okienka.
Padają kwoty rzędu : 100 Coutinho 90 Dembele 32 klauzula Inigo ale ile jest w tym prawdy to nie mam pojecia...

img_dsalvador_20170805-000556_imagenes_md_otras_fuentes_portada_5.jpg


Mundo Deportivo pisze o transferach do Barçy, które wkrótce mają zostać zrealizowane. Do zespołu mają trafić Coutinho, Dembele oraz Inigo Martínez. Brazylijczyk nie wziął udziału w meczu towarzyskim Liverpoolu. Angielski klub może zgodzić się na jego transfer za 100 milionów. Borussia ma być gotowa sprzedać Dembele za ok. 90 mln, z kolei w przypadku Inigo Martíneza Barça chce zapłacić wynoszącą 32 mln klauzulę odstępnego. Czytamy też wypowiedź Neymara z prezentacji w PSG: "najlepsi piłkarze są tutaj", oraz krótkie podsumowanie słabego w wykonaniu Barçy pojedynku z Nàstikiem. Najlepsze w tym spotkaniu było piękne trafienie Paco Alcácera. Na samym dole okładki Mundo Deportivo pisze jeszcze o tym, że Bale oddałby swoje miejsce Mbappe, a Bolt powalczy dziś o swoje ostatnie złoto na 100 metrów.

1501883972183.jpg


Sport pisze dokładnie to samo co Mundo Deportivo - celami transferowymi Barçy są Dembele, Inigo Martínez i Coutinho. Katalończycy mieli już uzyskać zgodę zawodników i teraz muszą dojść do porozumienia z ich klubami. Real Sociedad przyznał, że Barça kontaktowała się z nim. Baskowie odwołują się do klauzuli swojego obrońcy. W przypadku Coutinho Barcelona czeka, aż Liverpool poda ostateczną cenę za Brazylijczyka. Z kolei Borussia czeka na ofertę Katalończyków za Dembele. Czytamy też o show Neymara w Paryżu oraz debiucie Deulofeu i strachu wywołanym przez Vermaelena podczas meczu Barçy z Nàstikiem (1:1).
 
Na ŚP grał głównie z powodu kontuzji pomocników i braku godnych zastępców. Z obecną pomocą jaka jest w Milanie mam nadzieję, że powróci na skrzydło.
Bacca jak dla mnie jest skreślony w Milanie i nie zostanie na następny sezon. Kadra aktualnie jest skrojona pod 4-2-3-1, Kessie i Biglia jako pomocnicy, Hakan na ŚPO, Bona i Suso na skrzydłach i Silva na ataku. Chyba, że jednak sprowadzą kolejnego napastnika, to się może zdecydują na grę 2 z przodu.

Jak będą się dobrze dogadywać w obronie, to w tym sezonie TOP 3 powinno być dla Milanu. A w następnym sezonie może wreszcie powalczą o mistrzostwo. Suso może i dobry, ale ja bym sprowadził jeszcze jakiegoś skrzydłowego, bo nie mają zbyt wielkiego pola manewru nawet w przypadku kontuzji Bonaventury i Suso, bo póki co zostaje Borini i Niang, który zapewne odejdzie.
 
Sport i MD to są chyba najgorsze gazety pod słońcem, nawet angielskie brukowce nie dorównują im poziomem głupoty i żenady :)
 
Jak będą się dobrze dogadywać w obronie, to w tym sezonie TOP 3 powinno być dla Milanu. A w następnym sezonie może wreszcie powalczą o mistrzostwo. Suso może i dobry, ale ja bym sprowadził jeszcze jakiegoś skrzydłowego, bo nie mają zbyt wielkiego pola manewru nawet w przypadku kontuzji Bonaventury i Suso, bo póki co zostaje Borini i Niang, który zapewne odejdzie.
Co to to racja, w przypadku kontuzji jest pustka na rezerwie. Przydałby się ktoś solidny do rotacji przynajmniej.
Nie zdążyłem wcześniej się zorientować, również należysz do forumowego grona Rossoneri czy tylko mniej więcej wiesz co się dzieje? :)
 
