Piłka nożna

DGvC-wUUQAAbvkm.jpg


@TwardyB musisz się zdecydować, czubek kolana czy sędziowskie dno?
 
Różnica klas to była w pierwszym meczu Legii z Kazachami ;)

Faktycznie, przez ostatnie 25 minut mecz zmienił swoje oblicze. Natomiast gdy Real narzucał swoje tempo, to było widać, że United daleko do tego poziomu.
 
Bargiel w AC Milan:penn: Mam nadzieję, że będą z niego ludzie, bo fajnie się zapowiada. Aktualnie pogra w młodzieżówce, trenował już z nią od pewnego czasu i jak widać dobrze mu poszło, bo dostał kontrakt.
 
Ale wczoraj mi Real zaimponowal. Momentami wygladal naprawde kapitalnie, a jak jeszcze dobrze wprowadza mlodych to pomimo,ze nie jestem ich fanem zaczne ogladac.
 
Ostatnio bluzgałem na piłkarzy to dzisiaj muszę ich pochwalić, 3-0 z lechem, zapierdalają aż miło tak jak powinni w meczu z takim przeciwnikiem:frankapprove:Brawo Pogoń!
 
Ostatnio bluzgałem na piłkarzy to dzisiaj muszę ich pochwalić, 3-0 z lechem, zapierdalają aż miło tak jak powinni w meczu z takim przeciwnikiem:frankapprove:Brawo Pogoń!
dwa tak różnorakie mecze w przeciągu kilku dni, chyba nie zawsze się im chce, ale dzisiaj piękny występ.
 
@TwardyB musisz się zdecydować, czubek kolana czy sędziowskie dno?

No sędziowskie dno, bo spalony był. Czubka kolana nie zauważył ale piętę buta, który miałaby wyznaczać linię spalonego już tak. Przy czym cała sylwetka Casemiro była wychylona w stronę bramki i była "na spalonym". Więc albo kłócimy się o centymetry i spalony był, albo nie jesteśmy drobiazgowi i spalony też był.
 
Jeżeli się potwierdzi to ... psy szczekają szejkowie kupują grajków . Real ostatnio jakiś zagubiony w transferach, zawsze to oni brylowali.

Jako wieloletni fan FCB pomijający całkowitą impotencję naszego zarządu na rynku transferowym :lol:
powiem szczerze że właśnie ruchy transferowe Realu w tym okienku są stonowane i przemyślane.
Ściągnięcie Theo Hernandeza i Daniego Ceballosa czyli dwóch młodych perspektywicznych graczy odpowiednio 19 i 20 lat w naprawdę rozsądnych cenach są na plus, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę bardzo mocną kadrę jaką dysponują Los Blancos dodamy do tego jeszcze powrót z wypożyczeń kolejnych 4 czy 5 młodych graczy w wieku 20 do 23 lat dają całkiem fajną mieszankę. Warto też zaznaczyć że na ten moment Real na ruchach transferowych jest na + 75,00 mln € i to bez większego uszczerbku na jakości zespołu.
 
To już prawie oficjalne, Real po sezonie kupi najlepszego napastnika ligi francuskiej
Mariano Diaz :bleed:
 
Jako osoba nie sledząca ligi hiszpańskiej jakoś specjalnie, zawsze słyszałem o transferach Realu - CR , Bale , Kaka , James, Zidane, Figo, Ronaldo ... to były transfery, o których tacy laicy jak ja wiedzieli.
Teraz tę rolę przejmuje PSG i City. Nie twierdzę, że Real robi złe transfery bo nie znam się na tym, poprostu są mniej galaktyczni medialnie przy zakupach.



Obecny rynek transferowy kojarzy mi się z bańką finansową, ceny skaczą wykładniczo, a nie liniowo. Nie moje pieniądze więc mogę sobie to oglądać na chłodno z boku.
 
Jako osoba nie sledząca ligi hiszpańskiej jakoś specjalnie, zawsze słyszałem o transferach Realu - CR , Bale , Kaka , James, Zidane, Figo, Ronaldo ... to były transfery, o których tacy laicy jak ja wiedzieli.
Teraz tę rolę przejmuje PSG i City. Nie twierdzę, że Real robi złe transfery bo nie znam się na tym, poprostu są mniej galaktyczni medialnie przy zakupach.



Obecny rynek transferowy kojarzy mi się z bańką finansową, ceny skaczą wykładniczo, a nie liniowo. Nie moje pieniądze więc mogę sobie to oglądać na chłodno z boku.
Real się czuje silnie ze swoją kadrą, ale Barcelona w przeszłości też się tak czuła i po lepszych sezonach nie robili solidnych wzmocnień.
 
Ciul ważne żeby jutro dzik zagrał. Był kiedyś w Milanie pewien Brazylijczyk bardzo więrzący w Boga i Kova dryblingiem mocno go przypomina :heart:

 
Ciul ważne żeby jutro dzik zagrał. Był kiedyś w Milanie pewien Brazylijczyk bardzo więrzący w Boga i Kova dryblingiem mocno go przypomina :heart:



Ale Kova to zupełnie inny typ piłkarza niż Kaka, jakby nie było. Dobrze dryblował wchodząc za Casemiro w meczach ze słabszymi rywalami, ale nie wiem czy da radę wejść w buty Modricia w Klasyku. Teraz pytanie, kto będzie najbardziej wysuniętym pomocnikiem? Kross czy Kovacić? A może Zizou zdecyduje się na diament z Isco jako mediapunta i schodzącym na prawą stronę i Balem jako lewym napastnikiem?
Prawdopodobna "11" na jutro: Navas-Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo/Theo- Casemiro, Kross, Kovacić- Bale, Benzema, Isco
 
Ale Kova to zupełnie inny typ piłkarza niż Kaka, jakby nie było.

Jego drybling i sposób mijania rywali to wypisz wymaluj Kaka z Milanu. Liczę, że się ogarnie i w tym sezonie będzie dużo ważniejszym punktem drużyny, ale Real musi przestać grać 4-3-3.

Paulinho ponoć w poniedziałek oficjalnie w Barcy :damjan: Za taką kwotę mogli wyciągnąć Seriego :fjedzia: Jutro BVB ma wydać jakiś komunikat z Dembele. Ogólnie gdyby Barcy udał się deal Coutinho + Dembele + Paulinho to chyba i tak będą na plusie:lol:
 
Z Paulinho dobry grajek, ale przy brazylijskich trenerach. Bardzo go ceniłem w Coritnhians, bo grał zaskakująco dobrze, ale głównie to zasługa Tite. Potem poszedł do Tottenhamu i się pogubił, następnie ten transfer do Guanzu, tam był Scolari i ponownie jeden z najlepszych grajków. W reprezentacji robi robotę, ale to ponownie zasługa Tite. Mimo tego, że za Barceloną nie przepadam to jednak chciałbym aby Paulinho po ewentualnym transferze dobrze się tam prezentował i dostawał szanse z czystej sympatii do niego.
 
Back
Top