Piłka nożna

7dg69xj9701c.jpg




:Duke3d::penn::corn: To będzie długie transferowe lato...
 
Nie mieści mi się w głowie, żeby Real mógł tak puścić Ronaldo do jakiegokolwiek innego klubu. Liczę na to, że to po prostu zagrywka i sposób nacisku na Pereza z którym trzeba czasami grać va banque (jak Ramos) żeby wywalczyć swoje.
 
Sam zawodnik przychylnie patrzy na możliwość dołączenia do Barcy i to jest na plus , ale dojście do porozumienia z PSG na pewno nie będzie łatwym zadaniem.

Mundo Deportivo podało że PSG zaakceptuje odejście Verrattiego do każdego innego klubu poza PSG.
 
Nie mieści mi się w głowie, żeby Real mógł tak puścić Ronaldo do jakiegokolwiek innego klubu. Liczę na to, że to po prostu zagrywka i sposób nacisku na Pereza z którym trzeba czasami grać va banque (jak Ramos) żeby wywalczyć swoje.
Odwracają uwagę od afery z podatkami.
 
Włączyłem mecz na Polsat Sport Extra i jeden z komentatorów cały czas głośno oddycha do mikrofonu.. co za amatorka, 2 min wytrzymałem i przeniosłem się na zagraniczny stream.
 
Odwracają uwagę od afery z podatkami.

Rzekome odejście CR za brak wsparcia od klubu wobec afery podatkowej chyba nie jest najlepszą strategią ku temu. Stawiam, że CR z Mendesem grają o pokrycie przez Real zaległych podatków + kary dla fiskusa (spekuluje się o 30 bańkach łacznie), wyrok zawiasów wziąłby na siebie. Pozycja legendy w klubie, świetnych dwóch ostatnich miesięcy i złotego okresu dwóch LM z rzędu ewidentnie sprzyja ku rozpaleniu kryzysu - jak pisał Sun Zi w sztuce wojny "zwyciężają ci, którzy wiedzą, kiedy walczyć, a kiedy nie." :)

Co ciekawe pokazuje to, że CR jest bardziej lojalny wobec swojego zioma Mendesa (który załatwia mu wszystko, także agencję zajmującą się podatkami) niż wobec klubu. Taki Falcao mając tożsamą sytuację wypiał się przed sądem zwalając wszystko na swojego już ex agenta.
 
Mehmet Scholl, były piłkarz Bayernu i reprezentacji Niemiec, podczas sobotniego występu w niemieckiej telewizji ARD w szokujący sposób wypowiedział się nt. Cristiano Ronaldo. - Obawiam się, że w pierdlu może zostać miss września - padło z jego ust.

:o o::cryme::cryme::cryme::jon::jon::jon:
 
Rzekome odejście CR za brak wsparcia od klubu wobec afery podatkowej chyba nie jest najlepszą strategią ku temu. Stawiam, że CR z Mendesem grają o pokrycie przez Real zaległych podatków + kary dla fiskusa (spekuluje się o 30 bańkach łacznie), wyrok zawiasów wziąłby na siebie. Pozycja legendy w klubie, świetnych dwóch ostatnich miesięcy i złotego okresu dwóch LM z rzędu ewidentnie sprzyja ku rozpaleniu kryzysu - jak pisał Sun Zi w sztuce wojny "zwyciężają ci, którzy wiedzą, kiedy walczyć, a kiedy nie." :)

Co ciekawe pokazuje to, że CR jest bardziej lojalny wobec swojego zioma Mendesa (który załatwia mu wszystko, także agencję zajmującą się podatkami) niż wobec klubu. Taki Falcao mając tożsamą sytuację wypiał się przed sądem zwalając wszystko na swojego już ex agenta.
Może jednak jest coś więcej na rzeczy niż tylko przykrywanie afery, teraz już się mówi o odejściu do Manchesteru. W sumie powrót Ronaldo do ligi angielskiej byłby bardzo ciekawy.
 
dopiero teraz obczailem grupe mlodzikow po tej fantastycznej grze przeciw slowacji, szwecja i anglia :mjsmile: ale nas beda rezac. tylo czemu nie ma milika ja mial byc?
 
Back
Top