Piłka nożna

Szkoda, że Arka nie puścili na turniej bo ile przy Zielu można się zgodzić z decyzją, chłopak grał cały sezon i może być nim zmęczony, to decyzji o Miliku nie potrafię zrozumieć miał przerwę, a po kontuzji widać, że nie jest sobą i potrzebuje ogarnia. Ten turniej pasował idealnie żeby Arek zagrał całe mecze możliwe, że coś strzelił i odzyskał pewność siebie bo od czasów kontuzji widać, że nie chce ryzykować i odstawia noge.
 
To jak nasi grają w obronie, ustawianie się, przekazywanie to jest serio dramat. Dziwne, że dopiero 1:1.
 
Teraz niezły pojazd Hajto na Dawidowicza, musze przyznać, że się z nim zgadzam. Wolałbym Murawskiego ewentualnie Bielika.

Drągowski ma kontuzje czy co?
 
Nasza obrona to jakieś kurwa nieporozumienie... Ręce opadają totalny kontrast w porównaniu z dorosłą kadrą.
 
Porażka, z dobrej części gry zmieniło się w katastrofę.

Do wyjebania Wrąbel, Dawidowicz. Na +Kownacki, Moneta, Frankowski w ataku, Linetty.
 
Szkoda, że Arka nie puścili na turniej bo ile przy Zielu można się zgodzić z decyzją, chłopak grał cały sezon i może być nim zmęczony, to decyzji o Miliku nie potrafię zrozumieć miał przerwę, a po kontuzji widać, że nie jest sobą i potrzebuje ogarnia. Ten turniej pasował idealnie żeby Arek zagrał całe mecze możliwe, że coś strzelił i odzyskał pewność siebie bo od czasów kontuzji widać, że nie chce ryzykować i odstawia noge.
Napoli argumentowało, że chce mieć obu na start okresu przygotowawczego, żeby od samego początku trenowali z drużyną. Jakby pojechali na Euro, to po turnieju mieliby jeszcze obowiązkowe wakacje, a więc do drużyny dołączyliby parę tygodni później, co włodarzom klubu właśnie nie bardzo pasowało.
 
o kurwa ale oni są słabi.:lol: I oni mieli walczyć o mistrzostwo??? wyglądają jak banda amatorów, Szwedzi podają sobie piłeczkę jak po sznurku

obrona to jest kurwa dramat
 
Najbardziej w tym meczu to podoba mi się doping bo Motor robi miazgę szkoda, że na dorosłej kadrze nie da się tego ogarnąć.
 
Remis zawdzięczamy temu, że szwedzkiemu obrońcy na chwilę odcięło myślenie. Tylko, że ten remis nam kompletnie nic nie daje, tylko udupia Szwedów.
 
Kownacki zdecydowanie zawodnik meczu, na plus jeszcze Linetty oraz Frankowski.

Do wyjebania prócz trenera - Dawidowicz i Wrąbel.

A co do Hajty to dzisiaj był w świetnej formie, PIERWSZY raz się z nim w stu procentach zgadzałem.
 
@mateusz19191010

Jeśli chodzi o Drągowskiego to miał praktycznie cały sezon w plecy przez kontuzję. Wrąbel zbyt pewnie nie wygląda, pełna zgoda. Ze Słowacją bardzo słabo.

W ogóle to jakiś dramat ile razy nasi piłkarze wpadli na siebie przez przypadek...
 
@mateusz19191010

Jeśli chodzi o Drągowskiego to miał praktycznie cały sezon w plecy przez kontuzję. Wrąbel zbyt pewnie nie wygląda, pełna zgoda. Ze Słowacją bardzo słabo.

W ogóle to jakiś dramat ile razy nasi piłkarze wpadli na siebie przez przypadek...
No jak sezon w plecy przez kontuzję to czemu nie dostał szans Radosław Murawski, który w Piast Gliwice rozegrał 36 meczy i był jej kapitanem.
 
Dawidowicz to jest kurwa taki partacz, że nie da się patrzeć na niego. Gość nie potrafił się ani razu dobrze ustawić. Powinien wrócić do jakiegoś Piasta czy innej Pogoni, bo stamtąd zabrali Matrasa i grać, a nie terminować w kurwa Bochum, bo mu duma nie pozwala, że nie wyszło na zachodzie.
 
No jak sezon w plecy przez kontuzję to czemu nie dostał szans Radosław Murawski, który w Piast Gliwice rozegrał 36 meczy i był jej kapitanem.

Drągowski bramkarz. Murawski to myślałem, że wejdzie w przerwie za tego Dawidowicza bo leżała by mu ta pozycja. No albo chociaż Bielik.
 
Drągowski bramkarz. Murawski to myślałem, że wejdzie w przerwie za tego Dawidowicza bo leżała by mu ta pozycja. No albo chociaż Bielik.
Tej, bo tak mnie ten Dawidowicz wnerwił, że już go wszędzie widzę :D I tak myślę, że nawet pokontuzyjny Drągowski byłby lepszy :D
 
Back
Top