Piłka nożna

Dorna jak nie wpuści Bielika na Anglię to będzie dla mnie frajerem. Nic nie powinno tak motywować jak gra przeciwko Anglikom, gdzie mógłby się pokazać, w końcu gra w Birmingham, no i Dornie też ma coś do udowodnienia.
 
Daj mu! Daj mu! Daj mu! Daj mu!

późno troche mu dał...

Hajto :mjsmile:

133732.jpg


:DC:
 
Dorna jak nie wpuści Bielika na Anglię to będzie dla mnie frajerem. Nic nie powinno tak motywować jak gra przeciwko Anglikom, gdzie mógłby się pokazać, w końcu gra w Birmingham, no i Dornie też ma coś do udowodnienia.
Też chciałbym go zobaczyć, ale chłopak ma trochę niewyparzony ryj i Dorna pewnie posadzi go na ławce żeby pokazać, kto tu jest szefem.
 
Wszędzie epicki hejt na Dawidowicza. Wszystko się zgadza ale to wina Dorny, bo Dawidowicz nie gra tak żenująco dlatego że jest koszmarnym piłkarzem, tylko dlatego że swój ostatni mecz (btw., na obronie, nie na 6) zagrał w środku kwietnia, od tego czasu, miał kontuzję MIĘŚNIOWĄ, do treningów wrócił pod koniec maja. Jak ten chłopak ma być gotowy do grania na turnieju po 3 tygodniowym przygotowaniu, nie mając ogrania ? To samo dotyczy Stępińskiego, Kapustki, Lipskiego, Jacha, widać że brakuje im minut i ogrania, tego się nie oszuka na boisku. Dużo lepiej wyglądają tacy piłkarze jak Moneta, który może jest gorszy piłkarsko ale grał. I abstrachując od Bielika, kompletnie nie rozumiem czemu Dorna nie chce dać szansy Murawskiemu, któy grał cały sezon w Piaście i Dorna wcześniej na niego stawiał w środku pola w meczach towarzyskich.
 
Ja mam takie pytanie skąd takie zachwyty nad tym Bielikiem? Ktoś oglądał mecze w jego wykonaniu i może coś o nim napisać.
Co do Kapustki to nie ma się co dziwić ten chłopak nie grał rok w piłkę rok temu na euro grał jak z nut mija rok i jest cieniem samego siebie niech ucieka z tego Leicester jak najdalej, to samo Krychowiak z PSG bo nie będzie grał, a on musi grać co 3 dni żeby być w formie jak z Sevilli.
 
Na Polsacie dziś stwierdzili, że są szanse na awans bo w ostatnim ćwierćwieczu nasza młodzieżówka 4 razy wygrała z Anglikami. Co z tego że to było w latach 1990, 1991, 1993 i 1999 :nono:
 
Co ta Polska ?
Borek z Hajto sie zastanawiali czy Nawalka wypatrzyl juz kadrze U21 jakis koandydatow do pierwszej reprezentacji. Oby nie...
 
Anglicy 1 szybka akcja i wykorzystanie jej w stu procentach zakończeniem bramką. A Polacy cały mecz jakby wygrywali 13-0 i byli pewni awansu.
 
Padaka totalna, chyba najgorszy występ w tym turnieju chociaż w sumie cały turniej to dla nas dramat. Na tle anglików wyglądamy tragicznie, angielscy młodzieżowcy są od nas lepsi piłkarsko pod każdym aspektem. Nasi wyglądają na tle rywali jak anemicy niestety. Jedyny + tego turnieju to doping, szkoda że nigdy na dorosłej kadrze u siebie nigdy takiego nie będzie.
 
Nie chce mi się tego sprawdzać ale jestem prawie pewien że nasza kadra miała w przeliczeniu najniższą średnią minut rozegranych w futbolu seniorskim na możliwą do rozegrania. Tacy Słowacy w swoich ligach są podstawowymi zawodnikami w czołowych klubach. Nawet w reprezentacji Czech Michal Travnik, odkrycie turnieju, piłkarz Jablonca, też gra tam w pierwszym składzie. A u nas zdziwienie bo zawodnicy rezerw do spółki z bezrobotnym nic nie pokazali. Z czym do Europy. Dzisiaj na boisko wchodzi Wil Hughes, w Derby County ma blisko 200 meczów rozegranych, nasza dzisiejsza 11 może tyle nie mieć rozegranych w ciągu ostatniego sezonu razem wzięta.
 
Ponoć Barca blisko pozyskania byłego piłkarza ŁKS, gwiazdy ligi chińskiej i zespołu Guangzhou Evergrande :) Mały zjazd po Verrattim. Pewnie całą kasę włożą w wyciągnięcie Demebele z BVB, a nie wróć ... przecież kupią Lucasa Lime :DC:
 
Paulinho bardzo dobrze gra w Chinach. Ale z racji, iż grał w jednym z moich ulubionych klubów, czyli Corinthians to mogę z całą pewnością dodać taką ciekawostkę, że Paulinho to piłkarz, który musi mieć brazylijskiego trenera. Bez trenera z chociażby mentalnością brazylijską Paulinho dobrze grać nie będzie. W Barcelonie takiego trenera nie ma. Aktualnie temat transferu z dupy. Robienie zamulania tylko i pewnie jakaś promocja.
 
Back
Top