Piłka nożna

Neymar sportowo nie do zastąpienia wg mnie. Hazard i Griezmann mogliby być, ale to jednak półeczka niżej od brazola. Inna kwestia, że patrząc na podejście Neymara do klubów i piłki to duża szansa, że pójdzie drogą Ronniego - 3-4 sezony top level i ostry zjazd w dół.
 
Motyla noga, braknie chyba tej Legii umiejętności i czasu. Żal by było straconych punktów do rankingu i pewnej fazy grupowej LE, co przy mniejszej liczbie meczów w ESA zrobi bonus dla budżetu, bo powalczą o więcej pewnie.

Jeszcze jedna... jazda:bleed:
 
Szkoda, bo Kazachowie od początku byli naciskani. Jutro kolejne ważne mecze i jest nadzieja na lepsze nastroje.
 
Legia Warszawa to jest aktualnie klub, który nie potrafi grać w piłkę, takie są fakty, Nic, kompletnie nic z gry, jedynie SFG i wrzutki. Prawie to samo było z Sandecją do momentu wejścia Hamaleinena na boisko.
 


Widac wzorowali się na jednym z najlepszych filmow antywojennych - radzieckim Idź i patrz.

ga_och_se_09.jpg
 
Oprawa Legii kozak, lata w mediach po całym świecie. No ale gra to co innego. Samych długich piłek na skrzydła co nie doszły bo za mocno albo niecelnie ile było.

Lech myślę, że ogarnie dzisiaj na spokojnie, dobry rezultat z wyjazdu przywiózł. Arka raczej nie ogarnie , z chęcią bym się mylił.
 


Legia dala dupy w Astanie nie wiem jak mozna bylo nie ogaranac, ze graja 2 murzynami i jeszcze dac sobie wbic 3 bramke. W tym meczu Czerwinski wypadl najlepiej i moze ten mlody wszedl i troche zamieszania zrobil. Chociaz nie rozumiem zachwytow nad nim. Guil mi sie tez podobal, zagral na 3 pozycjach i na kazdej zapierdalal. Maczynski i Moulin zagrali tragedie.
 
Back
Top