Piłka nożna

@Arlovski [*]

Arka walczy, kto by się spodziewał? Kibicuje im z całego serca bo jak przegrają to duże prawdopodobieństwo, że przełożą mecze Górnik - Arka z niedzieli na poniedziałek i wtedy na bank nie obejrzę. :śmiech:
 
Wczoraj śmiechy z Legii a i tak co roku grają najdłużej :mjsmile:. Co nie zmienia faktu że brawo dla wszystkich good job:bayan:
 
Ach ten Neymar :no no:
neymar.GIF
 
Ogólnie wielki ból dupy kibiców Barcy i wylewanie wiadra pomyj na moNeya - miód na serce, szkoda, że ta szopka nie trwała jeszcze ze dwa tygodnie. No ale polewka z pikeja zostanie i szanowałbym taką sektorówkę :mjsmile:
DGUwREBUwAEd5xZ.jpg


Co do konsekwencji tego transferu, to wydaje mi się, że wkroczymy w etap szaleńczego windowania ceny na maksa, szczególnie Barcy będzie ciężko kupić coś za rozsądną cenę. Paulinho wydaje się rozsądną opcją :DC: Szejkowie psują rynek, skoro PSG potrafi podpisać roczny kontrakt na 175 mln, a taka Barca kasuje tylko 30 mln to czyste szaleństwo. Trzeba coś z tym zrobić, wprowadzić jakieś salary cap czy coś innego, bo FFP to mrzonka i takie kluby jak PSG czy City mają je głęboko w d***e. Ciekaw jak czuje się saint Pep wydają horrendalne sumy, a jeszcze kilka lat temu brzydzący się polityką Realu.

Wcześniej wrzucałem klauzle Realu, tutaj Barcy.
 
Teraz w PSG będzie samba na całego, jeszcze może jakiś Brazylijczyk jest chętny? Może by tak Coutinho za 150 mln dorzucić, żeby czasem Barcelona się nie wzmocniła.
 
Teraz w PSG będzie samba na całego, jeszcze może jakiś Brazylijczyk jest chętny? Może by tak Coutinho za 150 mln dorzucić, żeby czasem Barcelona się nie wzmocniła.

Ponoć Barca dogadana z Coutinho i Dembele - nie z klubami, ale teraz takich niusów będzie mnóstwo. Gdyby zrobili taki deal to nie wiem czy jest nad czym płakać, wiadomo, nawet razem nie wykręcą takich liczb jak Ney, ale za jednego kapitalnego piłkarza, wzięliby dwóch świetnych. Dla mnie na +


:DC::DC::DC::DC:
DGVdxiiW0AEbzXY.jpg
 
Ponoć Barca dogadana z Coutinho i Dembele - nie z klubami, ale teraz takich niusów będzie mnóstwo.
Z piłkarzami się dogadają łatwo, bo oni sobie zdają sprawę że jest okazja do wypełnienia luki. Natomiast kluby zdają sobie sprawę, że teraz za każdego topowego gracza można zawołać 100 mln albo i więcej.

Co do Dembele to robi wrażenie jego gra, ale płacić takie kwoty za 20 latka to szaleństwo. Barcelona musi mieć graczy największego kalibra gotowych od zaraz.
 
Barca pewnie sięgnie po dwóch zawodników pokroju Andre Gomesa i będzie udawać że dziura po Neymarze będzie załatana :śmiech:
 
Z piłkarzami się dogadają łatwo, bo oni sobie zdają sprawę że jest okazja do wypełnienia luki. Natomiast kluby zdają sobie sprawę, że teraz za każdego topowego gracza można zawołać 100 mln albo i więcej.

Co do Dembele to robi wrażenie jego gra, ale płacić takie kwoty za 20 latka to szaleństwo. Barcelona musi mieć graczy największego kalibra gotowych od zaraz.

No właśnie o tym piszę, sam widzisz jaka cena pojawia się w mediach za Mbappe. Do tego chyba tylko w Hiszpanii (z cywilizowanych krajów) istnieje coś takiego jak klauzula. No i zarząd Barcy to są partacze najwyższych lotów, ciekaw jestem czy PSG rzuciłby si e tak na Neya, gdy by Barca nie robiła gówna z Verrattim. Perez spierdzielił jak go turban postraszył i teraz są kumple ... z 3 lata moNey ląduje w Madrycie :D

I chuj, jak znam życie Delofeu strzeli bramkę w klasyku.
 
No właśnie o tym piszę, sam widzisz jaka cena pojawia się w mediach za Mbappe. Do tego chyba tylko w Hiszpanii (z cywilizowanych krajów) istnieje coś takiego jak klauzula. No i zarząd Barcy to są partacze najwyższych lotów, ciekaw jestem czy PSG rzuciłby si e tak na Neya, gdy by Barca nie robiła gówna z Verrattim. Perez spierdzielił jak go turban postraszył i teraz są kumple ... z 3 lata moNey ląduje w Madrycie :D

I chuj, jak znam życie Delofeu strzeli bramkę w klasyku.
Wierzysz, że PSG odda Neymara do innego klubu? Mają kasy jak lodu i nikogo innego nie będzie stać na wyrwanie go z powrotem.
 
Wierzysz, że PSG odda Neymara do innego klubu? Mają kasy jak lodu i nikogo innego nie będzie stać na wyrwanie go z powrotem.

Nie no, żartuję, dlatego dałem ":D" na końcu.
Może to okienko będzie punktem zwrotnym w obu klubach, w Barcy rozbito MSN, a w Realu koniec z BBC? Oby. Floren sprzedaje bejla lub benzyne, a w ich miejsce kupuje Mbappe i Dembele ... a później robię sejva w FMie :lol:
 
Back
Top