:benny:



Za to, że pokazali prawdę :facepalm:

DGZbPEmU0AA7p5D.jpg

Przeczytalem komentarze pod artykulami o tym wydarzeniu i tylko sie wkurwilem, lewa strona udaje lub nie rozumie o co w tym wszystkim chodzi. Nie trafiaja tez do mnie opinie, ze stadion to miejsce, zeby ogladac futbol, a nie robic polityke. Po pierwsze to nie polityka, a wspomnienie tego tragicznego wydarzenia. Po drugie kibicowanie w Polsce to nie tylko dopingowanie pod wzgledem czysto sportowym ale raczej utozsamianie sie z jakas jedna spolecznoscia i idea. To jest chec czuicia tej atmosfery na stadionie i poczucia przynaleznosci do grupykibicow danego klubu. Bo pilkarsko nasze kluby nic nie znacza. To jest idea, ktorej sie nie porzuca. Podobnie jest na innych stadionach na swiecie: San Mames, Vicente Calderon, Signal Iduna, Celtic Park oraz wielu innych w europie oraz na swiecie. I w zwiazku z tym, ze jest to idea wyzsza niz sam sport to ciezko wymagac, zeby nie ludzie z nia zwiazani nie okazywali czasem tego cona ta idee sie sklada.

PS: Pozdro z woodstocku
 
Co to to racja, w przypadku kontuzji jest pustka na rezerwie. Przydałby się ktoś solidny do rotacji przynajmniej.
Nie zdążyłem wcześniej się zorientować, również należysz do forumowego grona Rossoneri czy tylko mniej więcej wiesz co się dzieje? :)

Kibicem Milanu jestem dość niedzielnym. Po prostu mam sentyment do tego klubu, bo w czasach gdy najwięcej grałem w piłkę za dzieciaka to Milan był klubem z absolutnego topu i przykro mi patrzeć co się stało z tą drużyną po 2011 roku i kibicuję im w powrocie na szczyt, bo tam ich miejsce. Z pewnością fanem się nie mogę określić, bo fanem to jestem Realu, być może Liverpoolu, a Milanowi to co najwyżej kibicuję.
 
Zagłębie L.- Pogoń 3-0 , Co te piłkarzyki-wkłady w koszulki odpierdalają to nie mam siły :no no:kurwa 0 ambicji, walki o każdy metr boiska, tak o po prostu pojechali sobie na wycieczkę do Lubina, dostali 3 w plecy i chuj wracają z uśmiechem do domu.
 
Rozumiem, ze Legia oszczedza sily na puchary :crazy:
Mozna gdzies sprawdzic historie meczy Legia vs Termalica, bo cos mi sie wydaje, ze Legia wygrala w ostatnich pieciu latach z nimi moze z raz :lol:
 
Znacie jakies stronki ktore maja info na temat czasow pilkarzy na 20,40,60 m? I jakies inne ciekawostki biegowe typu ile km w trakcie meczu, liczba sprintow itp?
 
Orientujecie się gdzie można wykupić dzisiejszą transmisję Real vs Man Utd? Bo na weeb.tv nie widzę żeby była transmisja z canal+ a z kolei na http://sopcasthd.tv nie ma informacji czy będzie transmisja.
 
Już mnie nic nie zdziwi z tymi cenami za piłkarzy. Z Juventusu odchodzi Lemina, gość za którego kilka lat temu nikt nie dałby 5mln euro, teraz cały transfer może wynieść 20 :damjan: stawki za Dembele czy innych Mbappe, gości mających po 20 lat i mniej, którzy 2 razy kopnęli prosto piłkę raz pierdneli i 8 razy byli u fryzjera sięgają od 120 do 200 mln, śmiech na sali.
 
Panowie stream do superpucharu który bedzie działał na tablecie jestem w szpitalu i nie wiem gdzie szukać
 
Back
Top